Uitslag Zuidcompetitie 2017/2018 DEEL 3 (Helmond)

1 - 25m wisselslag vrouw x 4
8 t/m 11
1 00:01:35.60 Tilburgse Watervrienden 2
2 00:01:36.30 W.V. Neptunus Born 4
3 00:01:36.70 Helmondse Watervrienden 4
4 00:01:40.60 Deurnese Watervrienden 3
5 00:01:41.00 Eindhovense Watervrienden 4
6 00:01:41.50 Watervrienden Valkenswaard 3
7 00:01:49.00 WaterVrienden Geleen 1
2 - 25m wisselslag man x 4
8 t/m 11
1 00:01:34.80 W.V. Neptunus Born 1
2 00:01:56.50 Eindhovense Watervrienden 1
-1 00:01:47.70 Helmondse Watervrienden 1
3 - 50m vrije slag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:25.50 W.V. Neptunus Born 5
2 00:02:39.50 Helmondse Watervrienden 5
3 00:02:49.90 Watervrienden Valkenswaard 4
4 00:02:51.50 Deurnese Watervrienden 4
5 00:02:57.30 Eindhovense Watervrienden 5
6 00:03:16.40 WaterVrienden Geleen 2
4 - 50m vrije slag man x 4
10 t/m 13
1 00:02:34.20 W.V. Neptunus Born 2
2 00:02:40.60 Eindhovense Watervrienden 2
3 00:02:42.50 Watervrienden Valkenswaard 1
4 00:03:12.40 Deurnese Watervrienden 1
-1 00:02:43.30 Helmondse Watervrienden 2
5 - 100m wisselslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:16.70 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:18.70 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:22.00 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:22.60 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:23.40 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:25.00 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:26.10 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:26.20 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
9 00:01:26.70 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:30.70 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
11 00:01:32.20 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:35.20 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
6 - 100m wisselslag man
14 t/m 17
1 00:01:09.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:19.30 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:19.90 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:20.00 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:20.10 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:20.30 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:20.70 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:22.90 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
9 00:01:24.40 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:27.40 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
7 - 200m vrije slag vrouw
16 t/m 99
1 00:02:28.70 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:34.70 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:02:34.80 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:40.90 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:47.10 Jolijn Derks (Deurnese Watervrienden)
6 00:02:49.60 Lisa Derks (Deurnese Watervrienden)
7 00:02:53.80 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
8 00:02:55.90 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
9 00:02:58.00 Tessa van der Heide (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:59.60 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
11 00:03:09.80 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:03:19.80 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
8 - 200m vrije slag man
16 t/m 99
1 00:02:03.10 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:17.90 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:21.00 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:28.30 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:02:28.60 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:34.50 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
7 00:02:35.20 Roy Venner (Deurnese Watervrienden)
8 00:02:36.10 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:02:40.70 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
10 00:02:52.40 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
9 - 25m rugslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:21.20 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:23.40 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:25.40 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:26.90 Luca van Es (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:27.00 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:27.40 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:27.90 Kiki Gnodde (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:29.30 Liselotte Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:31.90 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:34.00 Vive Spierings (Deurnese Watervrienden)
10 - 25m rugslag man
1 t/m 9
1 00:00:23.30 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:24.50 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:25.40 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:29.00 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:30.00 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:31.00 Wout Sanders (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:35.00 Lars Mol (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:37.50 Noah Kraimi (W.V. Neptunus Born)
11 - 50m vrije slag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:37.20 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:39.90 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:42.10 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:43.00 Jayleigh de Kok (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:43.30 Julie Chassard (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:44.80 Robin de Rooij (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:45.10 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:49.80 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:50.60 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
10 00:00:51.00 Anne Vogels (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:00:53.80 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:54.30 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:55.30 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
14 00:00:57.10 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
12 - 50m vrije slag man
8 t/m 11
1 00:00:41.40 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:45.30 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:45.50 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:46.40 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:48.30 Jeremy Greuters (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:50.50 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:51.20 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:52.70 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:58.60 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
10 00:00:58.80 Teun Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
11 00:01:12.30 Rens Mouris (Deurnese Watervrienden)
13 - 50m vlinderslag vrouw
10 t/m 13
1 00:00:34.80 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:37.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:39.50 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:48.70 Allyssa Van de Ven (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:49.10 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:49.40 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
7 00:00:52.50 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:55.60 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:56.60 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
14 - 50m vlinderslag man
10 t/m 13
1 00:00:41.80 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:41.90 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:43.20 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:45.80 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:48.00 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:48.10 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:55.70 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:57.40 Cody Camps (Deurnese Watervrienden)
-1 00:00:56.80 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:59.70 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:01.90 Hossameldin Sokar (Eindhovense Watervrienden)
15 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:18.20 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:22.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:28.20 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:30.30 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:33.60 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:34.00 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:34.60 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
8 00:01:39.70 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
9 00:01:40.70 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:41.50 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:42.40 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
12 00:01:52.40 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
16 - 100m vlinderslag man
14 t/m 17
1 00:01:14.90 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:23.80 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:28.30 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:29.40 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:30.40 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
6 00:01:31.40 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:33.70 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:25.30 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:47.60 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
17 - 100m schoolslag vrouw
16 t/m 99
1 00:01:26.40 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:28.20 Manon van den Berg (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:29.50 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:29.70 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:36.50 Saskia Douben (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:38.60 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
7 00:01:42.30 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
8 00:01:45.80 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:47.20 Jolijn Derks (Deurnese Watervrienden)
10 00:01:47.70 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:52.00 Bieke Bolenius (Deurnese Watervrienden)
12 00:01:55.70 Tessa van der Heide (Helmondse Watervrienden)
18 - 100m schoolslag man
16 t/m 99
1 00:01:12.70 Walter Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
2 00:01:14.40 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:15.80 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:16.80 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:23.10 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:25.50 Wesley van Bree (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:27.30 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:28.60 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:32.20 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:35.20 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
11 00:01:37.80 Roy Venner (Deurnese Watervrienden)
19 - 25m vrije slag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:18.10 Eva Jagers (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:18.90 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:20.00 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:20.10 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:21.80 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:23.10 Kiki Gnodde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:25.60 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:28.00 Vive Spierings (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:28.20 Liselotte Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
10 00:00:28.90 Luca van Es (WaterVrienden Geleen)
20 - 25m vrije slag man
1 t/m 9
1 00:00:18.90 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:23.00 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:23.70 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:26.10 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:26.20 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:29.80 Wout Sanders (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:37.80 Lars Mol (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:38.10 Noah Kraimi (W.V. Neptunus Born)
21 - 50m schoolslag vrouw
8 t/m 11
1 00:00:47.00 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:50.40 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:52.70 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:52.80 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:54.50 Vivian Bouten (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:54.50 Jayleigh de Kok (Tilburgse Watervrienden)
7 00:00:54.80 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:56.50 Robin de Rooij (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:57.10 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:57.80 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
11 00:01:08.10 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:01:11.30 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:12.80 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
14 00:01:14.10 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
22 - 50m schoolslag man
8 t/m 11
1 00:00:54.00 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
2 00:00:54.20 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:56.20 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:00.20 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:00.40 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:00.80 Teun Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:01.30 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:02.10 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:04.50 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:07.60 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:08.90 Rens Mouris (Deurnese Watervrienden)
23 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:16.30 Femke Mellebeek (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:22.30 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:30.00 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:01:33.00 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:33.50 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:34.30 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:34.40 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:35.00 Allyssa Van de Ven (Deurnese Watervrienden)
9 00:01:41.30 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
10 00:01:45.50 Sanne Beckers (Deurnese Watervrienden)
11 00:01:49.40 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
12 00:02:03.80 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
24 - 100m vrije slag man
10 t/m 13
1 00:01:08.30 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:21.50 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
3 00:01:24.50 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:25.60 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:27.30 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:29.60 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:32.00 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:36.50 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:41.10 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:43.00 Cody Camps (Deurnese Watervrienden)
11 00:01:52.70 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:02:08.20 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
25 - 50m schoolslag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:02:57.10 Eindhovense Watervrienden 6
2 00:02:58.10 W.V. Neptunus Born 6
3 00:02:59.10 Helmondse Watervrienden 6
4 00:03:02.00 Watervrienden Valkenswaard 5
5 00:03:11.00 Tilburgse Watervrienden 3
6 00:03:15.40 Deurnese Watervrienden 5
26 - 50m schoolslag man x 4
14 t/m 99
1 00:02:27.40 Helmondse Watervrienden 3
2 00:02:34.60 Deurnese Watervrienden 2
3 00:02:43.70 Eindhovense Watervrienden 3
4 00:02:45.50 Watervrienden Valkenswaard 2
-1 00:02:34.20 W.V. Neptunus Born 3
27 - 25m wisselslag gemixt x 8
1 t/m 99
1 00:02:24.50 W.V. Neptunus Born 7
2 00:02:24.90 Helmondse Watervrienden 7
3 00:02:35.30 Eindhovense Watervrienden 7
4 00:02:40.40 1
5 00:03:00.30 WV Geleen 1
-1 00:02:52.80 Deurnese WV 1
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven