Uitslag WVNL LZK 2017/2018, afdeling1, dag1

1 - 200m wisselslag man
14 t/m 99
1 00:02:15.70 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:21.60 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:28.00 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
4 00:02:29.50 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:30.30 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
6 00:02:31.50 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:32.80 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:34.80 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:41.70 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
10 00:02:42.40 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:02:50.50 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:02:58.20 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
2 - 200m wisselslag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:39.30 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:02:43.00 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:43.40 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:43.80 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:46.90 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:47.90 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:49.70 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
8 00:02:52.40 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
9 00:02:52.50 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:02:56.20 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
11 00:02:56.50 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
12 00:02:57.40 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
3 - 25m vlinderslag man
8 t/m 11
1 00:00:17.10 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:18.60 Ank Khang Nguyen (Watervrienden Almere)
3 00:00:19.20 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
4 00:00:20.30 Miika Maruska (Watervrienden Almere)
5 00:00:21.00 Marijn Tool (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:22.20 Jonathan Maruska (Watervrienden Almere)
7 00:00:22.70 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:22.90 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:23.40 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:24.00 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:24.20 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:26.60 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
4 - 25m vlinderslag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:16.40 Ananda van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:17.80 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:00:18.30 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:18.60 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:18.80 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:19.30 Aukje Grijseels (Watervrienden Almere)
7 00:00:20.70 Misja Chomcova (Watervrienden Almere)
8 00:00:21.00 Jesse Luijben (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:21.90 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
10 00:00:23.00 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:24.50 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:26.80 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
5 - 100m vrije slag man
12 t/m 15
1 00:00:58.10 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:00.00 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
3 00:01:03.50 Dave Rook (Watervrienden Almere)
4 00:01:07.80 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:07.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:08.60 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:09.20 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:10.10 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:12.90 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
10 00:01:13.40 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
11 00:01:18.50 Jamil Rabbers (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:27.80 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
6 - 100m vrije slag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:10.00 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:10.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:11.20 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
4 00:01:14.00 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:14.60 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:18.20 Josefine Roelofs (Watervrienden Almere)
7 00:01:18.40 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:18.60 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
9 00:01:22.20 Charlotte Roelofs (Watervrienden Almere)
10 00:01:26.90 Fleur Uiterwijk (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:36.20 Elisa Hogendoorn (Pijnackerse Watervrienden)
7 - 50m vrije slag man x 4
9 t/m 13
1 00:02:24.20 Pijnackerse Watervrienden 2
2 00:02:26.00 Watervrienden Almere 1 6
3 00:02:33.80 Helmondse Watervrienden 2
4 00:02:44.70 Eindhovense Watervrienden 2
5 00:02:48.20 W.V. Neptunus Born 2
6 00:02:58.00 Watervrienden Almere 2 4
8 - 50m vrije slag vrouw x 4
9 t/m 13
1 00:02:11.70 Watervrienden Almere 1 11
2 00:02:19.30 W.V. Neptunus Born 7
3 00:02:20.30 Helmondse Watervrienden 9
4 00:02:22.30 Watervrienden Almere 2 10
5 00:02:24.50 Pijnackerse Watervrienden 9
6 00:03:01.90 Eindhovense Watervrienden 7
9 - 200m rugslag man
14 t/m 99
1 00:02:20.50 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:22.60 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:24.60 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
4 00:02:30.10 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
5 00:02:33.90 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
6 00:02:34.50 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:35.60 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
8 00:02:36.20 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:37.20 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:41.90 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
11 00:02:55.00 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:03:15.40 Bram Glanzer (Pijnackerse Watervrienden)
10 - 200m rugslag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:38.50 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:39.60 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
3 00:02:42.70 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:02:43.50 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:02:46.80 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:46.90 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:47.00 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:47.80 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:56.90 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
10 00:02:58.50 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
11 00:03:00.00 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
12 00:03:22.40 Deborah de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
11 - 25m wisselslag x 4
8 t/m 11
1 00:01:13.00 Pijnackerse Watervrienden 13
2 00:01:14.80 Watervrienden Almere 1 2
3 00:01:21.90 W.V. Neptunus Born 12
4 00:01:23.90 Watervrienden Almere 1 4
5 00:01:27.90 Pijnackerse Watervrienden 15
6 00:01:29.10 Watervrienden Almere 2 15
7 00:01:30.20 Helmondse Watervrienden 13
8 00:01:32.80 W.V. Neptunus Born 15
9 00:01:35.10 Watervrienden Almere 2 2
10 00:01:36.10 Eindhovense Watervrienden 10
11 00:01:38.60 Helmondse Watervrienden 15
-1 00:01:49.40 Eindhovense Watervrienden 12
12 - 50m schoolslag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:34.60 Watervrienden Almere 1 8
2 00:02:44.90 Eindhovense Watervrienden 4
3 00:02:55.40 Helmondse Watervrienden 4
4 00:03:14.50 Watervrienden Almere 2 6
-1 00:02:50.80 W.V. Neptunus Born 4
-1 00:02:56.80 Pijnackerse Watervrienden 4
13 - 50m schoolslag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:45.40 Helmondse Watervrienden 11
2 00:02:54.10 W.V. Neptunus Born 9
3 00:03:05.00 Watervrienden Almere 1 13
3 00:03:05.00 Watervrienden Almere 2 12
5 00:03:38.40 Pijnackerse Watervrienden 7
14 - 100m rugslag man
9 t/m 13
1 00:01:21.30 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:22.60 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:01:27.30 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:33.90 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:35.40 Rick van Driest (Watervrienden Almere)
6 00:01:36.50 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:41.40 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
8 00:01:44.10 Xander Oey (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:45.60 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:59.90 Raymond Kraus (Watervrienden Almere 2)
-1 00:01:37.70 Bob Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:57.00 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
15 - 100m rugslag vrouw
9 t/m 13
1 00:01:13.90 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:21.00 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
3 00:01:21.40 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:23.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:23.50 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
6 00:01:28.30 Janell Okeke (Watervrienden Almere)
7 00:01:28.40 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:29.20 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:30.10 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:33.60 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:48.40 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:48.60 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
16 - 100m vrije slag man
14 t/m 99
1 00:00:55.30 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
2 00:00:55.90 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:56.50 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:58.80 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:59.30 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:00.20 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
7 00:01:00.40 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
8 00:01:01.70 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:02.30 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:05.50 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
11 00:01:05.70 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:07.30 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
17 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 99
1 00:01:03.20 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:03.40 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
2 00:01:03.40 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:01:05.90 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:06.00 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:06.70 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:06.80 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:07.60 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
9 00:01:08.40 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
10 00:01:09.80 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:09.80 Dimphy van de Laar (W.V. Neptunus Born)
12 00:01:14.90 Esmée de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
18 - 25m vrije slag x 4
8 t/m 11
1 00:01:04.50 Pijnackerse Watervrienden 12
2 00:01:05.30 Watervrienden Almere 1 1
3 00:01:12.10 Watervrienden Almere 1 3
4 00:01:14.40 Helmondse Watervrienden 6
5 00:01:15.20 Watervrienden Almere 2 8
6 00:01:17.60 Pijnackerse Watervrienden 14
7 00:01:21.70 Helmondse Watervrienden 7
8 00:01:22.80 Watervrienden Almere 2 1
9 00:01:26.00 Eindhovense Watervrienden 9
10 00:01:26.90 W.V. Neptunus Born 14
11 00:01:38.00 Eindhovense Watervrienden 13
-1 00:01:11.20 W.V. Neptunus Born 11
19 - 50m wisselslag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:15.50 Eindhovense Watervrienden 3
2 00:02:19.90 Watervrienden Almere 1 7
3 00:02:26.60 W.V. Neptunus Born 3
4 00:02:38.50 Pijnackerse Watervrienden 3
5 00:02:44.10 Helmondse Watervrienden 3
6 00:03:06.20 Watervrienden Almere 2 5
20 - 50m wisselslag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:30.50 Helmondse Watervrienden 10
2 00:02:37.10 W.V. Neptunus Born 8
3 00:02:40.80 Watervrienden Almere 1 12
4 00:03:10.80 Pijnackerse Watervrienden 6
-1 00:02:44.50 Watervrienden Almere 2 11
21 - 100m wisselslag man
9 t/m 13
1 00:01:20.70 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:23.50 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:31.30 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:31.80 Kiran Labrujere (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:33.80 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:34.90 Rick van Driest (Watervrienden Almere)
7 00:01:38.90 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:39.90 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:52.20 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:36.10 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:54.30 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
-1 00:02:01.70 Raymond Kraus (Watervrienden Almere 2)
22 - 100m wisselslag vrouw
9 t/m 13
1 00:01:15.80 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:21.00 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
3 00:01:21.10 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
4 00:01:21.50 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
4 00:01:21.50 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:22.80 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:23.80 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:32.30 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:34.20 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:37.90 Isabel de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:51.70 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:25.80 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
23 - 100m schoolslag man x 4
14 t/m 99
1 00:05:04.00 W.V. Neptunus Born 5
2 00:05:09.00 Eindhovense Watervrienden 5
3 00:05:14.00 Helmondse Watervrienden 5
4 00:05:15.50 Watervrienden Almere 1 9
5 00:05:47.00 Watervrienden Almere 2 7
6 00:06:26.60 Pijnackerse Watervrienden 5
24 - 100m schoolslag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:05:40.80 Watervrienden Almere 1 14
2 00:06:04.40 Pijnackerse Watervrienden 10
3 00:06:08.40 Helmondse Watervrienden 12
4 00:06:12.20 Watervrienden Almere 2 13
5 00:06:24.60 W.V. Neptunus Born 10
-1 00:05:53.80 Eindhovense Watervrienden 8
25 - 50m schoolslag man
8 t/m 11
1 00:00:49.90 Ario Mirza (Watervrienden Almere)
2 00:00:51.40 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:51.50 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:53.70 Marc Henraat (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:54.50 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:54.70 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:55.50 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:56.90 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:57.10 Alan Kraus (Watervrienden Almere 2)
10 00:00:57.30 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:50.90 Ank Khang Nguyen (Watervrienden Almere)
-1 00:00:51.30 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
26 - 50m schoolslag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:43.90 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:44.70 Aukje Grijseels (Watervrienden Almere)
3 00:00:45.10 Ananda van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:47.40 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:50.00 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:51.10 Misja Chomcova (Watervrienden Almere)
7 00:00:52.80 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:53.60 Nikoo Abdolhosseini (Watervrienden Almere 2)
9 00:00:55.20 Floortje Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:00:55.50 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:56.40 Sasha Henraat (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:59.70 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
27 - 100m rugslag man
12 t/m 15
1 00:01:04.70 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:14.90 Dave Rook (Watervrienden Almere)
3 00:01:16.60 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:18.80 Sem Galavazi (Watervrienden Almere)
5 00:01:22.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:23.30 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:24.50 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
8 00:01:24.60 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:26.30 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:26.50 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
11 00:01:27.40 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:48.40 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
28 - 100m rugslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:13.70 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:24.70 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:26.60 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:29.20 Amber Winkelaar (Watervrienden Almere)
5 00:01:29.90 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:31.80 Josefine Roelofs (Watervrienden Almere)
7 00:01:37.60 Romy Janssen (Watervrienden Almere)
8 00:01:38.80 Nienke van de Sande (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:48.60 Gladys Kraus (Watervrienden Almere 2)
-1 00:01:21.30 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:40.60 Berber ter Burg (Pijnackerse Watervrienden)
29 - 50m schoolslag man x 4
9 t/m 13
1 00:03:09.50 Watervrienden Almere 1 5
2 00:03:15.70 Pijnackerse Watervrienden 1
3 00:03:25.70 W.V. Neptunus Born 1
4 00:03:34.10 Watervrienden Almere 2 3
5 00:03:48.10 Eindhovense Watervrienden 1
-1 00:03:14.40 Helmondse Watervrienden 1
30 - 50m schoolslag vrouw x 4
9 t/m 13
1 00:02:51.30 Watervrienden Almere 1 10
2 00:02:58.10 Watervrienden Almere 2 9
3 00:03:04.80 W.V. Neptunus Born 6
4 00:03:07.50 Pijnackerse Watervrienden 8
5 00:03:08.80 Helmondse Watervrienden 8
6 00:03:53.40 Eindhovense Watervrienden 6
31 - 25m vrije slag gemixt x 8
8 t/m 99
1 00:02:02.60 Helmondse Watervrienden 14
2 00:02:03.40 Watervrienden Almere 1 15
3 00:02:05.30 W.V. Neptunus Born 13
4 00:02:13.90 Pijnackerse Watervrienden 11
5 00:02:15.40 Eindhovense Watervrienden 11
6 00:02:17.90 Watervrienden Almere 2 14
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven