Uitslag Zuidcompetitie 2018/2019 DEEL 1

1 - 50m vrije slag vrouw x 4
16 t/m 99
1 00:02:04.30 Helmondse Watervrienden 8
2 00:02:11.00 Watervrienden Valkenswaard 7
3 00:02:15.80 W.V. Neptunus Born 8
-1 00:02:21.80 Eindhovense Watervrienden 8
2 - 50m vrije slag man x 4
16 t/m 99
1 00:01:49.10 Watervrienden Valkenswaard 3
2 00:01:51.20 Eindhovense Watervrienden 4
3 00:01:51.80 Helmondse Watervrienden 4
4 00:01:52.80 W.V. Neptunus Born 4
5 00:01:58.30 WaterVrienden Geleen 2
3 - 25m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:23.90 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
1 00:00:23.90 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:24.40 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:26.10 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:28.50 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:30.70 Wictoria Socha (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:31.60 Charey-Ann van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:28.50 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
4 - 25m schoolslag man
1 t/m 9
1 00:00:24.30 Dylano van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:25.50 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:28.40 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:28.80 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:29.60 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:30.00 Sjoerd Heitlager (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:33.70 Mayson Bas (W.V. Neptunus Born)
5 - 50m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:35.00 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:40.40 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:42.80 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:44.30 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:45.20 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:45.80 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:47.90 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:51.40 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:52.60 Mara van Gulik (Watervrienden Valkenswaard)
6 - 50m vrije slag man
8 t/m 11
1 00:00:38.70 Thom Verdonck (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:40.50 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:44.60 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:45.00 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:45.50 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:47.70 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:48.20 Jason Ariëns (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:49.00 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:03.40 Lars Heitlager (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:01:09.30 Adam Baiomy (WaterVrienden Geleen)
7 - 100m rugslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:18.70 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:29.60 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:34.10 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:38.30 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:40.20 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:51.80 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
7 00:01:54.50 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:02:09.50 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:36.70 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:46.00 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
8 - 100m rugslag man
12 t/m 13
1 00:01:15.40 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:30.30 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:31.70 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:39.80 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:41.40 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:43.10 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:59.70 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:54.90 Nousayer Elmamouni (WaterVrienden Geleen)
9 - 50m vrije slag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:14.40 Eindhovense Watervrienden 7
1 00:02:14.40 W.V. Neptunus Born 7
3 00:02:19.40 Helmondse Watervrienden 7
4 00:02:19.70 Watervrienden Valkenswaard 6
5 00:02:48.70 WaterVrienden Geleen 3
10 - 50m vrije slag man x 4
12 t/m 15
1 00:01:58.30 Eindhovense Watervrienden 3
2 00:02:04.50 W.V. Neptunus Born 3
3 00:02:09.40 Helmondse Watervrienden 3
4 00:02:10.30 Watervrienden Valkenswaard 2
11 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:27.00 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:30.30 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:42.90 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:44.00 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:46.20 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:48.60 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:51.60 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
12 - 100m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:01:16.40 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:20.00 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:21.20 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:27.10 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:27.30 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:29.20 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
13 - 100m wisselslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:15.40 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:16.00 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:17.30 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:19.50 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:20.20 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:25.40 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
7 00:01:30.20 Aniek Ketelaars (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:33.10 Miki Kronieger (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:37.20 Shenna van Ool (Watervrienden Valkenswaard)
14 - 100m wisselslag man
18 t/m 99
1 00:01:02.50 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:06.60 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:10.30 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:12.30 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:12.40 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:12.70 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:12.70 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:15.00 Nigel Knoben (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:15.50 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
10 00:01:21.80 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
15 - 25m vrije slag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:18.20 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:19.30 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:19.50 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:20.10 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:20.20 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:24.40 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:25.50 Charey-Ann van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:30.30 Wictoria Socha (Helmondse Watervrienden)
16 - 25m vrije slag man
1 t/m 9
1 00:00:20.50 Dylano van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:21.20 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:22.20 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:26.50 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:27.70 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:28.30 Noah Kraimi (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:35.80 Sjoerd Heitlager (Watervrienden Valkenswaard)
17 - 25m vlinderslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:18.40 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:21.50 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:22.50 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:23.80 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:26.20 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:26.30 Merel van de Ven (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:27.00 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:27.80 Mara van Gulik (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:29.00 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
18 - 25m vlinderslag man
8 t/m 11
1 00:00:21.30 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:22.80 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:25.30 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:26.20 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:28.20 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:28.30 Jason Ariëns (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:29.40 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:37.30 Teun Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:00:38.90 Adam Baiomy (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:33.70 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
19 - 50m vrije slag vrouw x 4
10 t/m 13
1 00:02:35.40 Helmondse Watervrienden 6
2 00:02:36.50 Eindhovense Watervrienden 6
3 00:02:42.90 W.V. Neptunus Born 6
4 00:02:50.30 WaterVrienden Geleen 4
5 00:02:59.50 Watervrienden Valkenswaard 5
20 - 50m vrije slag man x 4
10 t/m 13
1 00:02:18.40 W.V. Neptunus Born 2
2 00:02:45.00 Eindhovense Watervrienden 2
3 00:02:48.20 Helmondse Watervrienden 2
4 00:02:54.90 WaterVrienden Geleen 1
21 - 100m wisselslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:17.90 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:23.70 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:26.30 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:27.40 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:33.90 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:34.10 Maureen Willemsen (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:35.80 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:33.20 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
22 - 100m wisselslag man
14 t/m 15
1 00:01:08.70 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:12.70 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:17.20 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:20.50 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:21.20 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:23.20 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
7 00:01:29.60 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:18.70 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
23 - 200m rugslag vrouw
14 t/m 17
1 00:02:37.50 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:56.30 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:09.20 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:03:30.80 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:03:32.00 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
6 00:03:34.70 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:03:32.60 Julia Serton (Eindhovense Watervrienden)
24 - 200m rugslag man
16 t/m 17
1 00:02:28.20 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:35.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:48.90 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:49.10 Andy Knarren (WaterVrienden Geleen)
5 00:02:57.80 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:00.40 Stefan van Ieperen (Eindhovense Watervrienden)
25 - 200m schoolslag vrouw
18 t/m 99
1 00:03:04.90 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
2 00:03:07.90 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
3 00:03:09.10 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:15.40 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:20.00 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
6 00:03:24.70 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:03:46.50 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:03:52.40 Jet Hermans (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:00.00 Aniek Ketelaars (Eindhovense Watervrienden)
26 - 200m schoolslag man
16 t/m 99
1 00:02:50.60 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:52.90 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:00.20 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:04.10 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
5 00:03:08.50 Nigel Knoben (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:09.20 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:03:10.80 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:03:18.60 Wesley van Bree (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:03:33.00 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
27 - 25m vrije slag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:14.90 W.V. Neptunus Born 5
2 00:01:27.20 Eindhovense Watervrienden 5
3 00:01:30.20 Helmondse Watervrienden 5
-1 00:01:35.30 Watervrienden Valkenswaard 4
28 - 25m vrije slag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:24.40 W.V. Neptunus Born 1
2 00:01:26.30 Eindhovense Watervrienden 1
3 00:01:29.20 Helmondse Watervrienden 1
4 00:01:33.60 Watervrienden Valkenswaard 1
29 - 100m wisselslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:17.80 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:21.60 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:32.50 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:33.60 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:38.90 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:44.80 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:45.60 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:45.60 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:47.50 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
30 - 100m wisselslag man
12 t/m 13
1 00:01:25.10 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:28.30 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
3 00:01:39.40 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:01:28.90 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:30.60 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:41.30 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:48.70 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
-1 00:01:49.40 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:05.70 Nousayer Elmamouni (WaterVrienden Geleen)
31 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:27.60 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:28.30 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:30.00 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:32.90 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:40.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:45.50 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:46.10 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:56.70 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
32 - 100m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:01:15.00 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:24.00 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:26.50 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:33.10 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:38.10 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:39.40 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:39.20 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
33 - 25m vrije slag gemixt x 12
1 t/m 99
1 00:03:13.70 Eindhovense Watervrienden 9
2 00:03:25.90 W.V. Neptunus Born 9
3 00:03:28.10 Helmondse Watervrienden 9
4 00:03:42.60 WaterVrienden Geleen 5
5 00:03:44.60 Watervrienden Valkenswaard 8
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven