Uitslag Zuidcompetitie 2016/2017 deel 3 (Sittard)

1 - 25m wisselslag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:34.00 W.V. Neptunus Born 4
2 00:01:39.90 Watervrienden Valkenswaard 3
3 00:01:46.00 Eindhovense Watervrienden 6
-1 00:01:54.90 Helmondse Watervrienden 5
2 - 25m wisselslag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:31.40 Watervrienden Valkenswaard 1
2 00:01:43.10 Eindhovense Watervrienden 1
3 00:01:49.70 W.V. Neptunus Born 3
-1 00:01:50.60 Helmondse Watervrienden 1
-1 00:01:52.50 WaterVrienden Geleen 1
3 - 50m vlinderslag vrouw
10 t/m 13
1 00:00:38.90 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:40.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:42.70 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:43.30 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:43.90 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:44.60 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:45.70 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:47.70 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:48.90 Femke van Dijnen (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:48.90 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
-1 00:00:45.30 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:58.40 Daphne Cordewener (WaterVrienden Geleen)
4 - 50m vlinderslag man
10 t/m 13
1 00:00:35.00 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:38.40 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:44.20 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:44.50 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:45.80 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:46.90 Rico Weyers (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:49.10 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:52.20 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:14.40 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
5 - 100m schoolslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:31.30 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:34.40 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:34.90 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:40.80 Kim Crooijmans (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:45.40 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:45.80 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:45.90 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:50.90 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
9 00:01:51.90 Lonneke van de Westerlo (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:52.20 Sara Hanusch (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:01:53.30 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
6 - 100m schoolslag man
12 t/m 15
1 00:01:23.50 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
2 00:01:26.70 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:29.80 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:30.30 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:31.10 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:34.90 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:39.70 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:42.60 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:43.90 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
10 00:02:03.30 Milan Mostert (W.V. Neptunus Born)
7 - 50m schoolslag vrouw x 4
16 t/m 99
1 00:02:56.70 W.V. Neptunus Born 7
2 00:02:58.80 Eindhovense Watervrienden 5
3 00:03:06.00 Watervrienden Valkenswaard 4
4 00:03:07.60 WaterVrienden Geleen 5
5 00:03:15.80 Helmondse Watervrienden 8
8 - 50m schoolslag man x 4
16 t/m 99
1 00:02:30.40 W.V. Neptunus Born 2
2 00:02:41.10 Watervrienden Valkenswaard 2
3 00:02:41.40 Helmondse Watervrienden 4
4 00:02:42.10 Eindhovense Watervrienden 4
9 - 25m rugslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:23.70 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:25.10 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:25.20 Sonja Rozsondai (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:27.60 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:28.60 Robin De Rooij (Deurnese Watervrienden)
6 00:00:30.10 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:32.90 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
10 - 25m rugslag man
1 t/m 9
1 00:00:24.70 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:26.30 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:27.40 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:27.50 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:28.20 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:28.40 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:29.60 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:34.00 Marn Rekko (WaterVrienden Geleen)
11 - 50m vrije slag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:43.30 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:43.50 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:43.90 Sanne Beckers (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:45.40 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:45.70 Danique De La Roy (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:45.80 Jesse Luijben (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:47.10 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:48.10 Julie Chassard (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:55.00 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:55.10 Lieke Hamer (WaterVrienden Geleen)
11 00:01:02.10 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
12 - 50m vrije slag man
8 t/m 11
1 00:00:38.00 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:40.30 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:42.60 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:43.70 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:44.80 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:49.70 Jay Shi Schüller (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:49.80 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:51.30 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
13 - 100m rugslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:24.30 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:25.70 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:28.10 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:31.00 Femke van Dijnen (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:35.80 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:37.00 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:37.40 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:37.50 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:38.50 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:40.30 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:41.50 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
12 00:02:07.20 Dina Arous (WaterVrienden Geleen)
14 - 100m rugslag man
10 t/m 13
1 00:01:19.50 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:24.90 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:33.10 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:39.30 Rico Weyers (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:40.50 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:42.40 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:45.50 Phoenix Hartman (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:31.90 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
15 - 50m wisselslag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:33.20 Deurnese Watervrienden 2
2 00:02:54.60 Helmondse Watervrienden 7
3 00:03:00.90 WaterVrienden Geleen 4
-1 00:02:53.30 W.V. Neptunus Born 6
-1 00:02:55.50 Watervrienden Valkenswaard 6
16 - 50m wisselslag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:36.70 WaterVrienden Geleen 2
2 00:02:38.10 Helmondse Watervrienden 3
3 00:02:47.20 W.V. Neptunus Born 1
-1 00:02:38.10 Eindhovense Watervrienden 3
17 - 100m wisselslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:20.40 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:23.70 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:24.60 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:29.30 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:33.70 Vera Kleuskens (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:33.80 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:34.50 Marne Moeke (Eindhovense Watervrienden)
18 - 100m wisselslag man
14 t/m 17
1 00:01:19.50 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:20.50 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:22.30 Micha van der Heijden (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:25.20 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:27.80 Noud Brouwers (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:29.60 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:42.90 Giovanny Berkers (Helmondse Watervrienden)
19 - 200m vrije slag vrouw
16 t/m 99
1 00:02:37.80 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:42.20 Isis van der Heijden (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:02:44.20 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
4 00:02:44.50 Thymara van Kuringen (Eindhovense Watervrienden)
5 00:02:50.70 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:02:53.70 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:55.90 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
8 00:02:58.70 Linda van den Boom (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:59.90 Tessa van der Heide (Helmondse Watervrienden)
20 - 200m vrije slag man
16 t/m 99
1 00:02:07.90 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:15.00 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:16.20 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:21.90 Stef Boerekamp (Deurnese Watervrienden)
5 00:02:29.90 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:02:31.20 Jur Hilkens (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:33.10 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:34.90 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
9 00:02:39.80 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:46.70 Julien Duclos (Watervrienden Valkenswaard)
21 - 25m vrije slag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:19.90 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:21.00 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:22.30 Sonja Rozsondai (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:24.70 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:24.70 Robin De Rooij (Deurnese Watervrienden)
6 00:00:26.60 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:28.60 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
22 - 25m vrije slag man
1 t/m 9
1 00:00:20.90 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:22.30 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:23.80 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:24.20 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:25.30 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:28.20 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:28.50 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:30.10 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
23 - 50m schoolslag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:53.90 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:54.70 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:55.80 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:56.60 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:57.30 Yuna Molin (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:58.70 Danique De La Roy (WaterVrienden Geleen)
7 00:01:00.80 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:01.90 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:02.10 Lieke Hamer (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:04.00 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
24 - 50m schoolslag man
8 t/m 11
1 00:00:53.20 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:54.60 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:55.60 Idde van Pelt (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:58.70 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:58.80 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:02.80 Jay Shi Schüller (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:03.50 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:10.40 Jason Ariëns (WaterVrienden Geleen)
25 - 50m vrije slag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:27.40 Eindhovense Watervrienden 7
2 00:02:35.20 W.V. Neptunus Born 5
3 00:02:37.50 Helmondse Watervrienden 6
4 00:02:43.80 Deurnese Watervrienden 1
5 00:02:49.80 Watervrienden Valkenswaard 5
6 00:03:10.60 WaterVrienden Geleen 3
26 - 50m vrije slag man x 4
10 t/m 13
1 00:02:43.30 Eindhovense Watervrienden 2
2 00:02:44.40 Helmondse Watervrienden 2
27 - 100m wisselslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:22.20 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:24.80 Kim Crooijmans (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:26.60 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:30.80 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:33.30 Julia Steins (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:33.80 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:36.00 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:36.20 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:37.80 Sara Hanusch (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:01:40.80 Evi van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:26.60 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
28 - 100m wisselslag man
12 t/m 15
1 00:01:16.70 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
2 00:01:19.20 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:19.40 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:19.70 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:19.90 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:19.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:21.60 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:24.40 Quintin Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:24.50 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:31.20 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
29 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:24.10 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:33.70 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:34.40 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:35.40 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:42.50 Vera Kleuskens (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:44.90 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
30 - 100m vlinderslag man
14 t/m 17
1 00:01:25.20 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:28.40 Micha van der Heijden (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:29.20 Noud Brouwers (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:30.10 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:38.50 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:45.90 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:50.50 Giovanny Berkers (Helmondse Watervrienden)
31 - 100m schoolslag vrouw
16 t/m 99
1 00:01:27.90 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:32.20 Thymara van Kuringen (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:33.70 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:36.80 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:42.20 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:43.30 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:44.80 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:45.30 Linda van den Boom (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:54.10 Tessa van der Heide (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:46.20 Laura Armani (WaterVrienden Geleen)
32 - 100m schoolslag man
16 t/m 99
1 00:01:14.50 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:15.50 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:17.20 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:19.80 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:22.20 Jur Hilkens (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:22.60 Stef Boerekamp (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:24.90 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:31.70 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:32.10 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:36.90 Julien Duclos (Watervrienden Valkenswaard)
33 - 25m wisselslag gemixt x 8
1 t/m 99
1 00:02:32.10 W.V. Neptunus Born 8
2 00:02:32.50 Eindhovense Watervrienden 8
3 00:02:40.80 Watervrienden Valkenswaard 7
4 00:02:50.70 Helmondse Watervrienden 9
5 00:02:53.80 WaterVrienden Geleen 6
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven