Uitslag WVNL LZK 2016/2017, afdeling 1, dag 2

1 - 200m vrije slag man
14 t/m 99
1 00:02:00.70 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:01.20 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:02.60 Klaas van Beek (Watervrienden IJmuiden)
4 00:02:08.30 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
5 00:02:09.40 Ben Zentveldt (Watervrienden IJmuiden)
6 00:02:10.00 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:02:10.80 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:14.80 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
9 00:02:17.50 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
10 00:02:17.80 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
2 - 200m vrije slag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:07.90 Pauline Gouwens (Watervrienden Almere)
2 00:02:10.80 Naomi Schotvanger (Watervrienden IJmuiden)
3 00:02:21.50 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:21.60 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
5 00:02:22.80 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:23.10 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:27.90 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:31.00 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
9 00:02:33.20 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
10 00:02:37.70 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
3 - 50m rugslag man
8 t/m 11
1 00:00:45.30 Myke Clots (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:45.50 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
3 00:00:47.30 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
3 00:00:47.30 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
5 00:00:52.60 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:54.30 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:56.30 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:58.20 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:02.30 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:03.90 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
4 - 50m rugslag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:42.00 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:43.70 Aukje Grijseels (Watervrienden Almere)
3 00:00:45.50 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:00:46.20 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:50.00 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:50.50 Jesse Luijben (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:52.70 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:46.80 Rebecca van der Velde (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:52.60 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:56.10 Lizzy Dam (Watervrienden IJmuiden)
5 - 100m wisselslag man
12 t/m 15
1 00:01:10.10 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:11.40 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
3 00:01:15.40 Dave Rook (Watervrienden Almere)
4 00:01:18.60 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
5 00:01:24.50 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:24.70 Noud Brouwers (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:36.10 Chris Bakker (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:51.60 Nawed Karmand (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:23.30 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:40.50 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
6 - 100m wisselslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:17.00 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:18.60 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:19.00 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:21.30 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
5 00:01:31.30 Josefine Roelofs (Watervrienden Almere)
6 00:01:31.80 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
7 00:01:33.50 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:35.10 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:48.80 Sintayehu Sanders (Watervrienden IJmuiden)
7 - 50m schoolslag man x 4
10 t/m 13
1 00:03:11.80 Watervrienden IJmuiden 4
2 00:03:22.00 Helmondse Watervrienden 4
3 00:03:31.60 Eindhovense Watervrienden 2
-1 00:03:12.30 Watervrienden Almere 4
8 - 50m schoolslag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:58.30 Watervrienden Almere 11
2 00:03:08.90 W.V. Neptunus Born 6
3 00:03:18.50 Helmondse Watervrienden 11
4 00:03:28.20 Eindhovense Watervrienden 9
-1 00:03:28.00 Watervrienden IJmuiden 9
9 - 100m vrije slag man x 4
14 t/m 99
1 00:03:51.60 Eindhovense Watervrienden 5
2 00:03:57.80 W.V. Neptunus Born 5
3 00:03:59.60 Watervrienden Almere 7
4 00:03:59.80 Helmondse Watervrienden 7
5 00:04:00.10 Watervrienden IJmuiden 7
10 - 100m vrije slag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:04:13.60 Watervrienden Almere 14
2 00:04:29.60 W.V. Neptunus Born 12
3 00:04:43.90 Helmondse Watervrienden 14
4 00:05:06.80 Eindhovense Watervrienden 10
-1 00:04:57.10 Watervrienden IJmuiden 12
11 - 25m schoolslag man x 4
7 t/m 11
1 00:01:40.30 Watervrienden IJmuiden 2
2 00:01:51.30 Helmondse Watervrienden 2
-1 00:01:38.90 Watervrienden Almere 2
-1 00:01:57.60 W.V. Neptunus Born 2
12 - 25m schoolslag vrouw x 4
8 t/m 11
1 00:01:34.40 Watervrienden Almere 9
2 00:01:38.20 W.V. Neptunus Born 9
3 00:01:41.60 Helmondse Watervrienden 9
-1 00:01:48.30 Eindhovense Watervrienden 7
13 - 50m vrije slag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:09.30 W.V. Neptunus Born 3
2 00:02:13.90 Eindhovense Watervrienden 4
3 00:02:28.30 Watervrienden IJmuiden 6
4 00:02:30.60 Watervrienden Almere 6
5 00:02:52.60 Helmondse Watervrienden 6
14 - 50m vrije slag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:14.10 Helmondse Watervrienden 13
2 00:02:21.20 Watervrienden Almere 13
3 00:02:24.20 W.V. Neptunus Born 10
4 00:02:40.70 Watervrienden IJmuiden 11
15 - 100m wisselslag man
10 t/m 13
1 00:01:21.50 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
1 00:01:21.50 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:36.00 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:37.80 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:39.00 Rick van Driest (Watervrienden Almere)
6 00:01:41.30 Rens Graat (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:49.50 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:57.30 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:30.10 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:01:30.20 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
16 - 100m wisselslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:18.70 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:22.20 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:24.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:24.70 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
5 00:01:27.10 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:28.50 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:30.70 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:32.70 Xanthe van Vuuren (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:32.70 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:56.00 Nihade Mekkaoui (Watervrienden IJmuiden)
17 - 100m schoolslag man
14 t/m 99
1 00:01:09.20 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:12.10 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:14.60 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:14.70 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:15.80 Ben Zentveldt (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:16.20 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:17.50 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:19.60 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
9 00:01:21.80 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:23.00 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
18 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 99
1 00:01:15.10 Naomi Schotvanger (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:23.00 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:24.60 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
4 00:01:25.80 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:25.90 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:28.00 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
7 00:01:29.00 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:29.90 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:41.60 Felina Leisenheimer (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:44.40 Eline Menge (Helmondse Watervrienden)
19 - 50m vrije slag man
8 t/m 11
1 00:00:37.50 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
2 00:00:38.50 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
3 00:00:39.20 Myke Clots (Watervrienden IJmuiden)
4 00:00:40.80 Ank Khang Nguyen (Watervrienden Almere)
5 00:00:46.00 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:46.80 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:48.90 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:52.30 Lucas Aerdts (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:54.00 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:04.80 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
20 - 50m vrije slag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:36.10 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:00:37.20 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:37.90 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
4 00:00:40.90 Rebecca van der Velde (Watervrienden IJmuiden)
5 00:00:44.80 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:44.90 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:45.60 Lizzy Dam (Watervrienden IJmuiden)
8 00:00:45.90 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:48.10 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:49.00 Jesse Luijben (Helmondse Watervrienden)
21 - 100m schoolslag man
12 t/m 15
1 00:01:19.10 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:20.80 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
3 00:01:27.00 Dave Rook (Watervrienden Almere)
4 00:01:29.10 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:35.40 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:36.00 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:38.10 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:43.30 Nawed Karmand (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:46.90 Chris Bakker (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:47.60 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
22 - 100m schoolslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:24.50 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:27.00 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:28.50 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:32.30 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
5 00:01:33.50 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:38.00 Charlotte Roelofs (Watervrienden Almere)
7 00:01:47.10 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:47.80 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
9 00:02:03.90 Julia Leisenheimer (Watervrienden IJmuiden)
23 - 50m wisselslag man x 4
10 t/m 13
1 00:02:51.60 Watervrienden IJmuiden 3
2 00:02:58.50 Watervrienden Almere 3
3 00:03:13.10 Helmondse Watervrienden 3
4 00:03:33.50 Eindhovense Watervrienden 1
24 - 50m wisselslag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:35.90 Watervrienden Almere 10
2 00:02:47.60 W.V. Neptunus Born 7
3 00:02:55.30 Helmondse Watervrienden 10
4 00:03:05.10 Eindhovense Watervrienden 8
5 00:03:14.80 Watervrienden IJmuiden 8
25 - 100m vlinderslag man
14 t/m 99
1 00:00:59.90 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:00.10 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:02.00 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:04.10 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
5 00:01:04.80 Ben Zentveldt (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:05.10 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:06.70 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:06.90 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
9 00:01:10.40 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:13.00 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
26 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 99
1 00:01:04.80 Pauline Gouwens (Watervrienden Almere)
2 00:01:11.30 Naomi Schotvanger (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:13.00 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:13.10 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
5 00:01:16.90 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:18.70 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:19.70 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:23.20 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:23.90 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:26.00 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
27 - 25m vrije slag man x 4
8 t/m 11
1 00:01:15.80 Watervrienden Almere 1
2 00:01:23.90 Watervrienden IJmuiden 1
3 00:01:33.40 Helmondse Watervrienden 1
4 00:01:38.70 W.V. Neptunus Born 1
28 - 25m vrije slag vrouw x 4
8 t/m 11
1 00:01:12.80 Watervrienden Almere 8
2 00:01:16.90 W.V. Neptunus Born 8
3 00:01:25.60 Helmondse Watervrienden 8
4 00:01:29.40 Eindhovense Watervrienden 6
29 - 50m schoolslag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:43.50 Watervrienden Almere 5
2 00:02:51.80 W.V. Neptunus Born 4
3 00:02:57.40 Eindhovense Watervrienden 3
4 00:03:10.10 Watervrienden IJmuiden 5
5 00:03:18.50 Helmondse Watervrienden 5
30 - 50m schoolslag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:53.50 Helmondse Watervrienden 12
2 00:02:59.00 W.V. Neptunus Born 11
3 00:03:04.10 Watervrienden Almere 12
4 00:03:32.90 Watervrienden IJmuiden 10
31 - 100m vrije slag man
10 t/m 13
1 00:01:10.80 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:11.80 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:01:15.30 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:17.40 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:28.00 Dico Beemsterboer (Watervrienden Almere)
6 00:01:28.10 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:36.40 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:37.40 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:46.10 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:53.00 Bart van de Weterinig (Eindhovense Watervrienden)
32 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:07.60 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:14.10 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:01:14.30 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:15.50 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:17.20 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:17.70 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:21.00 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:21.10 Xanthe van Vuuren (Watervrienden IJmuiden)
9 00:01:21.60 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:41.50 Nihade Mekkaoui (Watervrienden IJmuiden)
33 - 25m vrije slag gemixt x 8
8 t/m 99
1 00:02:04.30 W.V. Neptunus Born 13
2 00:02:10.60 Eindhovense Watervrienden 11
3 00:02:12.70 Watervrienden Almere 15
4 00:02:14.50 Helmondse Watervrienden 15
-1 00:02:27.00 Watervrienden IJmuiden 13
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven