Uitslag WVNL BONDSZWEMKAMPIOENSCHAPPEN 2018 - DAG 1

1 - 100m vrije slag man
18 t/m 99
1 00:00:53.30 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:54.90 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:00:55.40 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
4 00:00:55.90 Chris van Vliet (Watervrienden IJmuiden)
5 00:00:56.00 Klaas van Beek (Watervrienden IJmuiden)
6 00:00:56.20 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
7 00:00:56.70 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:56.90 Erno Vriens (Watervrienden IJmuiden)
9 00:00:58.40 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
10 00:01:00.30 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:00.40 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
-1 00:00:55.60 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 - 200m vrije slag vrouw
18 t/m 99
1 00:02:17.30 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:02:20.70 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:21.40 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:22.40 Lotte Greven (WaterVrienden Geleen)
5 00:02:22.60 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:26.40 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
7 00:02:27.40 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
8 00:02:27.60 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:02:33.40 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
10 00:02:35.20 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
11 00:02:47.80 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
3 - 100m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:01:14.20 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:17.10 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:19.90 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:22.60 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:26.60 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:13.50 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
4 - 200m schoolslag vrouw
16 t/m 17
1 00:03:03.70 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:07.10 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:03:09.50 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
5 - 200m rugslag man
14 t/m 15
1 00:02:35.10 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:37.90 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:41.20 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:02:49.90 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
5 00:02:57.40 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:02.20 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
7 00:03:02.60 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
6 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:16.50 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:19.90 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:20.60 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:21.60 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:26.80 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:26.80 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:01:27.00 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:01:15.00 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:21.40 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
7 - 100m vlinderslag man
12 t/m 13
1 00:01:27.80 Bo Merkestein (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:30.90 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:32.80 Daan Jorna (Watervrienden Lisse)
4 00:01:33.20 Cyrille ter Horst (Watervrienden Hoofddorp)
5 00:01:34.40 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:46.90 Ilias El Bassa (Watervrienden Almere)
-1 00:01:28.80 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
8 - 200m schoolslag man
18 t/m 99
1 00:02:33.10 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:41.80 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:44.80 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
4 00:02:45.30 Thijs Greven (WaterVrienden Geleen)
5 00:02:48.10 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
6 00:02:50.10 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:55.10 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:55.30 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
9 00:03:04.30 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
9 - 100m schoolslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:23.60 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:25.00 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:01:25.50 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:26.00 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:26.60 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:26.80 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
7 00:01:27.00 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
8 00:01:27.10 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:28.60 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:29.10 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:21.50 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:32.40 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
10 - 100m vlinderslag man
16 t/m 17
1 00:01:02.00 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:14.30 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:16.90 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
4 00:01:19.70 Harvey ter Horst (Watervrienden Hoofddorp)
-1 00:01:19.10 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
11 - 200m vlinderslag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:48.00 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:03:38.20 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
12 - 100m wisselslag man
14 t/m 15
1 00:01:06.40 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:13.50 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:01:14.70 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:16.40 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
5 00:01:17.30 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:17.50 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
7 00:01:18.50 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:19.50 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:20.10 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
10 00:01:21.70 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:01:24.20 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
12 00:01:24.30 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
13 - 200m wisselslag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:51.10 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
2 00:02:58.80 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:03:02.80 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
4 00:03:04.30 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
5 00:03:04.60 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:08.40 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
7 00:03:12.50 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
8 00:03:12.70 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
-1 00:03:12.80 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
14 - 100m vrije slag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:03.70 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:09.50 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:10.70 Xanthe van Vuuren (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:10.80 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:11.50 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
6 00:01:13.10 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
7 00:01:13.30 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
8 00:01:14.50 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
9 00:01:15.70 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:15.80 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
11 00:01:15.90 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:01:17.70 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
13 00:01:17.90 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
14 00:01:20.50 Janell Okeke (Watervrienden Almere)
15 00:01:23.00 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
16 00:01:23.40 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
17 00:01:25.00 Fleur Uiterwijk (Pijnackerse Watervrienden)
15 - 100m rugslag man
18 t/m 99
1 00:01:01.30 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:02.60 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
3 00:01:03.40 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:03.80 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
4 00:01:03.80 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:04.20 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:05.40 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
8 00:01:06.90 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
9 00:01:07.20 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
10 00:01:07.40 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
11 00:01:08.60 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
12 00:01:09.00 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
16 - 200m rugslag vrouw
18 t/m 99
1 00:02:36.30 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:02:40.50 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:43.30 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:43.30 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
5 00:02:44.70 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:02:45.60 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:02:52.10 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:02:59.00 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
9 00:03:00.20 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
17 - 200m wisselslag man
16 t/m 17
1 00:02:30.90 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
2 00:02:34.10 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:35.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:39.90 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:02:51.90 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
18 - 100m wisselslag vrouw
16 t/m 17
1 00:01:13.20 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:13.70 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:16.20 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:16.20 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:17.40 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
6 00:01:21.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:21.80 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:23.30 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:01:27.30 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
19 - 200m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:02:17.00 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:25.90 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:02:27.60 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:02:27.70 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:43.60 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:43.80 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
20 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:07.30 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
2 00:01:08.80 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:08.90 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
4 00:01:09.20 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:09.60 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:10.20 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:14.80 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:15.50 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:16.60 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:16.70 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:17.80 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
21 - 100m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:01:35.30 Daan Jorna (Watervrienden Lisse)
2 00:01:39.70 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:42.00 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:29.70 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:39.70 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
22 - 200m wisselslag vrouw
18 t/m 99
1 00:02:38.80 Lotte Greven (WaterVrienden Geleen)
2 00:02:40.80 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:02:42.90 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
4 00:02:44.40 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
5 00:02:45.30 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:55.60 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
7 00:02:55.70 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:56.10 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:02:59.50 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:03:01.80 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
11 00:03:04.80 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
23 - 100m wisselslag man
18 t/m 99
1 00:01:01.00 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:02.40 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:03.40 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
4 00:01:03.80 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:05.60 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
6 00:01:07.50 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
7 00:01:07.90 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:07.90 Thijs Greven (WaterVrienden Geleen)
9 00:01:08.20 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
10 00:01:08.50 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
11 00:01:10.30 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
12 00:01:10.70 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
24 - 200m rugslag man
16 t/m 17
1 00:02:36.50 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:37.20 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:49.80 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
4 00:02:50.20 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
5 00:02:50.60 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:51.50 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
-1 00:02:19.60 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
25 - 100m rugslag vrouw
16 t/m 17
1 00:01:11.90 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:14.70 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:18.20 Vicky van Rossum (Watervrienden Almere)
4 00:01:20.80 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:23.40 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:01:24.50 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:30.50 Fabienne Venhuizen (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:23.00 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
26 - 100m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:01:15.10 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:19.40 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:22.30 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:25.60 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:33.00 Mika Schoonens (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:07.90 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:22.70 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
27 - 200m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:03:04.20 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:03:05.30 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:03:22.80 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
28 - 100m wisselslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:14.70 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:18.50 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
3 00:01:21.80 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:22.40 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:23.00 Xanthe van Vuuren (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:24.00 Isabella Ebony Grijseels (Watervrienden Almere)
7 00:01:28.50 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:29.30 Janell Okeke (Watervrienden Almere)
9 00:01:29.50 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:30.10 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:30.30 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:21.10 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
29 - 200m vlinderslag man
18 t/m 99
1 00:02:16.20 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
2 00:02:18.10 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:02:26.20 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:02:36.30 Tenzin Tieman (Watervrienden IJmuiden)
5 00:02:45.00 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:47.10 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
30 - 100m vlinderslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:11.10 Lotte Greven (WaterVrienden Geleen)
2 00:01:13.10 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:01:13.60 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
4 00:01:14.40 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
5 00:01:15.10 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:15.30 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:17.50 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:17.70 Simone Poelman (Watervrienden Lisse)
9 00:01:18.60 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
10 00:01:21.10 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:22.10 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:25.10 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
31 - 100m vrije slag man
16 t/m 17
1 00:00:56.40 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:00.30 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:00.50 Kazik Huibers (Watervrienden Almere)
4 00:01:01.40 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:04.10 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:04.60 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:01:04.90 Mathijs Mol (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:06.10 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
9 00:01:07.70 Harvey ter Horst (Watervrienden Hoofddorp)
10 00:01:07.90 Alex Bladder (Watervrienden Lisse)
32 - 200m vrije slag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:20.90 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:25.20 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:31.20 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:35.80 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:38.60 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:02:46.50 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
33 - 200m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:02:42.70 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:03:01.40 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:03:04.60 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:05.90 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
5 00:03:16.40 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
-1 00:03:03.30 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
34 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:25.70 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:28.40 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:28.90 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:31.20 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:31.30 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
6 00:01:34.60 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
7 00:01:35.20 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:40.00 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:42.70 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:34.30 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:40.30 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:41.70 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
35 - 100m rugslag man
12 t/m 13
1 00:01:19.20 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:24.80 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:29.30 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
4 00:01:30.60 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:33.90 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
36 - 100m vrije slag man x 4
1 t/m 99
1 00:03:43.50 Watervrienden IJmuiden 1
2 00:03:47.20 Eindhovense Watervrienden 1
3 00:03:54.90 Watervrienden Almere 1
4 00:03:57.10 Watervrienden Lisse 1
5 00:04:05.30 Helmondse Watervrienden 1
6 00:04:16.20 Watervrienden Almere 2
7 00:04:24.00 Helmondse Watervrienden 2
37 - 100m wisselslag vrouw x 4
1 t/m 99
1 00:04:50.90 Watervrienden Almere 3
2 00:05:01.30 Eindhovense Watervrienden 2
3 00:05:02.80 Helmondse Watervrienden 3
4 00:05:06.20 Watervrienden Lisse 2
5 00:05:27.10 Helmondse Watervrienden 4
6 00:05:28.50 Watervrienden Almere 5
7 00:05:42.00 Helmondse Watervrienden 5
-1 00:00:00.00 Watervrienden IJmuiden 2
-1 00:00:00.00 Watervrienden Almere 4
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven