Uitslag WVNL LZK 2017/2018, afdeling 1, dag 2

1 - 200m vrije slag man
14 t/m 99
1 00:02:01.30 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:06.60 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:02:07.20 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:02:08.60 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:12.60 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
6 00:02:15.60 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:17.40 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:20.90 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
9 00:02:23.00 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:02:24.90 Sven Konings (Watervrienden Almere)
11 00:02:30.70 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:02:41.30 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
2 - 200m vrije slag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:20.30 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
2 00:02:21.20 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:21.60 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:02:22.80 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
5 00:02:25.40 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:26.60 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:28.90 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
8 00:02:29.50 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:02:30.10 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
10 00:02:33.50 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
11 00:02:42.10 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
12 00:02:53.50 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
3 - 50m rugslag man
8 t/m 11
1 00:00:42.20 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
2 00:00:44.50 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
3 00:00:47.30 Jonathan Maruska (Watervrienden Almere)
4 00:00:50.70 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:51.60 Teun Spikmans (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:52.00 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:54.20 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:56.40 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:57.50 Fintan Labrujere (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:03.60 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:44.40 Miika Maruska (Watervrienden Almere)
-1 00:00:54.70 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
4 - 50m rugslag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:40.50 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:42.20 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:43.30 Jasmijn Los (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:44.30 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:48.10 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
6 00:00:50.50 Fleur de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:51.50 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:51.70 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:51.90 Anna van Arkel (Watervrienden Almere 2)
10 00:01:00.50 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:41.00 Aniek van der Linden (Watervrienden Almere)
-1 00:01:06.60 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
5 - 100m wisselslag man
12 t/m 15
1 00:01:07.40 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:08.40 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:15.80 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
4 00:01:16.40 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:18.20 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
6 00:01:18.80 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:22.00 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
8 00:01:25.40 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:26.60 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:30.40 Daniel Schenk (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:32.70 Kiran Labrujere (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:47.10 Joël Walker (Watervrienden Almere)
6 - 100m wisselslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:18.50 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:19.70 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:21.90 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
4 00:01:23.50 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:24.30 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:26.70 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
7 00:01:28.60 Josefine Roelofs (Watervrienden Almere)
8 00:01:33.40 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
9 00:01:40.10 Floortje Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:42.80 Nienke van de Sande (Pijnackerse Watervrienden)
7 - 50m schoolslag man x 4
10 t/m 13
1 00:03:17.90 Watervrienden Almere 1 2
2 00:03:23.90 W.V. Neptunus Born 2
3 00:03:25.80 Eindhovense Watervrienden 2
-1 00:03:04.20 Helmondse Watervrienden 1
-1 00:03:36.10 Pijnackerse Watervrienden 6
-1 00:03:43.10 Watervrienden Almere 2 4
8 - 50m schoolslag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:54.70 Watervrienden Almere 1 7
2 00:03:06.10 Watervrienden Almere 2 11
3 00:03:10.10 Pijnackerse Watervrienden 11
4 00:03:16.20 Helmondse Watervrienden 6
5 00:03:16.60 W.V. Neptunus Born 7
9 - 100m vrije slag man x 4
14 t/m 99
1 00:03:45.00 Eindhovense Watervrienden 5
2 00:04:00.60 Watervrienden Almere 1 5
3 00:04:01.70 Helmondse Watervrienden 5
4 00:04:15.30 Watervrienden Almere 2 7
5 00:04:16.80 W.V. Neptunus Born 5
6 00:04:43.20 Pijnackerse Watervrienden 9
10 - 100m vrije slag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:04:25.80 Watervrienden Almere 1 10
2 00:04:28.20 Helmondse Watervrienden 10
3 00:04:45.00 Eindhovense Watervrienden 6
4 00:04:50.50 W.V. Neptunus Born 10
5 00:04:56.10 Pijnackerse Watervrienden 14
6 00:04:58.20 Watervrienden Almere 2 14
11 - 25m schoolslag x 4
8 t/m 11
1 00:01:31.00 Watervrienden Almere 1 15
2 00:01:32.60 Pijnackerse Watervrienden 2
3 00:01:35.00 Watervrienden Almere 2 9
4 00:01:44.60 Watervrienden Almere 2 2
5 00:01:44.80 Watervrienden Almere 1 13
6 00:01:48.50 Eindhovense Watervrienden 8
7 00:01:49.30 Pijnackerse Watervrienden 4
8 00:01:53.30 W.V. Neptunus Born 15
9 00:01:54.70 Helmondse Watervrienden 11
-1 00:01:40.50 W.V. Neptunus Born 12
12 - 50m vrije slag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:01.20 W.V. Neptunus Born 4
2 00:02:06.90 Eindhovense Watervrienden 4
3 00:02:21.10 Watervrienden Almere 1 4
4 00:02:21.80 Helmondse Watervrienden 3
5 00:02:39.60 Watervrienden Almere 2 6
-1 00:02:26.20 Pijnackerse Watervrienden 8
13 - 50m vrije slag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:13.80 Helmondse Watervrienden 9
2 00:02:15.80 W.V. Neptunus Born 8
3 00:02:19.30 Watervrienden Almere 2 13
4 00:02:21.10 Watervrienden Almere 1 9
5 00:02:43.50 Pijnackerse Watervrienden 13
14 - 100m wisselslag man
10 t/m 13
1 00:01:23.20 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:28.10 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:34.00 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:34.20 Martijn Storm Rook (Watervrienden Almere)
5 00:01:36.30 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:39.10 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:40.70 Ilias El Bassa (Watervrienden Almere)
8 00:01:41.80 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
9 00:01:54.30 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:31.10 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:43.50 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:55.30 Steven Koenis (Watervrienden Almere)
15 - 100m wisselslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:15.70 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:21.70 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:01:21.70 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:23.40 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
5 00:01:24.30 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
6 00:01:29.60 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:30.40 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:30.90 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:38.10 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:46.10 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:48.60 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:50.30 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
16 - 100m schoolslag man
14 t/m 99
1 00:01:10.60 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:15.30 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:15.40 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:15.80 Sven Konings (Watervrienden Almere)
5 00:01:16.00 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:21.20 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
7 00:01:22.00 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
8 00:01:23.10 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:23.40 Dave Rook (Watervrienden Almere)
10 00:01:25.50 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:28.80 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
12 00:01:38.50 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
17 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 99
1 00:01:21.20 Manon Filarski (Watervrienden Almere)
2 00:01:25.30 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:25.70 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
4 00:01:25.80 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:26.60 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:26.90 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:29.80 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:30.90 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
9 00:01:31.50 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:35.00 Deborah de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:37.10 Tessa Koghee (Watervrienden Almere)
12 00:01:42.30 Ester van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
18 - 50m vrije slag man
8 t/m 11
1 00:00:36.70 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
2 00:00:38.20 Ario Mirza (Watervrienden Almere)
3 00:00:38.30 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
4 00:00:42.20 Jonathan Maruska (Watervrienden Almere)
5 00:00:43.60 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:44.30 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:44.80 Floris Klep (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:47.40 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:49.90 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:50.30 Tim Boerefijn (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:54.00 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:56.40 Mark Jonk (Pijnackerse Watervrienden)
19 - 50m vrije slag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:34.10 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:36.30 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:36.70 Aniek van der Linden (Watervrienden Almere)
4 00:00:37.70 Liza Voronov (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:38.50 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:38.70 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
7 00:00:44.40 Annemarie Tool (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:44.70 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:46.20 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:46.30 Anna van Arkel (Watervrienden Almere 2)
11 00:00:51.70 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:58.10 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
20 - 100m schoolslag man
12 t/m 15
1 00:01:13.70 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:18.70 Serge Knops (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:24.50 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:24.60 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
5 00:01:27.10 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
6 00:01:28.50 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
7 00:01:30.60 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:33.50 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:39.10 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:47.80 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:53.40 Ferry Janssen (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:02:03.50 Joël Walker (Watervrienden Almere)
21 - 100m schoolslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:28.30 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:29.40 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:33.40 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:34.80 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
5 00:01:36.00 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
6 00:01:38.60 Josefine Roelofs (Watervrienden Almere)
7 00:01:39.00 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:43.50 Isabel de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:49.90 Femke Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:52.60 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
22 - 50m wisselslag man x 4
10 t/m 13
1 00:02:57.80 Helmondse Watervrienden 2
2 00:03:00.10 W.V. Neptunus Born 1
3 00:03:09.20 Watervrienden Almere 1 1
4 00:03:14.60 Eindhovense Watervrienden 1
5 00:03:25.70 Pijnackerse Watervrienden 5
6 00:03:41.30 Watervrienden Almere 2 3
23 - 50m wisselslag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:32.40 Watervrienden Almere 1 6
2 00:02:49.80 Pijnackerse Watervrienden 10
3 00:02:52.80 W.V. Neptunus Born 6
4 00:02:55.70 Watervrienden Almere 2 10
5 00:03:01.40 Helmondse Watervrienden 7
24 - 100m vlinderslag man
14 t/m 99
1 00:01:00.40 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:00.90 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:01.50 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:04.10 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
5 00:01:07.80 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
6 00:01:07.90 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:08.50 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:13.40 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:19.40 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
10 00:01:20.10 Sven Konings (Watervrienden Almere)
11 00:01:28.80 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:19.40 Marcel Eikelenboom (Pijnackerse Watervrienden)
25 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 99
1 00:01:14.50 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:15.30 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:01:15.90 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:17.30 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:17.40 Inge Ubachs (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:17.70 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:19.80 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:20.50 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
9 00:01:21.40 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:23.10 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:31.50 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
-1 00:01:46.50 Deborah de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
26 - 25m vrije slag x 4
8 t/m 11
1 00:01:06.70 Watervrienden Almere 1 14
2 00:01:14.10 Watervrienden Almere 2 8
3 00:01:16.10 Pijnackerse Watervrienden 1
4 00:01:19.80 Watervrienden Almere 2 1
5 00:01:20.10 Watervrienden Almere 1 12
6 00:01:22.00 W.V. Neptunus Born 11
7 00:01:23.10 Pijnackerse Watervrienden 3
8 00:01:33.10 Eindhovense Watervrienden 7
9 00:01:35.20 W.V. Neptunus Born 14
10 00:01:36.00 Helmondse Watervrienden 12
27 - 50m schoolslag man x 4
12 t/m 15
1 00:02:47.60 W.V. Neptunus Born 3
2 00:02:55.20 Eindhovense Watervrienden 3
3 00:02:56.80 Watervrienden Almere 1 3
4 00:03:32.80 Watervrienden Almere 2 5
-1 00:03:03.90 Helmondse Watervrienden 4
-1 00:03:12.90 Pijnackerse Watervrienden 7
28 - 50m schoolslag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:57.70 W.V. Neptunus Born 9
2 00:03:04.10 Watervrienden Almere 2 12
3 00:03:04.70 Watervrienden Almere 1 8
4 00:03:05.60 Helmondse Watervrienden 8
5 00:03:30.70 Pijnackerse Watervrienden 12
29 - 100m vrije slag man
10 t/m 13
1 00:01:11.60 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:19.10 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:19.90 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:25.30 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:27.00 Martijn Storm Rook (Watervrienden Almere)
6 00:01:28.30 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:29.50 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:32.90 Filip Samardzija (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:33.60 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
10 00:01:33.90 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:35.80 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
12 00:01:46.40 Steven Koenis (Watervrienden Almere)
30 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:05.40 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:12.50 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:14.80 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
4 00:01:15.70 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
5 00:01:16.30 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
6 00:01:19.00 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:19.90 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:20.10 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:24.60 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:28.90 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:37.50 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:38.50 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
31 - 25m vrije slag gemixt x 8
8 t/m 99
1 00:02:04.40 Helmondse Watervrienden 13
2 00:02:07.60 W.V. Neptunus Born 13
3 00:02:07.70 Watervrienden Almere 1 11
4 00:02:16.90 Eindhovense Watervrienden 9
5 00:02:22.50 Watervrienden Almere 2 15
6 00:02:23.30 Pijnackerse Watervrienden 15
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven