Uitslag WVNL Langebaankampioenschappen 2017 deel 2

1 - 50m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:39.65 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:41.89 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:42.19 Laura Elisabeth Wiewel (Watervrienden Almere)
4 00:00:42.50 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:43.60 Larissa Lint (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:45.45 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:00:46.48 Wanessa Cierpich (Haagse Watervrienden)
8 00:00:46.77 Noor van de Velden (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:46.95 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:47.08 Melissa Zegstroo (Watervrienden Lisse)
11 00:00:47.11 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:47.90 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
13 00:00:48.03 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
14 00:00:48.14 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
15 00:00:48.57 Kirsi Kooi (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:49.00 Emma Verkade (Watervrienden Lisse)
17 00:00:49.66 Nina van Steijn (Watervrienden Lisse)
18 00:00:50.46 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:52.53 Julia Diallo (Haagse Watervrienden)
20 00:00:53.58 Vera Stokman (Watervrienden Haarlem)
21 00:00:54.66 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
22 00:00:59.96 Angela van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
23 00:01:07.07 Anne Zethof (Watervrienden Lisse)
14 t/m 15
1 00:00:35.52 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:35.85 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:37.04 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:38.60 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:40.15 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:40.70 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:41.17 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
8 00:00:41.29 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:42.84 Katja Lindenaar (Watervrienden Almere)
10 00:00:44.16 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:44.53 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:45.90 Emma de Haas (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:46.93 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
14 00:00:47.09 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:47.32 Sophie van Moorten (Watervrienden Lisse)
16 00:00:48.17 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:00:36.99 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:38.66 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
3 00:00:39.68 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
4 00:00:42.50 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:42.86 Kim Lensen (Watervrienden Almere)
6 00:00:43.03 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:43.76 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:00:44.37 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:44.56 Felina Leisenheimer (Watervrienden IJmuiden)
18 t/m 99
1 00:00:33.70 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:00:34.42 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:34.61 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:36.13 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
5 00:00:37.11 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
6 00:00:38.63 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:38.81 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
8 00:00:40.97 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:41.29 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
10 00:00:41.52 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:42.45 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
12 00:00:42.96 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
13 00:00:47.78 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
14 00:01:10.42 Marèse van Toombergen (Watervrienden IJmuiden)
2 - 50m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:00:45.13 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:00:46.41 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
3 00:00:46.65 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
4 00:00:47.92 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:48.65 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
6 00:00:48.81 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:50.03 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:00:50.70 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:52.01 Gijs Gort (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:00:57.16 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:57.22 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:57.34 Daan Koster (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:36.19 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:41.00 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:41.50 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:42.54 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
5 00:00:42.58 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:43.39 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:44.08 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:00:46.17 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:00:47.71 Damian de Boer (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:00:48.77 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:49.64 Daniel Schenk (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:00.42 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:00:35.96 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:37.27 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:38.20 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:38.55 Rick van Kollenburg (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:40.70 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
6 00:00:42.18 Mylo Helmers (Watervrienden Almere)
7 00:00:42.95 Maurits Dekkers (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:43.88 Thomas van Moorten (Watervrienden Lisse)
9 00:00:43.90 Henrik van der Vlugt (Watervrienden Lisse)
18 t/m 99
1 00:00:33.13 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:34.06 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:34.13 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:34.31 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
5 00:00:36.99 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
6 00:00:37.21 Ruben Scheps (Watervrienden Lisse)
7 00:00:38.46 Koen Demandt (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:39.11 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
9 00:00:39.88 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
10 00:00:40.36 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
11 00:00:41.03 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
12 00:00:41.44 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
13 00:00:41.47 Tim Siemensma (Watervrienden Lisse)
14 00:00:44.13 Johan Mol (Watervrienden IJmuiden)
15 00:00:45.88 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:37.85 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
3 - 50m rugslag vrouw
8 t/m 9
1 00:00:50.94 Isis Drost (Watervrienden Lisse)
2 00:00:53.57 Isabelle van Wuijtswinkel (Haagse Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:42.20 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:42.34 Aniek van der Linden (Watervrienden Almere)
3 00:00:42.71 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
4 00:00:42.79 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:43.20 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:44.11 Ananda van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:44.83 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:00:45.45 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:47.32 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:47.36 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:48.49 Ilse Ijpma (Watervrienden Almere)
12 00:00:50.95 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:51.94 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:52.51 Sara Schouwink (Pijnackerse Watervrienden)
15 00:00:53.28 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
16 00:00:53.29 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
17 00:00:53.73 Donna Hezemans (Watervrienden Lisse)
18 00:00:55.93 Lisanne Sanders (W.V. Neptunus Born)
19 00:00:55.97 Elise Paardekooper (Watervrienden Lisse)
20 00:00:57.06 Lizzy Dam (Watervrienden IJmuiden)
21 00:00:57.53 Isa Block (Eindhovense Watervrienden)
22 00:00:57.85 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
23 00:00:59.37 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
24 00:01:00.29 Caitlin Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
25 00:01:01.33 Marit Kruger (Haagse Watervrienden)
26 00:01:03.84 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
27 00:01:04.92 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
28 00:01:06.11 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
29 00:01:09.11 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
30 00:01:09.19 Fleur van Steijn (Watervrienden Lisse)
4 - 50m vrije slag man
8 t/m 9
1 00:00:42.88 Jonathan Maruska (Watervrienden Almere)
2 00:00:49.27 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:00:51.61 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:52.25 Donnie Cevat (Watervrienden Almere)
5 00:00:56.57 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:01.07 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:02.38 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:36.10 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:37.13 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
3 00:00:37.20 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:38.24 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
5 00:00:39.01 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
6 00:00:39.32 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
7 00:00:39.64 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
8 00:00:41.92 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:00:42.57 Twan Nigten (Watervrienden Lisse)
10 00:00:43.21 Gijs de Haan (Watervrienden Almere)
11 00:00:43.94 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
12 00:00:48.19 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:49.14 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:49.28 Marijn Tool (Pijnackerse Watervrienden)
15 00:00:51.18 Teun Spikmans (Pijnackerse Watervrienden)
16 00:00:52.38 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:53.27 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
18 00:00:55.26 Inan Dogan (Apeldoornse Watervrienden)
19 00:00:58.21 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
20 00:01:01.16 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
21 00:01:07.19 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Marcel Rooijakcers (Eindhovense Watervrienden)
5 - 200m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:03:25.41 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
14 t/m 15
1 00:03:47.34 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:50.95 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:03:33.42 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:49.60 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:58.92 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:27.33 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
6 - 200m rugslag man
12 t/m 13
1 00:03:09.65 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:03:26.08 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:29.47 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Walid Dada (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:02:52.33 Sven Konings (Watervrienden Almere)
2 00:03:09.93 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
3 00:03:19.70 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:03:26.60 Damian de Boer (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:03:30.62 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:37.69 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
2 00:02:43.56 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:50.50 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:28.76 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:32.49 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:39.15 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:41.44 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:42.59 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
7 - 100m schoolslag vrouw
10 t/m 11
1 00:01:48.03 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:48.29 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:48.62 Aukje Grijseels (Watervrienden Almere)
4 00:01:49.78 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:51.16 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
6 00:01:51.30 Ananda van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:53.36 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
8 00:01:58.06 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
9 00:02:00.05 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
10 00:02:01.74 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:02:03.68 Lisanne Sanders (W.V. Neptunus Born)
12 00:02:03.70 Ilse Ijpma (Watervrienden Almere)
13 00:02:05.18 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
14 00:02:16.49 Marit Kruger (Haagse Watervrienden)
15 00:02:17.53 Sara Schouwink (Pijnackerse Watervrienden)
16 00:02:17.90 Isa Block (Eindhovense Watervrienden)
17 00:02:24.57 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:58.78 Lizzy Dam (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:02:05.45 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:03:08.55 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
8 - 100m schoolslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:33.67 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:34.29 Laura Elisabeth Wiewel (Watervrienden Almere)
3 00:01:37.25 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
4 00:01:39.79 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:41.31 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:42.41 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
7 00:01:43.70 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:43.77 Kirsi Kooi (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:44.37 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:45.00 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:46.53 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:46.75 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
13 00:01:51.90 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
14 00:01:53.15 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
15 00:01:53.94 Puk van de Gender (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:57.41 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
17 00:02:00.71 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 00:02:01.26 Melissa Zegstroo (Watervrienden Lisse)
19 00:02:01.31 Julia Diallo (Haagse Watervrienden)
20 00:02:05.59 Kathy Bouman (Watervrienden Lisse)
21 00:02:06.94 Elisa Hogendoorn (Pijnackerse Watervrienden)
22 00:02:08.20 Vera Stokman (Watervrienden Haarlem)
23 00:02:10.78 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
24 00:02:22.15 Angela van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
-1 00:02:36.90 Anne Zethof (Watervrienden Lisse)
14 t/m 15
1 00:01:26.31 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:30.00 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:35.08 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:35.63 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
5 00:01:36.86 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:38.43 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:40.53 Jildou Zeinstra (Tilburgse Watervrienden)
8 00:01:44.44 Katja Lindenaar (Watervrienden Almere)
9 00:01:45.00 Emma de Haas (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:49.57 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:53.58 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
12 00:01:54.37 Anne Meeder (Tilburgse Watervrienden)
13 00:02:00.77 Sophie van Moorten (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Maud den Braven (Watervrienden Haarlem)
16 t/m 17
1 00:01:28.80 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:30.16 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
3 00:01:33.68 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:01:36.83 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
5 00:01:44.65 Felina Leisenheimer (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:46.42 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:52.78 Marne Moeke (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:55.57 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:26.19 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:27.40 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
3 00:01:29.39 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
4 00:01:42.40 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
5 00:01:42.64 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:52.95 Femke van der Feen (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:01:47.82 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
9 - 100m rugslag man
10 t/m 11
1 00:01:40.07 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
2 00:01:41.05 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:41.16 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
4 00:01:43.16 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:43.22 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
6 00:01:43.64 Twan Nigten (Watervrienden Lisse)
7 00:01:48.67 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
8 00:01:50.88 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
9 00:02:00.65 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:41.64 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
10 - 100m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:01:13.52 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:16.58 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:18.61 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:22.13 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:23.64 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
6 00:01:25.87 Jens Schaap (Watervrienden IJmuiden)
7 00:01:29.76 Chris Bakker (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:29.77 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:31.19 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:32.51 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:34.90 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
12 00:01:40.59 Daan Koster (Watervrienden Lisse)
13 00:01:48.05 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
14 00:01:49.23 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
15 00:01:50.51 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Gijs Gort (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Walid Dada (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:03.63 Sven Konings (Watervrienden Almere)
2 00:01:10.50 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:11.36 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:11.65 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:13.26 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:14.76 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
7 00:01:25.91 Daniel Schenk (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:26.24 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:37.47 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:48.09 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:01:02.07 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:03.79 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
3 00:01:04.69 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:05.42 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:05.83 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:06.36 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
7 00:01:06.60 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:09.04 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
9 00:01:09.41 Rick van Kollenburg (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:11.17 Maurits Dekkers (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:12.38 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:12.70 Thomas van Moorten (Watervrienden Lisse)
13 00:01:12.94 Henrik van der Vlugt (Watervrienden Lisse)
18 t/m 99
1 00:00:55.95 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:56.56 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:57.14 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:57.92 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
5 00:00:58.80 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:59.72 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:00.93 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:03.03 Scott Heijne (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:03.26 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:04.98 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:05.63 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
12 00:01:05.89 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
13 00:01:06.06 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
14 00:01:06.89 Tim Siemensma (Watervrienden Lisse)
15 00:01:10.35 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
16 00:01:14.84 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
17 00:01:19.01 Sander van der Linden (Watervrienden Almere)
18 00:01:20.58 Johan Mol (Watervrienden IJmuiden)
19 00:01:22.58 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
11 - 200m vrije slag vrouw
12 t/m 13
1 00:02:35.12 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:47.54 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:02:53.44 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
4 00:03:02.91 Laura Elisabeth Wiewel (Watervrienden Almere)
5 00:03:13.42 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:18.79 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:03:30.02 Wanessa Cierpich (Haagse Watervrienden)
8 00:03:34.93 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
9 00:03:38.45 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
10 00:03:39.29 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
11 00:03:51.50 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
12 00:03:59.56 Puk van de Gender (Helmondse Watervrienden)
13 00:04:32.15 Vera Stokman (Watervrienden Haarlem)
-1 00:03:15.80 Noor van de Velden (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:02:30.29 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:36.52 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
3 00:02:40.96 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
4 00:03:05.78 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:13.15 Emma de Haas (Tilburgse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:27.42 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:27.71 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:28.52 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:02:38.44 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:02:47.19 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
6 00:02:54.95 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
7 00:02:57.59 Kim Lensen (Watervrienden Almere)
8 00:03:12.58 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:23.68 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:02:27.33 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:27.53 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:31.17 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:33.10 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
6 00:02:42.41 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
7 00:02:56.17 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
8 00:02:58.87 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
9 00:03:01.71 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
10 00:03:41.32 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
12 - 200m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:03:28.52 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:03:38.59 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:03:57.15 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
4 00:04:06.99 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:02:59.04 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:03:06.71 Sven Konings (Watervrienden Almere)
3 00:03:16.67 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:34.80 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:03:35.04 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
6 00:03:52.81 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:03:07.93 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:11.77 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:03:38.16 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
18 t/m 99
1 00:02:47.24 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:55.28 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:03:05.91 Ruben Scheps (Watervrienden Lisse)
4 00:03:09.33 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:03:13.59 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
6 00:03:19.10 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
7 00:03:21.80 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
13 - 50m vlinderslag vrouw
8 t/m 9
1 00:00:52.72 Isabelle van Wuijtswinkel (Haagse Watervrienden)
-1 00:01:03.06 Isis Drost (Watervrienden Lisse)
10 t/m 11
1 00:00:43.58 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:43.93 Ananda van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:00:44.72 Aukje Grijseels (Watervrienden Almere)
4 00:00:45.89 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:46.27 Aniek van der Linden (Watervrienden Almere)
6 00:00:49.53 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:49.94 Ilse Ijpma (Watervrienden Almere)
8 00:00:50.03 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:00:54.05 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
10 00:01:00.95 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
11 00:01:01.60 Elise Paardekooper (Watervrienden Lisse)
12 00:01:03.23 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:46.02 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
-1 00:00:55.18 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:06.60 Lisanne Sanders (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:08.72 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:39.55 Caitlin Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
14 - 50m schoolslag man
8 t/m 9
1 00:00:55.66 Jonathan Maruska (Watervrienden Almere)
2 00:00:59.37 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:03.04 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:01:04.35 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:09.55 Donnie Cevat (Watervrienden Almere)
6 00:01:11.56 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:53.48 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:54.02 Twan Nigten (Watervrienden Lisse)
3 00:00:54.08 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
4 00:00:54.69 Gijs de Haan (Watervrienden Almere)
5 00:00:55.60 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
6 00:00:55.64 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:55.76 Marijn Tool (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:56.79 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
9 00:00:57.47 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:57.53 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:57.68 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:00:58.21 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
13 00:00:58.25 Teun Spikmans (Pijnackerse Watervrienden)
14 00:00:59.24 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:59.78 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
16 00:01:00.38 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
17 00:01:01.25 Inan Dogan (Apeldoornse Watervrienden)
18 00:01:04.80 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:51.98 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Marcel Rooijakcers (Eindhovense Watervrienden)
15 - 50m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:37.20 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:41.19 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:00:41.39 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:44.23 Larissa Lint (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:45.09 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:47.23 Wanessa Cierpich (Haagse Watervrienden)
7 00:00:50.76 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:53.25 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:54.34 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:00:56.69 Elisa Hogendoorn (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:56.74 Puk van de Gender (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:00.24 Nina van Steijn (Watervrienden Lisse)
13 00:01:08.75 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:34.61 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:37.70 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
3 00:00:40.27 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:41.39 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:41.69 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:46.14 Jildou Zeinstra (Tilburgse Watervrienden)
7 00:00:51.44 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:04.03 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:00:33.55 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:38.37 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
3 00:00:40.46 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:00:48.95 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:47.88 Felina Leisenheimer (Watervrienden IJmuiden)
18 t/m 99
1 00:00:32.16 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:33.56 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
3 00:00:33.83 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
4 00:00:34.42 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
5 00:00:34.85 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
6 00:00:35.17 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:35.80 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:37.00 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
9 00:00:37.26 Sofie van den Nieuwenhof (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:38.17 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:41.41 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
12 00:00:44.87 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
13 00:00:45.20 Femke van der Feen (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:01:04.91 Marèse van Toombergen (Watervrienden IJmuiden)
16 - 50m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:00:32.02 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:33.73 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:00:34.04 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:35.23 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
5 00:00:35.61 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:00:35.92 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:37.67 Jens Schaap (Watervrienden IJmuiden)
8 00:00:38.49 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:38.72 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:38.73 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:39.48 Rens Graat (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:40.02 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
13 00:00:40.70 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:41.86 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:42.89 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
16 00:00:43.61 Gijs Gort (Apeldoornse Watervrienden)
17 00:00:48.19 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
18 00:00:49.05 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:37.86 Chris Bakker (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:45.32 Daan Koster (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Walid Dada (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:30.57 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:31.73 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:32.78 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:33.69 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
5 00:00:34.14 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:35.35 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:35.54 Daniel Schenk (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:47.07 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:34.02 Damian de Boer (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:00:27.83 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:28.52 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:29.16 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:00:29.40 Rick van Kollenburg (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:30.36 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
6 00:00:31.06 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:31.56 Henrik van der Vlugt (Watervrienden Lisse)
8 00:00:31.63 Thomas van Moorten (Watervrienden Lisse)
9 00:00:32.39 Mylo Helmers (Watervrienden Almere)
18 t/m 99
1 00:00:25.40 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:25.55 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:00:26.15 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:26.65 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:27.71 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
6 00:00:28.24 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:28.30 Scott Heijne (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:28.34 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:28.71 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
10 00:00:29.30 Tim Siemensma (Watervrienden Lisse)
11 00:00:29.75 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
12 00:00:30.42 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
13 00:00:30.44 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
14 00:00:31.14 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
15 00:00:31.28 Koen Demandt (W.V. Neptunus Born)
16 00:00:31.67 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
17 00:00:34.26 Sander van der Linden (Watervrienden Almere)
18 00:00:34.42 Johan Mol (Watervrienden IJmuiden)
19 00:00:35.85 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
-1 00:00:31.47 Ruben Scheps (Watervrienden Lisse)
17 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:01:20.21 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:20.28 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:01:25.34 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:28.81 Ananda van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:29.75 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:01:29.81 Aniek van der Linden (Watervrienden Almere)
7 00:01:31.46 Aukje Grijseels (Watervrienden Almere)
8 00:01:31.91 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
9 00:01:32.30 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:32.95 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:01:38.40 Ilse Ijpma (Watervrienden Almere)
12 00:01:38.58 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:38.87 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
14 00:01:40.82 Lizzy Dam (Watervrienden IJmuiden)
15 00:01:48.31 Donna Hezemans (Watervrienden Lisse)
16 00:01:48.35 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
17 00:01:49.30 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
18 00:01:49.46 Elise Paardekooper (Watervrienden Lisse)
19 00:01:49.53 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
20 00:01:49.92 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
21 00:01:51.54 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
22 00:01:52.57 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
23 00:01:53.32 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
24 00:01:53.67 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
25 00:01:57.03 Sara Schouwink (Pijnackerse Watervrienden)
26 00:02:06.38 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
27 00:02:08.61 Marit Kruger (Haagse Watervrienden)
28 00:02:13.78 Fleur van Steijn (Watervrienden Lisse)
29 00:02:29.44 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:30.02 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
18 - 100m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:30.07 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:42.01 Melissa Zegstroo (Watervrienden Lisse)
3 00:01:46.05 Wanessa Cierpich (Haagse Watervrienden)
4 00:01:46.13 Emma Verkade (Watervrienden Lisse)
5 00:01:46.29 Kirsi Kooi (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:46.74 Noor van de Velden (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:47.73 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
8 00:01:52.28 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:52.84 Nina van Steijn (Watervrienden Lisse)
10 00:01:58.72 Julia Diallo (Haagse Watervrienden)
11 00:01:59.55 Elisa Hogendoorn (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:02:06.68 Vera Stokman (Watervrienden Haarlem)
13 00:02:07.47 Kathy Bouman (Watervrienden Lisse)
14 t/m 15
1 00:01:16.91 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:18.47 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:25.91 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:28.48 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
5 00:01:28.77 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:01:38.00 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
7 00:01:41.66 Jildou Zeinstra (Tilburgse Watervrienden)
8 00:01:44.58 Sophie van Moorten (Watervrienden Lisse)
9 00:01:53.92 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:01:21.80 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:38.49 Felina Leisenheimer (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:40.14 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:40.60 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Marne Moeke (Eindhovense Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:15.15 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:01:18.24 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:29.75 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
4 00:01:30.04 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
5 00:01:34.78 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
6 00:01:37.16 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:49.68 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
8 00:02:14.77 Marèse van Toombergen (Watervrienden IJmuiden)
19 - 100m vlinderslag man
10 t/m 11
1 00:01:53.72 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:56.00 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:59.63 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:02:34.61 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
20 - 100m vlinderslag man
12 t/m 13
1 00:01:37.98 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:38.84 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:40.36 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:02:06.43 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:43.11 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
14 t/m 15
1 00:01:13.01 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:34.72 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:39.58 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:01:59.88 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:01:11.15 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:11.78 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
3 00:01:16.98 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:23.29 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:25.31 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
6 00:01:26.47 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:27.79 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:28.75 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:29.09 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:29.19 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
11 00:01:44.37 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:38.69 Maurits Dekkers (Eindhovense Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:00.51 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:01.61 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:03.83 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:10.63 Scott Heijne (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:11.24 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:11.50 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:12.24 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:14.63 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
21 - 200m wisselslag vrouw
12 t/m 13
1 00:02:57.51 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:03:02.09 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:03:07.96 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
4 00:03:10.13 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
5 00:03:10.78 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
6 00:03:14.66 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:03:22.54 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
8 00:03:31.39 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:03:46.46 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:03:30.25 Larissa Lint (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:04:42.64 Vera Stokman (Watervrienden Haarlem)
14 t/m 15
1 00:02:54.87 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:55.57 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:03.65 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:05.07 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
5 00:03:05.70 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
6 00:03:08.01 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
7 00:03:16.81 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
8 00:03:19.71 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
9 00:03:22.20 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
10 00:03:37.21 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:47.50 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:53.08 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:53.82 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:02.16 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
5 00:03:09.40 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
6 00:03:12.40 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
7 00:03:17.79 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
8 00:03:19.40 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:03:22.57 Kim Lensen (Watervrienden Almere)
10 00:03:36.59 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:46.58 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:02:49.88 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:51.09 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
4 00:02:51.52 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:04.53 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:05.07 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
7 00:03:07.35 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
8 00:03:13.75 Sofie van den Nieuwenhof (Eindhovense Watervrienden)
9 00:03:18.75 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
10 00:03:18.87 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
11 00:03:21.79 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
12 00:03:27.93 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
13 00:04:03.14 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven