Uitslag Zuid Kompetitie Sprint 2 2016/2017

1 - 25m vrije slag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:15.80 W.V. Neptunus Born 5
2 00:01:27.90 Eindhovense Watervrienden 5
3 00:01:31.70 Helmondse Watervrienden 5
4 00:01:33.70 WaterVrienden Geleen 5
5 00:01:45.00 Watervrienden Valkenswaard 5
-1 00:00:00.00 Tilburgse Watervrienden 5
2 - 25m vrije slag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:19.10 Watervrienden Valkenswaard 1
2 00:01:29.60 W.V. Neptunus Born 1
3 00:01:35.50 Helmondse Watervrienden 1
4 00:01:35.60 WaterVrienden Geleen 1
5 00:01:38.40 Eindhovense Watervrienden 1
3 - 50m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:37.60 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:38.50 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:39.30 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:40.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:40.20 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:41.70 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:42.90 Larissa Lint (Tilburgse Watervrienden)
8 00:00:43.30 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:43.90 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:44.40 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:44.90 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:45.10 Jill van de Ven (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:47.60 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
14 00:00:48.80 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:53.60 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:54.10 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:56.10 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:46.30 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:53.80 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:53.90 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:05.10 Dina Arous (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Noortje van der Velden (Helmondse Watervrienden)
4 - 50m vlinderslag man
12 t/m 13
1 00:00:31.10 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:34.20 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:38.20 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:41.20 Gé Janssen (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:41.60 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:43.10 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:43.60 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:44.50 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:46.30 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:46.80 Rico Weyers (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:49.70 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:51.60 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:53.00 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:57.10 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:57.50 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
16 00:01:00.20 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
17 00:01:01.70 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
18 00:01:08.80 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:57.00 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:05.60 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:13.20 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:28.00 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:00.00 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
5 - 50m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:32.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:32.90 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:33.20 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:33.70 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:33.80 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:33.80 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:34.50 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:35.10 Sara Hanusch (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:35.50 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:35.90 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:36.10 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:36.20 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:36.70 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:37.30 Julia Steins (WaterVrienden Geleen)
15 00:00:38.30 Anne Meeder (Tilburgse Watervrienden)
16 00:00:42.50 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
17 00:00:42.90 Marit Jongsma (Tilburgse Watervrienden)
18 00:00:48.70 Merel den Boer (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:00.00 Vera Kools (Tilburgse Watervrienden)
6 - 50m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:00:29.10 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:29.80 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:31.00 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:31.20 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:31.40 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:32.00 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:32.90 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:34.90 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:36.10 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:36.20 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:37.60 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:40.60 Milan Mostert (W.V. Neptunus Born)
7 - 25m vrije slag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:00:58.60 Eindhovense Watervrienden 8
2 00:00:58.70 Watervrienden Valkenswaard 8
3 00:01:00.90 Helmondse Watervrienden 8
4 00:01:01.80 Tilburgse Watervrienden 4
5 00:01:02.30 W.V. Neptunus Born 8
6 00:01:03.80 WaterVrienden Geleen 8
8 - 25m vrije slag man x 4
14 t/m 99
1 00:00:49.30 Eindhovense Watervrienden 4
2 00:00:50.30 W.V. Neptunus Born 4
3 00:00:52.60 Helmondse Watervrienden 4
4 00:00:55.00 Watervrienden Valkenswaard 4
5 00:00:56.10 WaterVrienden Geleen 4
9 - 25m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:23.30 Sonja Rozsondai (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:25.80 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:26.60 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:28.40 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:28.40 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:29.40 Zoey van den Waardenburg (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:29.70 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:31.40 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:31.50 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:31.90 Kiki Gnodde (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:32.60 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:34.60 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:39.20 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fleur Aerdts (Helmondse Watervrienden)
10 - 25m schoolslag man
1 t/m 9
1 00:00:25.30 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:26.20 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:27.10 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:27.50 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:27.80 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:27.90 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:30.20 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:32.10 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:32.50 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:33.30 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
11 - 25m rugslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:20.80 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:21.20 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:21.60 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:22.90 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:23.40 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:23.80 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:24.20 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:24.40 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:24.70 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:25.00 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:25.20 Isa Block (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:25.30 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:25.70 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:26.20 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
15 00:00:26.60 Julie Chassard (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:27.70 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
17 00:00:28.90 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
18 00:00:29.00 Yuna Molin (W.V. Neptunus Born)
19 00:00:29.20 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
20 00:00:29.90 Indi Eynwachter (WaterVrienden Geleen)
21 00:00:31.20 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
22 00:00:31.40 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
23 00:00:31.90 Isis Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
24 00:00:40.10 Sanne Dijkhoff (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:31.60 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Serine Sabnoun (Tilburgse Watervrienden)
12 - 25m rugslag man
10 t/m 11
1 00:00:21.60 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:21.70 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:22.40 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:23.00 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:24.30 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:24.40 Idde van Pelt (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:24.50 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:24.70 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:25.20 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:25.30 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:25.60 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:25.90 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:26.30 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:28.40 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:28.70 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
16 00:00:29.00 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:30.00 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
18 00:00:30.50 Stan Verbakel (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Lucas Aerdts (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
13 - 50m schoolslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:44.00 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:44.70 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:44.90 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:45.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:45.20 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:45.60 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:46.70 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:47.20 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:47.70 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:47.80 Anna Christiaans (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:47.90 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:48.50 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
13 00:00:49.60 Jill van de Ven (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:50.80 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:50.80 Maria Serpe (W.V. Neptunus Born)
16 00:00:51.40 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:52.10 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:53.40 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:53.50 Larissa Lint (Tilburgse Watervrienden)
20 00:00:55.60 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
21 00:00:58.40 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
22 00:00:59.80 Dina Arous (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Noortje van der Velden (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
14 - 50m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:00:36.20 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:41.80 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:47.10 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:47.40 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:48.50 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:49.30 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:49.40 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:49.40 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:51.10 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:51.80 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:52.30 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:52.80 Rico Weyers (WaterVrienden Geleen)
13 00:00:53.60 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:54.00 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:55.80 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
16 00:00:56.50 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
17 00:00:56.70 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
18 00:00:56.80 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
19 00:01:06.60 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:48.90 Gé Janssen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:58.90 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
15 - 25m vrije slag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:01:02.70 Helmondse Watervrienden 7
2 00:01:03.90 Eindhovense Watervrienden 7
3 00:01:04.50 Watervrienden Valkenswaard 7
4 00:01:05.90 W.V. Neptunus Born 7
5 00:01:07.40 WaterVrienden Geleen 7
6 00:01:12.90 Tilburgse Watervrienden 3
16 - 25m vrije slag man x 4
12 t/m 15
1 00:00:58.90 Eindhovense Watervrienden 3
2 00:00:59.00 Watervrienden Valkenswaard 3
3 00:01:01.60 W.V. Neptunus Born 3
4 00:01:04.80 Helmondse Watervrienden 3
5 00:01:06.00 WaterVrienden Geleen 3
17 - 50m schoolslag vrouw
14 t/m 17
1 00:00:39.30 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:42.60 Anne Steins (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:44.10 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:46.40 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:47.70 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:49.60 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:50.30 Lonneke van de Westerlo (Helmondse Watervrienden)
18 - 50m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:00:34.40 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:34.80 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:37.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:39.00 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:39.30 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:39.70 Dylan Kemp (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:40.40 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:41.60 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:42.10 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:42.30 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:42.70 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:43.40 Micha van der Heijden (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:46.80 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
19 - 50m rugslag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:33.90 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:34.00 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:34.70 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:34.90 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:36.10 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:38.50 Lana Miedema (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:40.00 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:40.50 Nicky Ubachs (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:40.60 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:41.10 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:41.20 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:41.40 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:41.60 Thymara van Kuringen (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:42.40 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
15 00:01:01.10 Kailey Berben (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
20 - 50m rugslag man
18 t/m 99
1 00:00:29.10 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:30.20 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:32.30 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:32.30 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:32.40 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:32.80 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:33.40 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:33.90 Nigel Knoben (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:34.30 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:37.10 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:38.30 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
21 - 25m vlinderslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:27.20 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:30.50 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:32.10 Sonja Rozsondai (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:32.50 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:33.80 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:35.40 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:36.80 Zoey van den Waardenburg (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:38.70 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:40.50 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:47.70 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:29.80 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fleur Aerdts (Helmondse Watervrienden)
22 - 25m vlinderslag man
1 t/m 9
1 00:00:27.60 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:30.10 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:31.30 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:33.40 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:37.40 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:32.10 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
23 - 25m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:16.70 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:16.90 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:18.20 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:19.10 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:19.70 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:19.90 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:20.20 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:20.70 Julie Chassard (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:21.00 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:21.40 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:21.50 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:22.00 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:22.10 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:22.40 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:22.70 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:22.70 Yuna Molin (W.V. Neptunus Born)
17 00:00:22.90 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:26.00 Isa Block (Eindhovense Watervrienden)
19 00:00:26.60 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
20 00:00:27.30 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
21 00:00:27.40 Indi Eynwachter (WaterVrienden Geleen)
22 00:00:27.80 Isis Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
23 00:00:28.50 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
24 00:00:34.20 Sanne Dijkhoff (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:23.20 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:00.00 Serine Sabnoun (Tilburgse Watervrienden)
24 - 25m vrije slag man
10 t/m 11
1 00:00:17.60 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
1 00:00:17.60 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:18.40 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:18.60 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:18.80 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:19.60 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:19.90 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:20.00 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:20.30 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:20.40 Idde van Pelt (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:20.40 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:20.90 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:24.80 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:25.20 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:25.20 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:27.20 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:28.20 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:33.80 Stan Verbakel (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Lucas Aerdts (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
25 - 25m wisselslag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:01:15.20 Helmondse Watervrienden 6
2 00:01:21.40 W.V. Neptunus Born 6
3 00:01:21.90 Eindhovense Watervrienden 6
4 00:01:25.20 Watervrienden Valkenswaard 6
5 00:01:33.60 Tilburgse Watervrienden 2
-1 00:01:29.50 WaterVrienden Geleen 6
26 - 25m wisselslag man x 4
11 t/m 13
1 00:01:15.10 W.V. Neptunus Born 2
2 00:01:22.20 WaterVrienden Geleen 2
3 00:01:23.00 Helmondse Watervrienden 2
4 00:01:26.40 Watervrienden Valkenswaard 2
-1 00:01:24.40 Eindhovense Watervrienden 2
27 - 50m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:36.40 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:39.10 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:39.60 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:41.10 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:41.20 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:41.40 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:41.60 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:41.60 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:42.40 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:43.00 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:43.10 Sara Hanusch (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:43.60 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:45.70 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:45.70 Julia Steins (WaterVrienden Geleen)
15 00:00:48.20 Marit Jongsma (Tilburgse Watervrienden)
16 00:00:48.50 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
16 00:00:48.50 Anne Meeder (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Merel den Boer (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:00.00 Vera Kools (Tilburgse Watervrienden)
28 - 50m rugslag man
14 t/m 15
1 00:00:35.30 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:37.00 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:37.90 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:38.30 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:38.60 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:38.80 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:40.20 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:42.70 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:45.00 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:47.50 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:49.50 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:53.00 Milan Mostert (W.V. Neptunus Born)
29 - 50m vlinderslag vrouw
14 t/m 17
1 00:00:37.80 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:40.00 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:41.00 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:42.00 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:45.60 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:49.20 Lonneke van de Westerlo (Helmondse Watervrienden)
30 - 50m vlinderslag man
16 t/m 17
1 00:00:31.50 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:31.90 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:32.30 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:32.70 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:32.70 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:32.90 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:33.90 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:35.00 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:35.50 Dylan Kemp (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:36.10 Micha van der Heijden (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:40.20 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:42.10 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:44.20 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
31 - 50m vrije slag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:28.40 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
1 00:00:28.40 Laura de Laat (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:29.80 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:29.90 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:30.10 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:31.60 Nicky Ubachs (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:31.90 Thymara van Kuringen (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:32.10 Lana Miedema (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:32.60 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:33.30 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:33.70 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:34.00 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:34.00 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:35.20 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
15 00:00:36.70 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:41.20 Laura Armani (WaterVrienden Geleen)
17 00:00:53.30 Kailey Berben (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
32 - 50m vrije slag man
18 t/m 99
1 00:00:25.00 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
1 00:00:25.00 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:26.80 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:27.10 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:27.50 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:27.70 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:27.80 Nigel Knoben (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:28.10 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:28.50 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:29.10 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:30.40 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
33 - 25m vrije slag gemixt x 12
1 t/m 99
1 00:03:20.30 W.V. Neptunus Born 9
2 00:03:26.50 WaterVrienden Geleen 9
3 00:03:26.90 Eindhovense Watervrienden 9
4 00:03:34.40 Watervrienden Valkenswaard 9
5 00:03:48.30 Helmondse Watervrienden 9
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven