Uitslag Zuidcompetitie 2016/2017 deel 2 (Deurne)

1 - 100m vlinderslag vrouw
F
1 00:01:11.50 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:26.30 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
3 00:01:27.90 Jolijn Derks (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:29.90 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:32.70 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:48.30 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
2 - 100m vlinderslag man
F
1 00:01:00.70 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:04.40 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:12.60 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:14.40 Jur Hilkens (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:16.50 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:16.50 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:20.60 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:22.60 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
9 00:01:23.20 Stan Portegies (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:01:23.50 Roy Venner (Deurnese Watervrienden)
3 - 25m rugslag vrouw
A
1 00:00:23.80 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:24.10 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:24.90 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:26.10 Lisa Karel (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:27.00 Fleur Aerdts (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:27.60 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:28.30 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:32.40 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:31.70 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:35.60 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
4 - 25m rugslag man
A
1 00:00:24.50 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:26.00 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:27.00 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:27.30 Marn Rekko (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:28.00 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:28.60 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:32.10 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:32.30 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:32.60 Gannon Stanukinas (Eindhovense Watervrienden)
5 - 50m schoolslag vrouw
B
1 00:00:48.90 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:53.90 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:57.60 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:57.90 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:59.30 Yuna Molin (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:01.50 Ise Spierings (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:02.80 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:04.50 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
6 - 50m schoolslag man
B
1 00:00:51.30 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:52.40 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:55.10 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:56.80 Lucas Aerdts (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:57.40 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:58.80 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:05.70 Cody Camps (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:05.90 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:16.40 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:54.50 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
7 - 50m wisselslag vrouw x 4
C
1 00:02:48.30 W.V. Neptunus Born 5
2 00:03:01.30 Watervrienden Valkenswaard 4
3 00:03:01.90 Helmondse Watervrienden 6
4 00:03:16.70 Deurnese Watervrienden 3
8 - 50m wisselslag man x 4
C
1 00:03:01.20 WaterVrienden Geleen 1
2 00:03:26.60 Helmondse Watervrienden 2
-1 00:02:54.60 W.V. Neptunus Born 2
9 - 100m vrije slag vrouw
D
1 00:01:08.50 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:09.00 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:12.70 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:16.30 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:16.40 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:20.80 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:24.20 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
8 00:01:25.20 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:27.40 Julia Steins (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:32.80 Lonneke van de Westerlo (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:34.10 Ruby Camps (Deurnese Watervrienden)
10 - 100m vrije slag man
D
1 00:01:06.20 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
2 00:01:10.00 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:11.50 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:11.90 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:12.20 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:13.10 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:18.50 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:19.00 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
9 00:01:29.20 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:37.10 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
11 - 100m rugslag vrouw
E
1 00:01:16.50 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:20.70 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:23.40 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:25.10 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:33.40 Anouk de Bruijn (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:34.00 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:34.90 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:35.90 Vera Kleuskens (WaterVrienden Geleen)
12 - 100m rugslag man
E
1 00:01:11.90 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:15.10 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:18.90 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:20.20 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:22.60 Micha van der Heijden (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:23.30 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:27.40 Gijs Dijkhoff (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:30.20 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:23.60 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
13 - 100m rugslag vrouw
F
1 00:01:12.20 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:15.50 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:26.90 Jolijn Derks (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:28.80 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:30.50 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:31.30 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:36.00 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:49.30 Elaine Adriaans (Deurnese Watervrienden)
14 - 100m rugslag man
F
1 00:01:06.10 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:06.80 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:12.10 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:14.20 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:17.70 Jur Hilkens (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:20.40 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:20.80 Stan Portegies (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:23.30 Roy Venner (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:23.30 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:24.10 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
11 00:01:34.40 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
15 - 25m schoolslag vrouw x 4
A/B
1 00:01:39.20 W.V. Neptunus Born 6
2 00:01:52.30 Helmondse Watervrienden 5
3 00:02:02.90 Watervrienden Valkenswaard 3
4 00:02:03.60 Deurnese Watervrienden 2
-1 00:01:59.50 Eindhovense Watervrienden 4
16 - 25m schoolslag man x 4
A/B
1 00:01:50.00 Helmondse Watervrienden 1
2 00:01:55.20 W.V. Neptunus Born 1
-1 00:01:41.70 Watervrienden Valkenswaard 1
-1 00:02:06.30 Eindhovense Watervrienden 1
17 - 100m schoolslag vrouw
C
1 00:01:33.20 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:37.30 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:37.60 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:39.90 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:45.30 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:55.20 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:57.60 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
8 00:02:07.70 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:01:49.00 Femke van Dijnen (Deurnese Watervrienden)
18 - 100m schoolslag man
C
1 00:01:40.20 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:43.40 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
3 00:01:49.90 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:58.70 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:04.10 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:37.00 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:01:55.80 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
-1 00:01:57.80 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
19 - 50m vlinderslag vrouw
D
1 00:00:35.30 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:36.40 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:36.90 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:37.10 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:40.60 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:41.70 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:43.30 Julia Steins (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:43.70 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:44.30 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:44.90 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:45.90 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
20 - 50m vlinderslag man
D
1 00:00:34.50 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:37.80 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:37.90 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:38.20 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:38.70 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:39.80 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:40.30 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:42.70 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:05.70 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:54.20 Nawed Karmand (Helmondse Watervrienden)
21 - 50m wisselslag vrouw x 4
E/F
1 00:02:20.70 W.V. Neptunus Born 8
2 00:02:30.40 Watervrienden Valkenswaard 6
3 00:02:41.30 Helmondse Watervrienden 8
4 00:02:49.40 Deurnese Watervrienden 5
5 00:02:59.50 WaterVrienden Geleen 3
22 - 50m wisselslag man x 4
E/F
1 00:02:02.70 W.V. Neptunus Born 4
2 00:02:04.70 Deurnese Watervrienden 1
3 00:02:21.20 Helmondse Watervrienden 4
4 00:02:23.40 Watervrienden Valkenswaard 2
5 00:02:25.70 Eindhovense Watervrienden 3
23 - 25m schoolslag vrouw
A
1 00:00:26.30 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:30.40 Fleur Aerdts (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:34.00 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:34.90 Suze Beckers (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:36.60 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:39.20 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:26.90 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:28.10 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:32.60 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:41.90 Dionne Bouten (Deurnese Watervrienden)
24 - 25m schoolslag man
A
1 00:00:26.20 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:26.70 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:28.80 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:29.50 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:30.30 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:30.80 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:31.90 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:34.10 Gannon Stanukinas (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:35.00 Marn Rekko (WaterVrienden Geleen)
25 - 50m rugslag vrouw
B
1 00:00:45.80 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:50.70 Sanne Beckers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:50.70 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:56.60 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:01.10 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:03.00 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:10.70 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:53.90 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:01:03.10 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
26 - 50m rugslag man
B
1 00:00:50.40 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:54.30 Idde van Pelt (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:58.10 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:58.20 Cody Camps (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:01.50 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:07.40 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:54.50 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:56.10 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
27 - 100m vrije slag vrouw
C
1 00:01:13.70 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:16.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:27.40 Noortje van der Velden (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:27.90 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:28.50 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:29.00 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:30.60 Femke van Dijnen (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:31.30 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:47.90 Fieke Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
28 - 100m vrije slag man
C
1 00:01:09.20 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:18.60 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:24.80 Gé Janssen (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:25.20 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:26.10 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:30.40 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:48.70 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:53.90 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
9 00:02:13.50 Dylan Pattiwaël (Helmondse Watervrienden)
29 - 50m schoolslag vrouw x 4
D
1 00:02:47.60 W.V. Neptunus Born 7
2 00:03:06.30 Watervrienden Valkenswaard 5
3 00:03:08.50 Deurnese Watervrienden 4
4 00:03:09.60 Helmondse Watervrienden 7
30 - 50m schoolslag man x 4
D
1 00:03:00.80 W.V. Neptunus Born 3
2 00:03:05.10 Eindhovense Watervrienden 2
3 00:03:05.60 WaterVrienden Geleen 2
4 00:03:07.10 Helmondse Watervrienden 3
31 - 100m vrije slag vrouw
E
1 00:01:10.10 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
2 00:01:10.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.30 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:14.10 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:20.20 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:20.50 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:25.40 Anouk de Bruijn (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:26.30 Vera Kleuskens (WaterVrienden Geleen)
32 - 100m vrije slag man
E
1 00:01:01.10 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:03.50 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:03.70 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:04.80 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:07.00 Rick van Kollenburg (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:11.40 Micha van der Heijden (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:16.50 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
8 00:01:17.40 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:20.30 Gijs Dijkhoff (Watervrienden Valkenswaard)
8x Zweedse Estafette
1 00:06:18.20 W.V. Neptunus Born 9
2 00:06:55.60 Deurnese Watervrienden 6
3 00:07:11.00 Helmondse Watervrienden 9
4 00:07:14.10 Watervrienden Valkenswaard 7
-1 00:07:16.20 Eindhovense Watervrienden 5
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven