Uitslag WVNL langebaanwedstrijd februari 2018

1 - 50m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:36.44 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:00:39.15 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:41.69 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:41.89 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:42.85 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
6 00:00:42.96 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:43.14 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:44.03 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
9 00:00:45.51 Fleur Uiterwijk (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:00:46.01 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:00:48.30 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
12 00:00:50.28 Lieve Gort (Apeldoornse Watervrienden)
13 00:00:50.62 Jaliza van Rhemen (Watervrienden Almere)
14 00:00:51.15 Pola Jedrzejak (Watervrienden Lisse)
15 00:00:57.53 Angela van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Lynn van der Loo (Apeldoornse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:37.86 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:38.02 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:40.01 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:40.70 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:40.76 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:40.80 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:00:41.27 Frederica Gervacio (Watervrienden Almere)
8 00:00:42.32 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:43.73 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
10 00:00:43.79 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:46.14 Isabel de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:00:46.44 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
13 00:00:47.64 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
14 00:00:50.31 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:52.02 Jamie de Ridder (Haagse WV)
16 t/m 17
1 00:00:34.22 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:35.38 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:38.38 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:41.13 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:00:45.98 Berber ter Burg (Pijnackerse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:34.30 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:34.37 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
3 00:00:36.54 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
4 00:00:37.34 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:37.46 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:38.09 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:40.83 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:42.17 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
2 - 50m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:00:42.69 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:49.06 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:49.82 Phoenix Hartman (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:53.47 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:56.12 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:56.66 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:56.88 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:58.78 Sokar Hossameldin (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:59.97 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
-1 00:00:52.68 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
14 t/m 15
1 00:00:42.34 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:43.75 Robert Dilber (Haagse WV)
3 00:00:44.41 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:00:44.56 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:00:44.62 Lucas de Kuyper (Watervrienden Lisse)
6 00:00:47.65 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:52.08 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:53.96 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:51.00 Joël Walker (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:00:35.52 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:38.09 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:41.87 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:42.15 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:32.49 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:34.17 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:00:35.02 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:35.27 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:36.02 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:38.15 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:38.41 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
8 00:00:39.16 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
9 00:00:39.58 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
10 00:00:40.39 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
11 00:00:40.72 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
12 00:00:41.55 Marko Schuring (Apeldoornse WV)
13 00:00:42.84 Martijn Kok (Watervrienden Lisse)
14 00:00:43.39 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:44.02 Johan Mol (Watervrienden IJmuiden)
16 00:00:45.56 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
17 00:00:46.45 Wiclef Poesiat (Pijnackerse WV)
18 00:00:51.54 Thomas van Moorten (Watervrienden Lisse)
3 - 50m rugslag vrouw
8 t/m 9
1 00:00:48.23 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:52.79 Chaya Bremer (Watervrienden Almere 1)
3 00:01:06.75 Liselotte Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:41.13 Jasmijn Los (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:41.37 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
3 00:00:43.08 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:44.45 Jeantine Ismay Recappé (WV Almere)
5 00:00:44.83 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:49.76 Isabelle van Wuijtswinkel (Haagse Watervrienden)
7 00:00:49.87 Isis Drost (Watervrienden Lisse)
8 00:00:49.88 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:50.21 Sarah Torsoh (Haagse Watervrienden)
10 00:00:50.25 Fleur de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:50.27 Joyce Jonk (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:00:50.46 Jasmijn Roubos (Pijnackerse WV)
13 00:00:51.36 Annemarie Tool (Pijnackerse Watervrienden)
14 00:00:51.40 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:51.85 Fannah Asruf (Watervrienden Almere)
16 00:00:53.20 Sara Schouwink (Pijnackerse Watervrienden)
17 00:00:53.24 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:53.91 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
19 00:00:54.71 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
20 00:00:55.08 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
21 00:00:59.24 Caitlin Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
22 00:01:00.02 Fleur van Steijn (Watervrienden Lisse)
23 00:01:03.19 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
24 00:01:06.77 Rosa Hoekstra (Watervrienden Lisse)
4 - 50m vrije slag man
8 t/m 9
1 00:00:40.57 Donnie Cevat (Watervrienden Almere)
2 00:00:43.21 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:46.66 Tim Meeuwissen (WV Lisse)
4 00:00:50.29 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:50.90 Mark Jonk (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:57.06 Fabian Smith (WV Lisse)
7 00:01:00.47 Nicolai Nederpel (Pijnackerse WV)
8 00:01:02.95 Jasper Cox (WV Almere)
10 t/m 11
1 00:00:34.84 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:35.32 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
3 00:00:35.50 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
4 00:00:39.23 Andreas Walker (Watervrienden Almere)
5 00:00:42.88 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
6 00:00:45.66 Teun Spikmans (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:48.31 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:00:49.78 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:50.62 Zier Mooijman (Haagse WV)
10 00:00:51.57 Tim Boerefijn (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:51.94 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
5 - 200m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:03:04.00 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:04:06.46 Elisa Hogendoorn (Pijnackerse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:03:16.34 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:02:55.91 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:03:46.13 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:55.25 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:11.08 Simone Poelman (Watervrienden Lisse)
3 00:03:25.75 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
6 - 200m rugslag man
12 t/m 13
1 00:02:53.41 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:03:14.39 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:18.54 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:03:27.78 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
14 t/m 15
1 00:02:48.40 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:49.90 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:03:04.61 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:05.71 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:13.36 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:28.41 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:36.86 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:45.48 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:06.24 Quintin Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
5 00:03:07.65 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
6 00:03:11.36 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:03:18.11 Damian de Boer (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:28.32 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
2 00:02:29.20 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:30.60 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
4 00:02:32.84 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
5 00:02:44.12 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
6 00:03:04.52 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
7 00:03:22.71 Jeroen Berkhout (Haagse WV)
8 00:04:03.21 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
7 - 100m schoolslag vrouw
10 t/m 11
1 00:01:42.58 Liza Voronov (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:45.11 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:45.22 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
4 00:01:46.46 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
5 00:01:47.38 Jeantine Ismay Recappé (WV Almere)
6 00:01:50.17 Joyce Jonk (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:51.24 Jasmijn Los (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:54.91 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:55.20 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:55.56 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:01:58.79 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
12 00:01:59.37 Sarah Torsoh (Haagse Watervrienden)
13 00:01:59.58 Fleur de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
14 00:02:01.54 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
15 00:02:04.79 Annemarie Tool (Pijnackerse Watervrienden)
16 00:02:05.06 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
17 00:02:06.48 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
18 00:02:06.76 Fannah Asruf (Watervrienden Almere)
19 00:02:09.71 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
20 00:02:10.17 Jasmijn Roubos (Pijnackerse WV)
-1 00:02:00.28 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:02:04.24 Isabelle van Wuijtswinkel (Haagse Watervrienden)
-1 00:02:10.80 Sara Schouwink (Pijnackerse Watervrienden)
8 - 100m schoolslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:31.27 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
2 00:01:35.19 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
3 00:01:35.99 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:37.94 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:40.34 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:01:45.44 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:46.39 Emma Verkade (Watervrienden Lisse)
8 00:01:46.64 Nina van Steijn (Watervrienden Lisse)
9 00:01:51.03 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
10 00:01:51.38 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:01:55.14 Kathy Bouman (Watervrienden Lisse)
12 00:01:56.59 Isabel Cox (Watervrienden Almere)
13 00:01:56.80 Fleur Uiterwijk (Pijnackerse Watervrienden)
14 00:01:56.81 Donna Hezemans (Watervrienden Lisse)
15 00:01:59.55 Jaliza van Rhemen (Watervrienden Almere)
16 00:02:13.54 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
17 00:02:22.29 Pola Jedrzejak (Watervrienden Lisse)
14 t/m 15
1 00:01:31.64 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:37.50 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
3 00:01:39.14 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:40.21 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:41.63 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:42.39 Anouk Bruggeman (Watervrienden Lisse)
7 00:01:44.64 Yadira Molin (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:45.68 Isabel de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:47.60 Frederica Gervacio (Watervrienden Almere)
10 00:01:50.34 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
11 00:01:51.14 Nienke van de Sande (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:51.94 Melissa Zegstroo (Watervrienden Lisse)
13 00:01:58.99 Tessa Roubos (Watervrienden Lisse)
14 00:02:10.46 Jamie de Ridder (Haagse WV)
-1 00:00:00.00 Eszra Groenendijk (WV Lisse)
16 t/m 17
1 00:01:44.07 Marilène van Tol (Watervrienden Lisse)
2 00:01:49.08 Lynn Quist (Watervrienden IJmuiden)
18 t/m 99
1 00:01:24.53 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:27.05 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:28.04 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:01:31.34 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:33.97 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:36.33 Sabrina de Lange (Haagse Watervrienden)
7 00:01:38.59 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
8 00:01:38.81 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:40.47 Elvina Reeuwijk (WV Lisse)
10 00:01:44.36 Hanne Ong (Haagse Watervrienden)
-1 00:01:42.83 Moniek van Lieshout (Haagse Watervrienden)
9 - 100m rugslag man
10 t/m 11
1 00:01:32.80 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
2 00:01:35.05 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:37.90 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
4 00:01:41.53 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
5 00:02:02.70 Zier Mooijman (Haagse WV)
10 - 100m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:01:12.70 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:15.68 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:16.31 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:23.41 Phoenix Hartman (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:23.42 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:26.91 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:01:29.69 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:35.50 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:40.82 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:41.35 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:45.68 Marijn Tool (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:46.43 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
13 00:02:16.04 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:06.28 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:14.69 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:15.80 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:16.97 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
5 00:01:17.81 Lucas de Kuyper (Watervrienden Lisse)
6 00:01:19.15 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:01:20.12 Robert Dilber (Haagse WV)
8 00:01:21.06 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
9 00:01:25.52 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:38.20 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:47.38 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:01:00.33 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:02.83 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:03.56 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:01:06.64 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:08.83 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
6 00:01:11.95 Quintin Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:12.61 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:13.81 Damian de Boer (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:13.89 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:56.17 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:56.97 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:57.07 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
4 00:00:58.39 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:00.82 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:01.67 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:02.67 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:03.70 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
9 00:01:04.86 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:05.68 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
11 00:01:08.71 Chris van Oudheusden (Haagse WV)
12 00:01:09.47 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
13 00:01:09.92 Marko Schuring (Apeldoornse WV)
14 00:01:10.84 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
15 00:01:27.18 Johan Mol (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:00.00 Thomas van Moorten (Watervrienden Lisse)
11 - 200m vrije slag vrouw
12 t/m 13
1 00:02:57.53 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
2 00:03:00.75 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:03:02.25 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:03:07.96 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
5 00:03:17.93 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
14 t/m 15
1 00:02:39.17 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:02:42.36 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:02:55.99 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:57.12 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
5 00:03:00.29 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
6 00:03:03.80 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
7 00:03:30.20 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
8 00:03:48.28 Jamie de Ridder (Haagse WV)
16 t/m 17
1 00:02:24.29 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:26.84 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:32.39 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:59.95 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:22.48 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:02:24.26 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:02:27.80 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:02:27.89 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
5 00:02:29.36 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:35.21 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:02:41.09 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
8 00:02:55.66 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
9 00:02:57.36 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
10 00:02:57.64 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
11 00:02:57.94 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
12 00:03:10.11 Sabrina de Lange (Haagse Watervrienden)
13 00:03:11.36 Chayenne Veldhuizen (Apeldoornse Watervrienden)
14 00:03:33.80 Moniek van Lieshout (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Simone Poelman (Watervrienden Lisse)
12 - 200m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:03:49.36 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
14 t/m 15
1 00:02:57.82 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:03:12.66 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:22.17 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:03:31.31 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:03:32.76 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:04:16.45 Joël Walker (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:03:01.37 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:23.04 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:03:23.16 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
4 00:03:24.62 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:03:39.72 Damian de Boer (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:40.38 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:58.71 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:03:06.78 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:03:07.67 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
5 00:03:15.27 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
6 00:03:19.13 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
7 00:03:20.30 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
8 00:03:24.28 Martijn Kok (Watervrienden Lisse)
9 00:03:32.70 Jeroen Berkhout (Haagse WV)
10 00:03:44.87 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
11 00:03:51.98 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Wiclef Poesiat (Pijnackerse WV)
13 - 50m vlinderslag vrouw
8 t/m 9
1 00:00:51.37 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:57.76 Chaya Bremer (Watervrienden Almere 1)
-1 00:01:14.65 Liselotte Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:38.70 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:41.63 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:42.16 Jeantine Ismay Recappé (WV Almere)
4 00:00:44.25 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:45.47 Jasmijn Los (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:48.02 Isabelle van Wuijtswinkel (Haagse Watervrienden)
7 00:00:48.33 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
8 00:00:52.24 Fleur de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:00:56.89 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
10 00:00:58.68 Joyce Jonk (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:59.35 Sarah Torsoh (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:54.19 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:03.89 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
-1 00:01:05.11 Annemarie Tool (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:05.43 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:21.37 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
14 - 50m schoolslag man
8 t/m 9
1 00:00:55.86 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:57.86 Donnie Cevat (Watervrienden Almere)
3 00:00:58.68 Tim Meeuwissen (WV Lisse)
4 00:00:59.19 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:01.54 Fabian Smith (WV Lisse)
6 00:01:06.67 Mark Jonk (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:09.76 Nicolai Nederpel (Pijnackerse WV)
8 00:01:12.74 Jasper Cox (WV Almere)
10 t/m 11
1 00:00:49.33 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
2 00:00:49.38 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
3 00:00:49.54 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:52.01 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
5 00:00:53.73 Andreas Walker (Watervrienden Almere)
6 00:00:55.75 Teun Spikmans (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:58.63 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:01:02.60 Tim Boerefijn (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:07.37 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:00.85 Zier Mooijman (Haagse WV)
-1 00:01:01.45 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
15 - 50m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:34.16 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:00:36.23 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
3 00:00:37.95 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:40.65 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:40.77 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:42.59 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:43.23 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
8 00:00:46.04 Elisa Hogendoorn (Pijnackerse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:35.27 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:40.84 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:41.62 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:42.81 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:50.20 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
16 t/m 17
1 00:00:33.11 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:37.87 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:43.21 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:44.73 Lynn Quist (Watervrienden IJmuiden)
5 00:00:46.29 Berber ter Burg (Pijnackerse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:32.82 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:00:34.37 Simone Poelman (Watervrienden Lisse)
3 00:00:36.92 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
4 00:00:37.19 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:00:37.82 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:40.95 Sabrina de Lange (Haagse Watervrienden)
16 - 50m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:00:34.34 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:34.38 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:34.77 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:36.76 Phoenix Hartman (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:37.00 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
6 00:00:37.03 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:42.26 Sokar Hossameldin (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:42.85 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:45.34 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
10 00:00:46.83 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
14 t/m 15
1 00:00:31.31 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:31.34 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:00:31.49 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:33.61 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:00:34.53 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:34.87 Robert Dilber (Haagse WV)
7 00:00:34.98 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:37.07 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:36.46 Joël Walker (Watervrienden Almere)
-1 00:00:45.00 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:00:27.07 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:28.12 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:28.47 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:00:28.58 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:29.29 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:31.13 Quintin Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:31.45 Jan ten Broeke (Pijnackerse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:25.46 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:25.62 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:26.08 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
4 00:00:26.25 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:27.55 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
6 00:00:27.57 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:28.84 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:29.34 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
9 00:00:30.32 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
10 00:00:30.89 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:00:31.31 Chris van Oudheusden (Haagse WV)
12 00:00:33.13 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:36.33 Johan Mol (Watervrienden IJmuiden)
14 00:00:36.61 Jeroen Berkhout (Haagse WV)
15 00:00:37.02 Wiclef Poesiat (Pijnackerse WV)
16 00:00:37.76 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
17 00:00:40.19 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
17 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:01:19.45 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:01:24.73 Liza Voronov (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:25.73 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:25.90 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:30.71 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
6 00:01:35.72 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
7 00:01:37.45 Fannah Asruf (Watervrienden Almere)
8 00:01:37.61 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:38.85 Jasmijn Los (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:39.75 Sarah Torsoh (Haagse Watervrienden)
11 00:01:39.96 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
12 00:01:42.19 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
13 00:01:43.84 Isis Drost (Watervrienden Lisse)
14 00:01:45.45 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
15 00:01:49.22 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:54.25 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
17 00:01:54.26 Annemarie Tool (Pijnackerse Watervrienden)
18 00:01:54.58 Sara Schouwink (Pijnackerse Watervrienden)
19 00:01:55.04 Caitlin Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
20 00:01:55.81 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
21 00:01:56.20 Isabelle van Wuijtswinkel (Haagse Watervrienden)
22 00:01:56.97 Jasmijn Roubos (Pijnackerse WV)
23 00:01:58.78 Fleur van Steijn (Watervrienden Lisse)
24 00:02:10.04 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
18 - 100m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:31.93 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:33.95 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:38.85 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
4 00:01:41.39 Emma Verkade (Watervrienden Lisse)
5 00:01:41.54 Fleur Uiterwijk (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:01:46.59 Nina van Steijn (Watervrienden Lisse)
7 00:01:47.32 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
8 00:01:49.60 Lieve Gort (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:50.58 Kathy Bouman (Watervrienden Lisse)
10 00:01:52.47 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
11 00:01:56.75 Jaliza van Rhemen (Watervrienden Almere)
12 00:01:58.56 Donna Hezemans (Watervrienden Lisse)
13 00:02:05.15 Angela van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
14 t/m 15
1 00:01:22.96 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:25.39 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:26.71 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:29.68 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:30.86 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:33.93 Frederica Gervacio (Watervrienden Almere)
7 00:01:34.24 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
8 00:01:37.90 Anouk Bruggeman (Watervrienden Lisse)
9 00:01:41.70 Melissa Zegstroo (Watervrienden Lisse)
10 00:01:43.49 Nienke van de Sande (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:49.46 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
12 00:02:02.93 Tessa Roubos (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:36.78 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:01:13.41 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:14.06 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:24.13 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:42.60 Berber ter Burg (Pijnackerse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:19.20 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:20.05 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:20.84 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:21.85 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:24.85 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:28.54 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
7 00:01:33.77 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
8 00:01:41.13 Brenda Mol-Spang (Haagse WV)
9 00:01:47.03 Chayenne Veldhuizen (Apeldoornse Watervrienden)
19 - 100m vlinderslag man
10 t/m 11
1 00:01:42.15 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
2 00:01:42.27 Jisse Lousma (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:58.55 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
20 - 100m vlinderslag man
12 t/m 13
1 00:01:33.29 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:39.30 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:44.34 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:58.20 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
5 00:02:04.04 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:02:17.83 Marijn Tool (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:43.41 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:02:35.35 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:13.12 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:28.83 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:30.92 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:51.23 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:01:06.95 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:24.08 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
3 00:01:32.37 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:00.21 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:01.17 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:03.84 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:07.17 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
5 00:01:07.68 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
6 00:01:08.66 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
7 00:01:08.89 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
8 00:01:13.16 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
9 00:01:13.97 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:14.07 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:16.09 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:23.76 Chris van Oudheusden (Haagse WV)
13 00:01:29.91 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
14 00:01:33.29 Marko Schuring (Apeldoornse WV)
21 - 200m wisselslag vrouw
12 t/m 13
1 00:02:44.03 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:03:02.02 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
3 00:03:10.45 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
4 00:03:18.25 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:03:21.06 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:03:37.97 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
-1 00:03:53.31 Isabel Cox (Watervrienden Almere)
14 t/m 15
1 00:02:56.95 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:03:01.39 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:03:15.82 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:03:29.21 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
5 00:03:46.59 Nienke van de Sande (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:03:50.38 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
-1 00:00:00.00 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:45.19 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:48.33 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:52.16 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:14.93 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
5 00:03:22.63 Marilène van Tol (Watervrienden Lisse)
6 00:03:30.66 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:47.00 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:02:50.24 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:51.30 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:52.77 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
5 00:03:10.48 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
6 00:03:11.85 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
7 00:03:15.19 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:03:17.22 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
9 00:03:17.60 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
10 00:03:22.78 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
11 00:03:35.06 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
12 00:03:49.93 Chayenne Veldhuizen (Apeldoornse Watervrienden)
22 - 50m vrije slag x 8
1 t/m 99
1 00:03:49.09 Helmondse WV 1
2 00:03:59.00 Eindhovense WV 2
3 00:03:59.70 WV Lisse 1
4 00:04:03.66 WV Almere 1
5 00:04:08.49 WV Neptunus Born 1
6 00:04:14.57 WV IJmuiden 1
7 00:04:43.09 WV Lisse 2
8 00:04:47.53 Apeldoornse WV 2
9 00:04:57.34 Haagse WV 1
10 00:04:58.60 WV Almere 2
11 00:04:58.71 Apeldoornse WV 1
12 00:05:13.56 WV Neptunus Born 2
13 00:05:37.07 WV Almere 3
14 00:05:54.45 Tilburgse WV 1
15 00:06:02.51 Haagse WV 2
16 00:06:17.28 Eindhovense WV 1
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven