Uitslag WVNL Bondszwemkampioenschappen 2017 - Dag 1

1 - 200m schoolslag vrouw
18 t/m 99
1 00:02:54.20 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:56.10 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:02:58.00 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:03:01.50 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
5 00:03:10.20 Mandy van Swieten (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:03:13.90 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
7 00:03:14.30 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
8 00:03:17.70 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
9 00:03:18.40 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
10 00:03:26.20 Eline Menge (Helmondse Watervrienden)
2 - 100m schoolslag man
18 t/m 99
1 00:01:08.00 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:10.70 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:12.70 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:12.90 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:14.80 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
6 00:01:15.00 Jimmy Jacobs (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:15.00 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:15.10 Ben Zentveldt (Watervrienden IJmuiden)
9 00:01:15.70 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:18.80 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
11 00:01:19.00 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:19.10 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 - 200m wisselslag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:41.50 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:43.80 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:44.30 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:50.20 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:02:54.60 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
6 00:02:59.00 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:03:00.20 Marilène van Tol (Watervrienden Lisse)
8 00:03:01.60 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
9 00:03:05.70 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
10 00:03:08.30 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:03:10.80 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
4 - 100m wisselslag man
16 t/m 17
1 00:01:07.90 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:09.10 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
3 00:01:10.20 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:13.30 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:13.60 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:14.30 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:14.60 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
8 00:01:17.80 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
5 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:15.60 Marbel Diderik (Watervrienden Lisse)
2 00:01:16.80 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:20.70 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
4 00:01:20.80 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:30.40 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:34.00 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:34.50 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 - 200m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:02:29.40 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:03:26.60 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
7 - 100m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:01:19.40 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:31.00 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:31.00 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:34.40 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
5 00:01:35.60 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:01:40.80 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:42.60 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:45.60 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
8 - 100m vlinderslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:08.70 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:12.10 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
3 00:01:13.70 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:14.10 Simone Poelman (Watervrienden Lisse)
5 00:01:16.70 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:18.40 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:19.50 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
8 00:01:19.70 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
9 00:01:21.00 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:22.60 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:24.10 Mandy van Swieten (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:25.40 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
9 - 200m vlinderslag man
18 t/m 99
1 00:02:16.70 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
2 00:02:19.90 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:02:25.80 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:32.70 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:47.00 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:49.90 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
10 - 100m schoolslag vrouw
16 t/m 17
1 00:01:27.00 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:28.70 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
3 00:01:29.10 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:31.90 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:32.30 Deborah de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:01:35.20 Marilène van Tol (Watervrienden Lisse)
7 00:01:37.50 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
-1 00:01:27.10 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
11 - 200m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:02:49.60 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:50.00 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
3 00:03:02.10 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:03.60 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
12 - 200m wisselslag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:44.10 Marbel Diderik (Watervrienden Lisse)
1 00:02:44.10 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:46.90 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:51.80 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:52.30 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
6 00:02:58.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
7 00:03:02.80 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
8 00:03:03.20 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
9 00:03:09.00 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
10 00:03:09.90 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
13 - 100m wisselslag man
14 t/m 15
1 00:01:08.00 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:08.70 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:10.00 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
4 00:01:12.40 Sven Konings (Watervrienden Almere)
5 00:01:14.40 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:15.20 Sem Galavazi (Watervrienden Almere)
7 00:01:16.90 Dave Rook (Watervrienden Almere)
8 00:01:17.70 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
9 00:01:18.40 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:20.90 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
11 00:01:22.20 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
14 - 100m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:18.10 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:26.20 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:27.70 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
4 00:01:30.40 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:33.40 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
6 00:01:42.40 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:33.80 Maja Koprowicz (Pijnackerse Watervrienden)
15 - 200m rugslag vrouw
18 t/m 99
1 00:02:34.90 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:02:35.90 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:02:37.80 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
4 00:02:38.20 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:39.50 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
6 00:02:41.00 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:42.00 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
8 00:02:44.30 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
9 00:02:47.10 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:52.10 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
11 00:03:03.20 Britt Smeele (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
16 - 100m rugslag man
18 t/m 99
1 00:01:01.10 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:04.10 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:04.10 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
4 00:01:04.50 Ben Zentveldt (Watervrienden IJmuiden)
5 00:01:04.60 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
6 00:01:04.80 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:05.70 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:06.50 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
9 00:01:06.90 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
10 00:01:08.40 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
11 00:01:08.70 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
12 00:01:09.60 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:10.70 Simon van Oorschot (Watervrienden Lisse)
14 00:01:11.00 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
15 00:01:11.40 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
16 00:01:11.80 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
17 00:01:12.10 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
18 00:01:14.60 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
17 - 200m vrije slag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:21.30 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:22.10 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:23.60 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:27.40 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:02:40.20 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
6 00:02:40.30 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:02:40.50 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:48.40 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
9 00:02:49.00 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
-1 00:02:24.40 Linda de Laat (Tilburgse Watervrienden)
18 - 100m vrije slag man
16 t/m 17
1 00:01:00.90 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:01.20 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:03.20 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:04.80 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:05.50 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
6 00:01:06.80 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:06.90 Max Janssen (Watervrienden Almere)
8 00:01:09.60 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
-1 00:01:02.40 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
19 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:14.00 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:16.40 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
3 00:01:16.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:17.50 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:17.90 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:23.00 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
7 00:01:23.70 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:24.70 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:25.40 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:26.30 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:28.70 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
20 - 200m rugslag man
14 t/m 15
1 00:02:26.30 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:49.10 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:04.80 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
21 - 100m wisselslag man
12 t/m 13
1 00:01:19.70 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:19.80 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:20.40 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:23.40 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:30.40 Daan Jorna (Watervrienden Lisse)
6 00:01:31.10 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:31.20 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
8 00:01:31.90 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:32.50 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:37.90 Kiran Labrujere (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:10.00 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:26.60 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
22 - 100m wisselslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:10.40 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:12.00 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:12.40 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:13.20 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:13.60 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
6 00:01:13.90 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
7 00:01:14.30 Mandy van Swieten (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:15.30 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
9 00:01:15.80 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:16.20 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
11 00:01:17.00 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:18.80 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
13 00:01:19.40 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
14 00:01:20.10 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
15 00:01:20.40 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:20.80 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
17 00:01:21.40 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
18 00:01:21.50 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
23 - 200m wisselslag man
18 t/m 99
1 00:02:13.30 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:15.20 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
3 00:02:17.80 Jimmy Jacobs (Deurnese Watervrienden)
4 00:02:17.90 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
5 00:02:20.70 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
6 00:02:22.30 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:24.00 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:24.60 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
9 00:02:28.80 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
10 00:02:29.60 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
11 00:02:35.10 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
-1 00:03:01.30 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
24 - 100m rugslag vrouw
16 t/m 17
1 00:01:14.70 Linda de Laat (Tilburgse Watervrienden)
1 00:01:14.70 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:01:15.60 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:19.30 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:20.30 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:22.80 Marilène van Tol (Watervrienden Lisse)
7 00:01:25.00 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
8 00:01:26.20 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:30.00 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
10 00:01:34.70 Deborah de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
25 - 200m rugslag man
16 t/m 17
1 00:02:26.30 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
2 00:02:38.80 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:45.90 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:54.30 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
26 - 200m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:25.90 Marbel Diderik (Watervrienden Lisse)
2 00:02:26.70 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:35.80 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
4 00:02:35.90 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
5 00:02:38.10 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:39.00 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:02:42.10 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
7 00:02:42.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:52.20 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:53.30 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
27 - 100m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:00:58.70 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:01.20 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
3 00:01:02.30 Sven Konings (Watervrienden Almere)
3 00:01:02.30 Dave Rook (Watervrienden Almere)
5 00:01:03.10 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:06.70 Sem Galavazi (Watervrienden Almere)
7 00:01:07.20 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
8 00:01:08.00 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
9 00:01:08.20 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:11.80 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:13.00 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:14.80 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
28 - 100m vrije slag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:06.00 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:13.30 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:01:13.50 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:15.90 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
5 00:01:16.10 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:16.20 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
7 00:01:16.60 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
8 00:01:17.50 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:18.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:19.90 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
11 00:01:20.20 Maja Koprowicz (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:22.10 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
29 - 200m vrije slag vrouw
18 t/m 99
1 00:02:16.70 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:02:17.40 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:02:21.30 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:21.50 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
5 00:02:21.70 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:22.50 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:02:27.30 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
8 00:02:32.30 Britt Smeele (Haagse Watervrienden)
9 00:02:33.00 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
10 00:02:37.90 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
11 00:02:39.50 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
12 00:02:39.60 Rebecca Hill (Haagse Watervrienden)
30 - 100m vrije slag man
18 t/m 99
1 00:00:53.40 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:54.80 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:00:56.10 Bart Cooymans (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:56.30 Jimmy Jacobs (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:56.30 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:56.60 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:58.00 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
8 00:00:58.60 Ben Zentveldt (Watervrienden IJmuiden)
9 00:01:00.20 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
10 00:01:00.90 Simon van Oorschot (Watervrienden Lisse)
11 00:01:01.10 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:08.70 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
31 - 200m vlinderslag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:54.10 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:59.60 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:03:06.00 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:03:26.40 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
32 - 100m vlinderslag man
16 t/m 17
1 00:01:07.40 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
2 00:01:08.20 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:13.00 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:13.70 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:18.40 Max Janssen (Watervrienden Almere)
6 00:01:18.60 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
33 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:23.00 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:25.90 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:26.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:26.10 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:27.30 Marbel Diderik (Watervrienden Lisse)
6 00:01:30.90 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
7 00:01:31.50 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
8 00:01:32.50 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
9 00:01:33.30 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:37.80 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:38.00 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
12 00:01:42.80 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
34 - 200m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:02:48.80 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
2 00:02:50.60 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:59.40 Sven Konings (Watervrienden Almere)
4 00:03:09.50 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:14.50 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
-1 00:03:20.80 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
35 - 100m rugslag man
12 t/m 13
1 00:01:12.30 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:20.20 Sander Mol (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:20.30 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:21.10 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
5 00:01:24.10 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
6 00:01:26.30 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:29.50 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:01:29.50 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
9 00:01:31.30 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:32.30 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
36 - 100m wisselslag vrouw x 4
12 t/m 99
1 00:04:49.50 W.V. Neptunus Born 1
2 00:04:54.60 Watervrienden Lisse 2
3 00:04:59.70 Eindhovense Watervrienden 2
4 00:05:03.90 Watervrienden Almere 4
5 00:05:19.00 Helmondse Watervrienden 3
6 00:05:24.10 Watervrienden Almere 5
7 00:05:34.10 Helmondse Watervrienden 4
8 00:05:38.00 Pijnackerse Watervrienden 1
9 00:05:47.40 Watervrienden Almere 6
10 00:05:50.10 Helmondse Watervrienden 5
37 - 100m vrije slag man x 4
12 t/m 99
1 00:03:55.20 Watervrienden Almere 1
2 00:03:55.70 Eindhovense Watervrienden 1
3 00:03:55.90 Helmondse Watervrienden 1
4 00:04:03.40 Watervrienden Lisse 1
5 00:04:04.40 Watervrienden IJmuiden 1
6 00:04:09.00 Deurnese Watervrienden 1
7 00:04:14.30 Helmondse Watervrienden 2
8 00:04:38.10 Watervrienden Almere 3
-1 00:04:10.50 Watervrienden Almere 2
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven