Uitslag Estafettewedstrijd 2018 Haarlem

1 - 25m vrije slag gemixt x 2
8 t/m 99
1 00:00:26.80 Watervrienden Haarlem 18
2 00:00:27.10 Watervrienden Lisse 19
3 00:00:28.40 Watervrienden Lisse 20
4 00:00:29.10 Watervrienden Lisse 23
5 00:00:29.60 TuS 08 Senne I 29
6 00:00:29.70 Watervrienden Lisse 21
6 00:00:29.70 TuS 08 Senne I 30
6 00:00:29.70 Watervrienden Haarlem 22
9 00:00:30.20 TuS 08 Senne I 32
10 00:00:30.40 Watervrienden Lisse 24
11 00:00:30.80 TuS 08 Senne I 28
12 00:00:30.90 Watervrienden Lisse 22
13 00:00:31.30 Watervrienden Haarlem 20
14 00:00:31.60 TuS 08 Senne I 31
15 00:00:31.70 Watervrienden Haarlem 23
16 00:00:32.50 Watervrienden Haarlem 21
17 00:00:32.80 TuS 08 Senne I 33
18 00:00:33.60 Watervrienden Haarlem 24
19 00:00:33.70 TuS 08 Senne I 35
20 00:00:35.80 TuS 08 Senne I 34
21 00:00:36.40 TuS 08 Senne I 36
22 00:00:37.30 Watervrienden Haarlem 25
23 00:00:37.50 Watervrienden Haarlem 19
24 00:00:45.30 Watervrienden Haarlem 17
2 - 25m vrije slag vrouw x 4
C t/m D
1 00:01:07.40 Watervrienden Lisse 13
2 00:01:10.10 TuS 08 Senne I 18
3 00:01:13.20 Watervrienden Haarlem 10
3 - 25m vrije slag man x 4
C t/m D
1 00:01:07.70 Watervrienden Lisse 2
2 00:01:09.30 TuS 08 Senne I 6
4 - 50m vrije slag vrouw x 4
A t/m B
1 00:03:14.90 Watervrienden Lisse 9
2 00:03:23.60 TuS 08 Senne I 22
3 00:03:27.00 Watervrienden Hoofddorp 6
4 00:04:32.70 TuS 08 Senne I 25
5 - 50m vrije slag man x 4
A t/m B
1 00:03:46.50 Watervrienden Hoofddorp 3
2 00:04:09.90 TuS 08 Senne I 10
6 - 50m schoolslag vrouw x 4
E t/m F
1 00:03:09.50 TuS 08 Senne I 16
2 00:03:20.40 Watervrienden Lisse 17
-1 00:00:00.00 Watervrienden Haarlem 13
7 - 50m schoolslag man x 4
E t/m F
1 00:02:27.60 Helmondse Watervrienden 1
2 00:02:47.30 TuS 08 Senne I 4
3 00:02:57.80 Watervrienden Lisse 5
4 00:03:02.30 Watervrienden Haarlem 4
5 00:03:05.60 Watervrienden Haarlem 5
8 - 75m vrije slag vrouw x 4
C t/m D
1 00:04:00.20 Watervrienden Lisse 12
2 00:04:07.70 TuS 08 Senne I 20
3 00:04:28.20 Watervrienden Haarlem 9
9 - 75m vrije slag man x 4
C t/m D
1 00:04:06.80 Watervrienden Lisse 4
-1 00:04:12.20 TuS 08 Senne I 7
10 - 25m vrije slag vrouw x 4
A t/m B
1 00:01:31.20 TuS 08 Senne I 23
2 00:01:31.80 Watervrienden Lisse 11
3 00:01:33.10 Watervrienden Hoofddorp 5
4 00:02:05.40 TuS 08 Senne I 26
11 - 25m vrije slag man x 4
A t/m B
1 00:01:39.10 Watervrienden Hoofddorp 2
2 00:01:46.20 TuS 08 Senne I 11
12 - 25m wisselslag vrouw x 4
E t/m F
1 00:01:13.80 Watervrienden Lisse 16
2 00:01:19.80 TuS 08 Senne I 13
3 00:01:27.30 Watervrienden Haarlem 12
13 - 25m wisselslag man x 4
E t/m F
1 00:00:59.20 Helmondse Watervrienden 2
2 00:01:05.80 TuS 08 Senne I 1
3 00:01:07.30 Watervrienden Haarlem 6
4 00:01:16.30 Watervrienden Haarlem 1
-1 00:01:09.90 Watervrienden Lisse 8
130 - 50m vrije slag vrouw
8 t/m 99
1 00:00:32.80 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
2 00:00:33.30 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
3 00:00:36.30 Pauline Burdach (TuS 08 Senne I)
4 00:00:38.00 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
5 00:00:38.10 Isabel Heijting (Watervrienden Haarlem)
6 00:00:39.70 Tessa Roubos (Watervrienden Lisse)
7 00:00:42.00 Lara Pasedag (TuS 08 Senne I)
8 00:00:47.10 Myrte Steggink (Watervrienden Hoofddorp)
9 00:00:48.10 Amelie Jacobs (Watervrienden Hoofddorp)
10 00:00:48.40 Anna Eeuwen (Watervrienden Hoofddorp)
11 00:00:54.00 Tamara Aruntunian (Watervrienden Haarlem)
131 - 50m vrije slag man
8 t/m 99
1 00:00:26.80 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
2 00:00:29.10 Felix Kleinebekel (TuS 08 Senne I)
3 00:00:31.50 Tim van der Wiel (Watervrienden Haarlem)
4 00:00:31.80 Reinier Lissenberg (Watervrienden Haarlem)
5 00:00:31.90 Jan Bröckling (TuS 08 Senne I)
6 00:00:32.20 Tim Pottmann (TuS 08 Senne I)
7 00:00:32.30 Jonas Bröckling (TuS 08 Senne I)
8 00:00:33.20 Milan Bangma (Watervrienden Haarlem)
9 00:00:34.20 Lukas Hoerdler (TuS 08 Senne I)
10 00:00:34.30 Peter Anker (Watervrienden Haarlem)
11 00:00:35.90 Lukas Hergesell (TuS 08 Senne I)
12 00:00:36.90 Luke Pottmann (TuS 08 Senne I)
13 00:00:38.80 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
14 00:00:47.00 Denzel Helmijr (Watervrienden Lisse)
15 00:00:48.20 Devon Felix (Watervrienden Hoofddorp)
16 00:00:55.20 Edward Barda (Watervrienden Hoofddorp)
17 00:00:55.50 Aaron Meijers (Watervrienden Hoofddorp)
-1 00:00:44.00 Cedric Schwalm (TuS 08 Senne I)
-1 00:00:47.30 Alexander Aruntunian (Watervrienden Haarlem)
14 - 50m schoolslag vrouw x 4
C t/m D
1 00:03:24.60 TuS 08 Senne I 19
-1 00:03:12.30 Watervrienden Lisse 14
-1 00:03:31.40 Watervrienden Haarlem 11
15 - 50m schoolslag man x 4
C t/m D
1 00:03:12.70 Watervrienden Lisse 1
2 00:03:33.30 TuS 08 Senne I 8
16 - 25m vrije slag vrouw x 4
E t/m F
1 00:01:03.10 Watervrienden Lisse 18
2 00:01:11.04 TuS 08 Senne I 14
3 00:01:13.70 TuS 08 Senne I 17
4 00:01:18.80 Watervrienden Haarlem 14
17 - 25m vrije slag man x 4
E t/m F
1 00:00:52.50 Helmondse Watervrienden 3
2 00:00:56.70 Watervrienden Lisse 7
3 00:00:57.70 TuS 08 Senne I 2
4 00:01:00.00 Watervrienden Haarlem 7
5 00:01:02.10 Watervrienden Haarlem 2
6 00:01:02.50 TuS 08 Senne I 5
18 - 25m schoolslag vrouw x 4
A t/m B
1 00:01:47.40 Watervrienden Lisse 10
2 00:01:48.00 TuS 08 Senne I 24
3 00:01:52.30 Watervrienden Hoofddorp 4
4 00:02:10.80 TuS 08 Senne I 27
19 - 25m schoolslag man x 4
A t/m B
1 00:02:02.00 TuS 08 Senne I 12
-1 00:01:53.60 Watervrienden Hoofddorp 1
20 - 125m vrije slag vrouw x 4
E t/m F
1 00:07:24.40 TuS 08 Senne I 15
2 00:08:12.90 Watervrienden Haarlem 15
21 - 125m vrije slag man x 4
E t/m F
1 00:05:34.90 Helmondse Watervrienden 4
2 00:06:16.80 TuS 08 Senne I 3
3 00:06:24.80 Watervrienden Lisse 6
4 00:06:41.60 Watervrienden Haarlem 8
5 00:07:12.00 Watervrienden Haarlem 3
22 - 25m schoolslag vrouw x 4
C t/m D
1 00:01:29.90 Watervrienden Lisse 15
2 00:01:34.10 TuS 08 Senne I 21
3 00:01:35.40 Watervrienden Haarlem 16
23 - 25m schoolslag man x 4
C t/m D
1 00:01:34.10 Watervrienden Lisse 3
2 00:01:38.20 TuS 08 Senne I 9
230 - 100m wisselslag vrouw
10 t/m 99
1 00:01:28.90 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
2 00:01:33.10 Stephanie Wessel (Watervrienden Haarlem)
3 00:01:34.70 Mira Kirchgessner (TuS 08 Senne I)
4 00:01:36.10 Merle Jolie Walter (TuS 08 Senne I)
5 00:01:37.00 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
6 00:01:38.80 Pia Sophie Walter (TuS 08 Senne I)
7 00:01:38.90 Mariella Geffe (TuS 08 Senne I)
8 00:01:44.30 Tessa Roubos (Watervrienden Lisse)
231 - 100m wisselslag man
10 t/m 99
1 00:01:12.20 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
2 00:01:23.80 Reinier Lissenberg (Watervrienden Haarlem)
3 00:01:26.90 Tim van der Wiel (Watervrienden Haarlem)
4 00:01:27.10 Lukas Hoerdler (TuS 08 Senne I)
5 00:01:30.50 Milan Bangma (Watervrienden Haarlem)
6 00:01:34.90 Peter Anker (Watervrienden Haarlem)
7 00:01:38.90 Luis Pasedag (TuS 08 Senne I)
8 00:02:13.00 Denzel Helmijr (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:42.00 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
24 - 25m vrije slag gemixt x 2
8 t/m 99
25 - 25m vrije slag gemixt x 2
8 t/m 99
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven