Uitslag Clubkampioeschappen 2018 deel 4

1 - 25m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:25.20 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:25.70 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:27.80 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:31.90 Rowen Schouten (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:33.00 Wictoria Socha (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:45.40 Eflin Ekiz (Helmondse Watervrienden)
2 - 25m schoolslag man
1 t/m 9
1 00:00:25.90 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:26.40 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:30.00 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:34.60 Adam Hejna (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:34.90 Rick van de Laar (Helmondse Watervrienden)
3 - 50m schoolslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:48.20 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:49.60 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:55.60 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:56.30 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:06.00 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Patly Dekkers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
4 - 50m schoolslag man
10 t/m 11
-1 00:01:00.40 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
5 - 100m wisselslag vrouw
12 t/m 99
1 00:01:14.00 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:14.90 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:17.20 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:17.70 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:18.00 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:19.60 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:21.40 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:33.60 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:35.70 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:38.10 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:41.80 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:42.70 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:58.70 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:55.10 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Emma Bijnen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Sophie Steenbakkers (Helmondse Watervrienden)
6 - 100m wisselslag man
12 t/m 99
1 00:01:06.70 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:08.60 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:08.90 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:09.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:11.80 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:14.10 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:14.20 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:15.70 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:18.70 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:18.80 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:24.20 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:24.60 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:29.50 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
14 00:01:31.50 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
15 00:01:35.60 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:38.90 Giovanny Berkers (Helmondse Watervrienden)
17 00:01:42.80 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
18 00:01:47.20 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
19 00:02:14.90 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:49.90 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:52.00 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:11.70 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
7 - 50m rugslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:54.60 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:57.20 Rowen Schouten (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:59.60 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:05.70 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:06.40 Eflin Ekiz (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:17.60 Wictoria Socha (Helmondse Watervrienden)
8 - 50m rugslag man
1 t/m 9
1 00:00:51.80 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:58.60 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:03.70 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:13.70 Rick van de Laar (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:39.00 Adam Hejna (Helmondse Watervrienden)
9 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:08.00 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:26.10 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:30.30 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:30.80 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:38.00 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:44.50 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:48.00 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:48.00 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:49.70 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:59.90 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
11 00:02:07.50 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Patly Dekkers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
10 - 100m vrije slag man
10 t/m 13
1 00:01:16.60 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:24.10 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:26.00 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:33.70 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:34.40 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:36.10 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:48.60 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:05.70 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:10.70 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:22.70 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
11 - 200m schoolslag vrouw
14 t/m 99
1 00:03:01.80 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:08.70 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:11.00 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:13.30 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:18.00 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
6 00:03:25.40 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
7 00:03:41.10 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
8 00:03:45.20 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Emma Bijnen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Sophie Steenbakkers (Helmondse Watervrienden)
12 - 200m schoolslag man
14 t/m 99
1 00:02:52.10 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:53.30 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:55.10 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:58.50 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:59.50 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
6 00:03:04.20 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
7 00:03:06.00 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:03:07.10 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
9 00:03:15.60 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
10 00:03:26.80 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
11 00:03:42.10 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
12 00:03:46.30 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
13 00:03:52.80 Giovanny Berkers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven