Uitslag Zuid Kompetitie 2017-2018 Sprintwedstrijd 1

1 - 25m vlinderslag vrouw x 4
16 t/m 99
1 00:01:04.40 Helmondse Watervrienden 8
2 00:01:04.50 Eindhovense Watervrienden 8
3 00:01:05.00 W.V. Neptunus Born 7
4 00:01:08.70 Watervrienden Valkenswaard 7
5 00:01:18.00 Tilburgse Watervrienden 3
2 - 25m vlinderslag man x 4
16 t/m 99
1 00:00:52.20 W.V. Neptunus Born 3
2 00:00:52.90 Eindhovense Watervrienden 4
3 00:00:54.70 Helmondse Watervrienden 4
4 00:00:56.20 Deurnese Watervrienden 1
5 00:01:02.30 Watervrienden Valkenswaard 3
3 - 25m vrije slag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:18.00 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:18.80 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:21.00 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:21.00 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:21.30 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:23.50 Zoey van den Waardenburg (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:23.80 Kiki Gnodde (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:24.00 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:25.30 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:26.10 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:29.40 Liana Galajeva (Helmondse Watervrienden)
4 - 25m vrije slag man
1 t/m 9
1 00:00:20.20 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:21.90 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:23.60 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:24.10 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:28.70 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:30.70 Philip Yermalayeu (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:33.90 Wout Sanders (Deurnese Watervrienden)
8 00:00:37.10 Lars Mol (Eindhovense Watervrienden)
5 - 25m schoolslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:20.90 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:21.70 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:22.80 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:22.90 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:23.80 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:24.00 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
7 00:00:24.10 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:24.20 Julie Chassard (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:24.30 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:24.30 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:24.50 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:24.50 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:25.20 Sanne Beckers (Deurnese Watervrienden)
14 00:00:25.90 Dina Bannani (WaterVrienden Geleen)
15 00:00:26.00 Jayleigh de Kok (Tilburgse Watervrienden)
16 00:00:26.20 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:26.20 Imke Snijders (Watervrienden Valkenswaard)
18 00:00:26.80 Robin de Rooij (Deurnese Watervrienden)
19 00:00:27.00 Anne Vogels (Watervrienden Valkenswaard)
20 00:00:27.60 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
21 00:00:28.20 Indi Eynwachter (WaterVrienden Geleen)
22 00:00:28.50 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
23 00:00:29.40 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
24 00:00:29.70 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
25 00:00:30.60 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
26 00:00:33.30 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
27 00:00:36.30 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:29.60 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:30.50 Oemaima Aberkan (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:32.30 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:35.30 Nihad El-Khadiri (WaterVrienden Geleen)
6 - 25m schoolslag man
10 t/m 11
1 00:00:23.80 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:24.00 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:25.50 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:25.80 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:27.00 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:27.80 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:28.30 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:28.60 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:29.70 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:30.20 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:30.90 Rens Mouris (Deurnese Watervrienden)
11 00:00:30.90 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:31.10 Jason Ariëns (WaterVrienden Geleen)
14 00:00:32.00 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
7 - 50m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:36.90 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:38.30 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:41.80 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:43.30 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:44.60 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:46.40 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:47.30 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:47.40 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:48.50 Allyssa Van de Ven (Deurnese Watervrienden)
10 00:00:48.60 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:49.80 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:53.60 Dina Arous (WaterVrienden Geleen)
13 00:00:55.50 Daphne Cordewener (WaterVrienden Geleen)
14 00:00:55.90 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:57.30 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:00.50 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
17 00:01:05.20 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
18 00:01:09.80 Jihan Aberkan (WaterVrienden Geleen)
19 00:01:12.80 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
8 - 50m rugslag man
12 t/m 13
1 00:00:35.40 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:41.50 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:42.30 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:42.40 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:43.50 Phoenix Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:45.00 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:45.10 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:46.10 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:47.20 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:48.20 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:49.30 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:50.60 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:51.20 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:51.50 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:52.10 Hossameldin Sokar (Eindhovense Watervrienden)
16 00:00:52.90 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
17 00:00:55.20 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:56.00 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
19 00:00:58.80 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:43.70 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:45.00 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:51.60 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:14.00 Hazem Elrayes (Eindhovense Watervrienden)
9 - 25m wisselslag vrouw x 4
11 t/m 15
1 00:01:11.50 Watervrienden Valkenswaard 6
2 00:01:12.70 W.V. Neptunus Born 6
3 00:01:14.90 Helmondse Watervrienden 7
4 00:01:16.40 Eindhovense Watervrienden 7
10 - 25m wisselslag man x 4
14 t/m 15
1 00:01:09.00 Watervrienden Valkenswaard 2
2 00:01:10.70 W.V. Neptunus Born 2
3 00:01:13.60 Eindhovense Watervrienden 3
4 00:01:13.80 Helmondse Watervrienden 3
11 - 50m vrije slag vrouw
16 t/m 17
1 00:00:30.30 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:30.50 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:32.40 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:32.50 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:33.40 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:33.50 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
7 00:00:33.70 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:35.10 Jolijn Derks (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:36.60 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:36.90 Marit Jongsma (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:37.50 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:38.60 Anne Meeder (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:39.10 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:42.10 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
12 - 50m vrije slag man
16 t/m 17
1 00:00:27.20 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:27.60 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:28.50 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:28.70 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:28.70 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:29.10 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:30.40 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:30.40 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:30.40 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:32.20 Niels van Heerebeek (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:32.70 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:33.00 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
13 00:00:34.80 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
13 - 50m schoolslag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:37.30 Laura de Laat (Tilburgse Watervrienden)
2 00:00:38.90 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:39.90 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:41.00 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:41.50 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:43.00 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:43.10 Saskia Douben (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:43.20 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:43.60 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:43.90 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:44.00 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:47.30 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
13 00:00:47.60 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:49.00 Isis van der Heijden (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:49.20 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:49.80 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
17 00:00:50.40 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
18 00:00:52.30 Bieke Bolenius (Deurnese Watervrienden)
19 00:00:52.70 Tessa van der Heide (Helmondse Watervrienden)
14 - 50m schoolslag man
18 t/m 99
1 00:00:30.60 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:33.00 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:33.10 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:33.50 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:33.60 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:33.60 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:34.50 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:34.80 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:35.20 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
10 00:00:35.40 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:36.60 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:36.90 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:38.90 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:39.20 Wesley van Bree (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:40.40 Sander van der Ven (Eindhovense Watervrienden)
16 00:00:40.80 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:40.90 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
18 00:00:41.70 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
19 00:00:41.90 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
20 00:00:42.00 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
21 00:00:42.40 Roy Venner (Deurnese Watervrienden)
21 00:00:42.40 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Pieter Vos (Eindhovense Watervrienden)
15 - 25m rugslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:21.40 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:23.70 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:24.20 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:26.00 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:26.40 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:28.20 Liana Galajeva (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:29.50 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:30.20 Kiki Gnodde (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:30.30 Zoey van den Waardenburg (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:32.10 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:27.50 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
16 - 25m rugslag man
1 t/m 9
1 00:00:24.50 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:24.60 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:25.20 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:26.10 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:31.00 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:34.70 Wout Sanders (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:39.20 Lars Mol (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:34.10 Philip Yermalayeu (Eindhovense Watervrienden)
17 - 25m vlinderslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:18.30 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:22.30 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:22.80 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:22.90 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:23.10 Julie Chassard (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:23.20 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:24.20 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:24.90 Robin de Rooij (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:25.70 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:25.80 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:25.90 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:25.90 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:26.10 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:26.30 Imke Snijders (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:27.00 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
16 00:00:27.10 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:28.40 Jayleigh de Kok (Tilburgse Watervrienden)
18 00:00:28.70 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
19 00:00:29.50 Dina Bannani (WaterVrienden Geleen)
20 00:00:30.80 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
20 00:00:30.80 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
22 00:00:31.50 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
23 00:00:34.60 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
24 00:00:34.80 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
25 00:00:35.20 Indi Eynwachter (WaterVrienden Geleen)
26 00:00:35.70 Oemaima Aberkan (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:19.20 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:31.60 Anne Vogels (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:36.10 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nihad El-Khadiri (WaterVrienden Geleen)
18 - 25m vlinderslag man
10 t/m 11
1 00:00:20.70 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:22.90 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:25.50 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:26.20 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:28.30 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:29.30 Jason Ariëns (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:29.80 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:32.60 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:33.30 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:34.30 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:36.70 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:37.10 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:26.00 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:44.90 Rens Mouris (Deurnese Watervrienden)
19 - 25m schoolslag vrouw x 4
12 t/m 13
1 00:01:37.00 Eindhovense Watervrienden 6
2 00:01:37.90 Tilburgse Watervrienden 1
3 00:01:40.30 Watervrienden Valkenswaard 5
4 00:01:42.30 W.V. Neptunus Born 5
5 00:01:42.80 WaterVrienden Geleen 3
-1 00:01:37.40 Helmondse Watervrienden 6
20 - 25m schoolslag man x 4
12 t/m 13
1 00:01:26.40 Eindhovense Watervrienden 2
2 00:01:32.10 W.V. Neptunus Born 1
3 00:01:35.30 WaterVrienden Geleen 1
4 00:01:41.10 Watervrienden Valkenswaard 1
-1 00:01:41.50 Helmondse Watervrienden 2
21 - 50m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:39.50 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:40.80 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:41.00 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:43.70 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:44.40 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:44.70 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:45.20 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:45.40 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:46.00 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:46.00 Meike Jansen (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:46.20 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:46.90 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:47.30 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:47.40 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:47.50 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:47.60 Evi van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
17 00:00:48.10 Noortje van der Velden (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:49.00 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:49.60 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
20 00:00:50.30 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
21 00:00:54.30 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
22 - 50m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:00:40.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
1 00:00:40.90 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:41.20 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:42.80 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:43.50 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:44.40 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:44.40 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:45.90 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:46.50 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:47.40 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:54.00 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:57.80 Daniël Grothe (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
23 - 50m rugslag vrouw
16 t/m 17
1 00:00:34.10 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:34.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:38.60 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:38.70 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:38.90 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:40.00 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:40.20 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:41.60 Jolijn Derks (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:42.10 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:42.10 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:44.20 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
12 00:00:45.60 Marit Jongsma (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:47.80 Anne Meeder (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:54.30 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
24 - 50m rugslag man
16 t/m 17
1 00:00:33.00 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:34.80 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:35.70 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:36.10 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:36.50 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:36.70 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:36.70 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:37.10 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:37.30 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:39.20 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:39.20 Niels van Heerebeek (Tilburgse Watervrienden)
12 00:00:40.20 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
13 00:00:41.70 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
25 - 50m vlinderslag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:32.30 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:33.80 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:34.40 Francis Gijsen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:35.20 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:36.60 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:37.90 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:37.90 Isis van der Heijden (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:38.40 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:38.70 Saskia Douben (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:39.30 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:39.50 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:40.10 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:40.50 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
14 00:00:41.80 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:43.10 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:45.20 Tessa van der Heide (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:48.80 Bieke Bolenius (Deurnese Watervrienden)
18 00:00:50.20 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
26 - 50m vlinderslag man
18 t/m 99
1 00:00:26.40 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:26.60 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:26.70 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:27.20 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:28.80 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:29.20 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:30.20 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
8 00:00:30.40 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:30.40 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:31.00 Tom van der Sande (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:31.20 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:31.90 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:32.00 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:32.70 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:33.10 Roy Venner (Deurnese Watervrienden)
16 00:00:33.20 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
17 00:00:33.60 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:34.10 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:34.60 Sander van der Ven (Eindhovense Watervrienden)
20 00:00:35.70 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
21 00:00:36.30 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
22 00:00:40.70 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Pieter Vos (Eindhovense Watervrienden)
27 - 25m wisselslag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:29.20 W.V. Neptunus Born 4
2 00:01:35.60 Tilburgse Watervrienden 2
3 00:01:36.80 Deurnese Watervrienden 2
4 00:01:38.50 Watervrienden Valkenswaard 4
5 00:01:42.70 Eindhovense Watervrienden 5
6 00:01:46.60 WaterVrienden Geleen 2
7 00:01:47.10 Helmondse Watervrienden 5
28 - 25m wisselslag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:40.90 Helmondse Watervrienden 1
-1 00:01:43.90 Eindhovense Watervrienden 1
29 - 50m vrije slag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:31.40 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:32.00 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:34.60 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:35.90 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:38.90 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:41.20 Allyssa Van de Ven (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:41.40 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:41.90 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:42.00 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:42.90 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:43.30 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:43.40 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:43.60 Dina Arous (WaterVrienden Geleen)
14 00:00:47.30 Daphne Cordewener (WaterVrienden Geleen)
15 00:00:47.80 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:50.30 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:55.50 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
18 00:00:56.40 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
19 00:01:07.60 Jihan Aberkan (WaterVrienden Geleen)
30 - 50m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:00:31.20 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:34.50 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:35.40 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:36.70 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:37.00 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:37.10 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:37.40 Phoenix Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:38.60 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:38.70 Remco Brouns (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:39.00 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:39.10 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:40.40 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:40.90 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:41.10 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:42.20 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
16 00:00:42.90 Hossameldin Sokar (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:43.90 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
18 00:00:45.20 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
19 00:00:48.30 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:48.30 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
21 00:00:53.90 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
22 00:00:56.80 Hazem Elrayes (Eindhovense Watervrienden)
23 00:00:57.60 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
31 - 50m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:35.20 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:37.70 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:38.10 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:39.60 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:40.00 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:40.00 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:40.80 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:41.00 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:41.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:41.50 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:41.60 Meike Jansen (Tilburgse Watervrienden)
12 00:00:41.80 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:41.80 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
14 00:00:42.10 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:43.40 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
16 00:00:46.80 Noortje van der Velden (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:47.40 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
18 00:00:48.30 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
19 00:00:49.20 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
20 00:00:49.30 Evi van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
21 00:00:53.90 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
32 - 50m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:00:33.50 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:36.70 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:37.30 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:38.00 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:40.30 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:40.70 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:40.80 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:41.70 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:43.30 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:47.60 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:02.30 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:07.50 Daniël Grothe (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
33 - 25m vrije slag gemixt x 12
1 t/m 99
1 00:03:20.10 Helmondse Watervrienden 9
2 00:03:30.70 Watervrienden Valkenswaard 8
3 00:03:33.40 Eindhovense Watervrienden 9
4 00:03:33.70 WaterVrienden Geleen 4
-1 00:03:38.50 Tilburgse Watervrienden 4
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven