Uitslag Zuid Kompetitie 2017-2018 Sprintwedstrijd 2

1 - 25m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:24.50 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:25.00 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:25.10 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:26.50 Liselotte Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:26.70 Ise Spierings (Deurnese Watervrienden)
6 00:00:27.60 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:29.00 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:29.50 Vive Spierings (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:31.10 Luca van Es (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:31.90 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:35.70 Charey van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:42.30 Suzanne de Loos (WaterVrienden Geleen)
2 - 25m schoolslag man
1 t/m 9
1 00:00:22.60 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:25.90 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:26.80 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
4 00:00:28.10 Dylano van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:29.60 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:30.30 Wout Sanders (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:31.00 Philip Yermalayeu (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:32.00 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:32.40 Noah Kraimi (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:37.30 Lars Mol (Eindhovense Watervrienden)
3 - 25m rugslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:20.00 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
1 00:00:20.00 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:20.60 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:21.50 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:21.90 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:22.00 Robin de Rooij (Deurnese Watervrienden)
7 00:00:22.30 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:22.70 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:23.00 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:23.40 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:24.00 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:24.10 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:24.60 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:25.10 Imke Snijders (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:25.40 Mara van Gulik (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:25.80 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:25.90 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
18 00:00:26.60 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
19 00:00:27.10 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
20 00:00:28.10 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
21 00:00:28.40 Anne Vogels (Watervrienden Valkenswaard)
22 00:00:36.30 Yaëla van Tilborg (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Maja Hlodarczyk (WaterVrienden Geleen)
4 - 25m rugslag man
8 t/m 11
1 00:00:21.40 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:22.10 Floris Klep (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:22.20 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:23.20 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:23.90 Lucas Florie (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:24.00 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:24.50 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:24.50 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:24.70 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:24.90 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:25.20 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:25.20 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:25.70 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:27.00 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:27.70 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
16 00:00:28.20 Nicholas Jakub Bendych (Tilburgse Watervrienden)
17 00:00:30.20 Teun Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
18 00:00:31.50 Rens Mouris (Deurnese Watervrienden)
-1 00:00:24.10 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:35.40 Adam Baiomy (WaterVrienden Geleen)
5 - 50m vlinderslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:34.30 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:36.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:38.10 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:45.30 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:45.70 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:46.20 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:50.60 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:51.70 Allyssa Van de Ven (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:53.10 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:55.50 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:56.90 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:00.90 Sara Baiomy (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
6 - 50m vlinderslag man
12 t/m 13
1 00:00:35.00 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:39.00 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:40.60 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:41.40 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:42.30 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:43.00 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:43.10 Phoenix Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:43.50 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:46.50 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:50.00 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:50.80 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:58.30 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
13 00:00:58.70 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
14 00:01:04.70 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
15 00:01:17.50 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:43.40 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:46.90 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:56.70 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:06.20 Nousayer Elmamouni (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:09.10 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:12.10 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:00.00 Hossameldin Sokar (Eindhovense Watervrienden)
7 - 25m vrije slag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:01:00.90 W.V. Neptunus Born 7
2 00:01:02.10 Watervrienden Valkenswaard 8
3 00:01:03.10 Eindhovense Watervrienden 7
4 00:01:05.40 WaterVrienden Geleen 7
5 00:01:10.60 Helmondse Watervrienden 6
-1 00:00:00.00 Tilburgse Watervrienden 4
8 - 25m vrije slag man x 4
12 t/m 15
1 00:00:54.70 Eindhovense Watervrienden 3
2 00:00:58.10 W.V. Neptunus Born 3
3 00:00:59.30 Watervrienden Valkenswaard 4
4 00:01:00.90 WaterVrienden Geleen 4
5 00:01:05.20 Helmondse Watervrienden 2
9 - 50m schoolslag vrouw
16 t/m 17
1 00:00:39.20 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
1 00:00:39.20 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:39.90 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:42.40 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:43.30 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:45.80 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:45.80 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:47.50 Marit Jongsma (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:49.90 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:57.10 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
10 - 50m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:00:35.50 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:35.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:37.30 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:38.10 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:39.50 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:40.10 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:41.00 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:41.10 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:41.20 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:41.40 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
11 00:00:41.80 Niels van Heerebeek (Tilburgse Watervrienden)
12 00:00:42.70 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:43.90 Quintin Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
11 - 50m rugslag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:36.50 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:36.80 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:36.90 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:37.90 Susan Tabor (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:39.00 Lana Miedema (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:39.10 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:40.00 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:41.00 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:41.50 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:43.30 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:43.60 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:49.60 Saskia Douben (Watervrienden Valkenswaard)
13 00:00:52.20 Bieke Bolenius (Deurnese Watervrienden)
12 - 50m rugslag man
18 t/m 99
1 00:00:28.70 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:29.00 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:30.00 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:32.40 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:32.40 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:32.90 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:33.10 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:33.20 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:33.50 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:33.70 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:35.30 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:35.70 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:36.40 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:36.50 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
14 00:00:36.50 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:37.70 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:38.00 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
18 00:00:40.30 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
19 00:00:49.50 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Pieter Vos (Eindhovense Watervrienden)
13 - 25m vlinderslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:25.60 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:26.10 Ise Spierings (Deurnese Watervrienden)
3 00:00:31.30 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:31.60 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:32.40 Liselotte Stielstra (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:33.50 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:33.70 Vive Spierings (Deurnese Watervrienden)
8 00:00:36.30 Luca van Es (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:37.20 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:25.30 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
14 - 25m vlinderslag man
1 t/m 9
1 00:00:22.60 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:30.50 Alexander van Nulck (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:40.70 Laurens van Nulck (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:31.20 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:42.30 Wout Sanders (Deurnese Watervrienden)
15 - 25m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:16.30 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:16.70 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:17.30 Maud van Zwienen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:17.70 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:18.30 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:19.00 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:19.00 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:19.60 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:19.70 Robin de Rooij (Deurnese Watervrienden)
10 00:00:19.90 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:20.50 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:20.60 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
13 00:00:20.90 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:21.10 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:21.20 Imke Snijders (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:22.80 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
17 00:00:22.90 Anne Vogels (Watervrienden Valkenswaard)
18 00:00:23.50 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
19 00:00:23.60 Mara van Gulik (Watervrienden Valkenswaard)
20 00:00:25.00 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
21 00:00:27.50 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
22 00:00:37.30 Yaëla van Tilborg (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Maja Hlodarczyk (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Khadija Ben El Aouad (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Amira Berrakana (WaterVrienden Geleen)
16 - 25m vrije slag man
8 t/m 11
1 00:00:18.00 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:18.80 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:19.30 Floris Klep (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:19.40 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:19.50 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:20.10 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:20.60 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:20.60 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:20.90 Ondrej Sevcik (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:21.00 Kuo Kuo Li (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:21.10 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:21.60 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:22.00 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:22.20 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
15 00:00:24.10 Nicholas Jakub Bendych (Tilburgse Watervrienden)
16 00:00:25.20 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:25.80 Lucas Florie (W.V. Neptunus Born)
18 00:00:26.60 Teun Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
19 00:00:31.30 Rens Mouris (Deurnese Watervrienden)
20 00:00:31.40 Adam Baiomy (WaterVrienden Geleen)
17 - 25m wisselslag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:01:19.30 Helmondse Watervrienden 5
2 00:01:24.50 W.V. Neptunus Born 6
3 00:01:27.20 WaterVrienden Geleen 6
4 00:01:29.20 Watervrienden Valkenswaard 7
5 00:01:33.50 Eindhovense Watervrienden 6
-1 00:00:00.00 Tilburgse Watervrienden 3
18 - 25m wisselslag man x 4
12 t/m 13
1 00:01:20.20 W.V. Neptunus Born 2
2 00:01:25.70 Helmondse Watervrienden 1
3 00:01:25.90 Watervrienden Valkenswaard 3
4 00:01:26.10 Eindhovense Watervrienden 2
-1 00:01:26.60 WaterVrienden Geleen 3
19 - 50m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:32.20 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:32.30 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
3 00:00:32.40 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:32.40 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
5 00:00:33.50 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:33.50 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:33.60 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:33.70 Anouk van Esch (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:34.00 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:34.20 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:34.80 Liza Saaed (Tilburgse Watervrienden)
12 00:00:35.30 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:35.30 Dominique Thimister (WaterVrienden Geleen)
14 00:00:36.20 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
15 00:00:36.60 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:37.00 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:37.40 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
18 00:00:37.90 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:42.30 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
20 00:00:42.40 Floor van den Winkel (WaterVrienden Geleen)
20 - 50m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:00:25.90 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:29.00 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:29.70 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:31.00 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:32.30 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:32.40 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:32.70 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:32.90 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:33.00 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:33.50 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:34.20 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:35.20 Rens Graat (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:37.60 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:39.20 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:39.20 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
16 00:00:43.70 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:45.40 Evalon Freese (Deurnese Watervrienden)
18 00:00:49.80 Niels Kursten (Deurnese Watervrienden)
21 - 50m vlinderslag vrouw
16 t/m 17
1 00:00:34.60 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:35.20 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:37.20 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:37.70 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:40.20 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:41.70 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:42.60 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:42.90 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
9 00:00:44.70 Marit Jongsma (Tilburgse Watervrienden)
22 - 50m vlinderslag man
16 t/m 17
1 00:00:26.50 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:31.50 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:32.30 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:33.60 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:34.00 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:34.30 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:35.00 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:35.10 Harm Vlemmix (Deurnese Watervrienden)
8 00:00:35.10 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:37.10 Quintin Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:40.20 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
12 00:00:40.80 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
13 00:00:42.30 Niels van Heerebeek (Tilburgse Watervrienden)
23 - 50m vrije slag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:29.80 Susan Tabor (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:30.30 Abby Cornelissen (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:30.50 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:30.70 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:32.30 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:32.70 Lana Miedema (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:33.80 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:34.40 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:34.60 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
10 00:00:36.20 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
11 00:00:36.70 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:38.20 Bieke Bolenius (Deurnese Watervrienden)
13 00:00:38.90 Saskia Douben (Watervrienden Valkenswaard)
24 - 50m vrije slag man
18 t/m 99
1 00:00:24.50 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:24.90 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:25.00 Robbert Vosters (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:26.10 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:27.30 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:27.80 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:28.10 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:28.20 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:28.50 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:28.60 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:28.80 Nazar Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
12 00:00:28.90 Jasper Gerritsen (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:29.20 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
14 00:00:29.90 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
15 00:00:30.60 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:31.10 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
16 00:00:31.10 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
18 00:00:31.40 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
19 00:00:32.80 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Pieter Vos (Eindhovense Watervrienden)
25 - 25m vrije slag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:13.90 W.V. Neptunus Born 5
2 00:01:24.90 Helmondse Watervrienden 4
3 00:01:27.00 Tilburgse Watervrienden 6
4 00:01:29.10 Deurnese Watervrienden 3
5 00:01:31.50 Eindhovense Watervrienden 5
6 00:01:34.10 Watervrienden Valkenswaard 6
7 00:01:58.10 WaterVrienden Geleen 5
26 - 25m vrije slag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:25.90 Eindhovense Watervrienden 1
2 00:01:32.10 W.V. Neptunus Born 1
3 00:01:37.60 Tilburgse Watervrienden 2
-1 00:01:26.80 Watervrienden Valkenswaard 2
-1 00:00:00.00 WaterVrienden Geleen 2
27 - 50m schoolslag vrouw
12 t/m 13
1 00:00:42.50 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:43.90 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:47.90 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:48.30 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:49.40 Leanne Scheepens (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:50.50 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:51.10 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:51.40 Allyssa Van de Ven (Deurnese Watervrienden)
9 00:00:54.20 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:56.30 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:56.80 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:57.10 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
13 00:00:58.60 Sara Baiomy (WaterVrienden Geleen)
14 00:01:02.00 Isa Lemmens (W.V. Neptunus Born)
15 00:01:14.30 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
28 - 50m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:00:44.00 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:45.20 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:45.60 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:46.70 Phoenix Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:47.40 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:47.50 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:47.60 Gijs Rekko (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:48.20 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:48.80 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:52.00 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
11 00:00:52.10 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
12 00:00:52.30 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:52.70 Micah Gielens (Deurnese Watervrienden)
13 00:00:52.70 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:53.80 Jason Lebens (W.V. Neptunus Born)
16 00:00:54.50 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
17 00:00:55.20 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
18 00:00:55.30 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
19 00:00:58.10 Nousayer Elmamouni (WaterVrienden Geleen)
20 00:00:58.50 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
21 00:01:00.90 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
22 00:01:23.20 Hazem Elrayes (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Hossameldin Sokar (Eindhovense Watervrienden)
29 - 50m rugslag vrouw
12 t/m 15
1 00:00:37.20 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:38.30 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:39.40 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:39.80 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:40.30 Dominique Thimister (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:40.50 Nadia Armani (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:40.80 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:41.00 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:41.40 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:00:41.90 Anouk van Esch (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:42.30 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
12 00:00:42.60 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
13 00:00:43.50 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:43.80 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
15 00:00:43.90 Zahra van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
16 00:00:45.10 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:50.00 Liza Saaed (Tilburgse Watervrienden)
18 00:00:50.20 Floor van den Winkel (WaterVrienden Geleen)
19 00:00:51.60 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
20 00:01:13.90 Hamsha Suthakaran (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:49.90 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Anna Christiaans (Tilburgse Watervrienden)
30 - 50m rugslag man
14 t/m 15
1 00:00:32.90 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:36.50 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:36.80 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:37.40 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:37.80 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:37.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:40.00 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:40.20 Anant Rastogi (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:40.30 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:42.20 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:42.30 Cynric Smeets (WaterVrienden Geleen)
12 00:00:42.60 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
13 00:00:42.70 Rens Graat (Eindhovense Watervrienden)
14 00:00:45.50 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
15 00:00:48.20 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
16 00:00:51.10 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:56.50 Niels Kursten (Deurnese Watervrienden)
18 00:00:57.50 Evalon Freese (Deurnese Watervrienden)
31 - 25m vrije slag vrouw x 4
15 t/m 99
1 00:00:57.00 Helmondse Watervrienden 7
2 00:01:00.00 Watervrienden Valkenswaard 9
3 00:01:00.40 Deurnese Watervrienden 4
4 00:01:01.00 Eindhovense Watervrienden 8
5 00:01:01.80 W.V. Neptunus Born 8
6 00:01:05.00 Tilburgse Watervrienden 5
7 00:01:09.00 WaterVrienden Geleen 8
32 - 25m vrije slag man x 4
14 t/m 99
1 00:00:48.10 Eindhovense Watervrienden 4
2 00:00:52.30 W.V. Neptunus Born 4
3 00:00:52.80 Helmondse Watervrienden 3
4 00:00:53.20 Watervrienden Valkenswaard 5
5 00:00:54.80 Deurnese Watervrienden 2
33 - 25m vrije slag x 12
1 t/m 99
1 00:03:20.00 Eindhovense Watervrienden 9
2 00:03:20.50 W.V. Neptunus Born 9
3 00:03:28.50 WaterVrienden Geleen 1
4 00:03:39.20 Watervrienden Valkenswaard 1
5 00:03:45.30 Deurnese Watervrienden 1
6 00:04:16.40 Tilburgse Watervrienden 1
-1 00:03:17.60 Helmondse Watervrienden 8
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven