Uitslag WVNL LZK 2018/2019, deel 1, regio 1

1 - 200m wisselslag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:30.70 Pauline Gouwens (Watervrienden Almere)
2 00:02:40.70 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:42.30 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
4 00:02:43.50 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:44.80 José van der Geugten-Adema (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:02:44.80 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
7 00:02:48.00 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:58.20 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
9 00:03:01.70 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
10 00:03:01.90 Eileen Markmann (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:02:37.50 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 - 200m wisselslag man
14 t/m 99
1 00:02:17.70 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:23.10 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:02:26.50 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
4 00:02:29.10 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:30.20 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
6 00:02:30.30 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:02:30.80 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:31.10 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:32.00 Edwin Willemsen (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:02:34.10 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
11 00:02:41.00 Remco van de Bruinhorst (Apeldoornse Watervrienden)
12 00:02:48.70 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
3 - 25m vlinderslag vrouw
7 t/m 11
1 00:00:14.90 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:15.90 Aniek van der Linden (Watervrienden Almere)
3 00:00:17.50 Isabella Denkers (Watervrienden Almere)
4 00:00:19.60 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:21.00 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:22.00 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:22.80 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:24.00 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:24.80 Maura van Kooten (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:00:25.40 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:37.20 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
4 - 25m vlinderslag man
7 t/m 11
1 00:00:17.90 Max Verschuur (Watervrienden Almere)
2 00:00:18.30 Miika Maruska (Watervrienden Almere)
3 00:00:18.40 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
4 00:00:21.90 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:26.00 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:26.90 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:28.90 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:29.10 Dante Wolters (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:00:30.10 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:31.20 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
5 - 100m vrije slag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:07.50 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:01:12.20 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:12.60 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:13.90 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:14.20 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:14.90 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:01:15.70 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
8 00:01:28.90 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:37.30 Astrid van den Berg (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:39.50 Lieve Gort (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
6 - 100m vrije slag man
12 t/m 15
1 00:01:02.90 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:06.00 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
3 00:01:06.10 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:06.80 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:07.60 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:01:12.60 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
7 00:01:12.90 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:15.10 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:15.50 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:22.50 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:25.20 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:09.50 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
7 - 50m vrije slag gemixt x 4
10 t/m 13
1 00:02:08.90 Watervrienden Almere 4
2 00:02:14.10 Helmondse Watervrienden 5
3 00:02:19.40 Eindhovense Watervrienden 4
4 00:02:23.30 Watervrienden Almere 12
5 00:02:33.20 Apeldoornse Watervrienden 1
6 00:02:56.00 Helmondse Watervrienden 12
-1 00:00:00.00 Eindhovense Watervrienden 12
8 - 200m rugslag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:33.70 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:34.00 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:41.60 José van der Geugten-Adema (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:02:42.00 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
5 00:02:43.50 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:44.10 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
7 00:02:48.60 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
8 00:02:51.10 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
9 00:02:54.90 Chantalle van Wingerden (Watervrienden Almere)
10 00:02:57.20 Sanne Klein (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:03:19.40 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
9 - 200m rugslag man
14 t/m 99
1 00:02:18.10 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:20.70 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:25.60 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
4 00:02:28.30 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:02:28.30 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
6 00:02:35.90 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
7 00:02:37.50 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:37.60 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:38.70 Joris Nieuwenhuijs (Watervrienden Almere)
10 00:02:39.60 Remco van de Bruinhorst (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:02:34.40 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
10 - 25m wisselslag gemixt x 4
7 t/m 11
1 00:01:13.90 Watervrienden Almere 2
2 00:01:19.50 Watervrienden Almere 9
3 00:01:31.40 Helmondse Watervrienden 3
4 00:01:32.50 Eindhovense Watervrienden 2
5 00:01:33.20 Apeldoornse Watervrienden 2
6 00:01:40.30 Helmondse Watervrienden 10
-1 00:00:00.00 Eindhovense Watervrienden 10
11 - 50m schoolslag gemixt x 4
12 t/m 15
1 00:02:38.20 Watervrienden Almere 5
2 00:02:42.80 Helmondse Watervrienden 7
3 00:02:57.90 Watervrienden Almere 14
4 00:03:01.00 Eindhovense Watervrienden 6
5 00:03:07.20 Helmondse Watervrienden 14
-1 00:03:23.60 Apeldoornse Watervrienden 3
12 - 100m rugslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:12.20 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:01:13.70 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:01:19.40 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:19.50 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:28.80 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:30.10 Bridget Veldhuisen (Watervrienden Almere)
7 00:01:35.20 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:01:35.30 Veronique uit den Bogaard (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:41.20 Lynn van der Loo (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:39.00 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:41.70 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
13 - 100m rugslag man
10 t/m 13
1 00:01:25.80 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:27.50 Phoenix Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:29.50 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:32.60 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:32.80 Eithan Purnomo (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:01:39.50 Tibbe Wolters (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:01:41.60 Jamie van Baren (Watervrienden Almere)
8 00:01:41.70 Ank Khang Nguyen (Watervrienden Almere)
9 00:01:54.50 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:29.50 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
-1 00:01:37.50 Karsten Broeders (Eindhovense Watervrienden)
14 - 100m vrije slag man
14 t/m 99
1 00:00:55.50 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:55.60 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:00:56.50 Niek Janssen (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:58.60 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
5 00:00:59.00 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:59.20 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:59.50 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:00.04 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:00.40 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:01.50 Edwin Willemsen (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:01:03.60 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
15 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 99
1 00:00:59.20 Pauline Gouwens (Watervrienden Almere)
2 00:01:03.10 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
3 00:01:03.80 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
4 00:01:04.40 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:05.30 José van der Geugten-Adema (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:01:06.50 Emma Dirkx (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:06.80 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:07.10 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:10.90 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
10 00:01:11.60 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:12.90 Eileen Markmann (Apeldoornse Watervrienden)
16 - 25m vrije slag gemixt x 4
7 t/m 11
1 00:01:04.20 Watervrienden Almere 1
2 00:01:08.20 Watervrienden Almere 10
3 00:01:19.20 Helmondse Watervrienden 2
4 00:01:19.50 Eindhovense Watervrienden 1
5 00:01:20.60 Apeldoornse Watervrienden 4
6 00:01:30.80 Helmondse Watervrienden 9
-1 00:00:00.00 Eindhovense Watervrienden 9
17 - 50m wisselslag gemixt x 4
12 t/m 15
1 00:02:23.90 Watervrienden Almere 6
2 00:02:30.20 Helmondse Watervrienden 6
3 00:02:37.50 Eindhovense Watervrienden 5
4 00:02:38.50 Watervrienden Almere 13
5 00:02:48.40 Apeldoornse Watervrienden 5
-1 00:02:57.00 Helmondse Watervrienden 13
18 - 100m wisselslag man
10 t/m 13
1 00:01:27.30 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:30.70 Phoenix Hartmann (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:31.60 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:31.80 Ilias El Bassa (Watervrienden Almere)
5 00:01:31.90 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
6 00:01:32.70 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:40.40 Eithan Purnomo (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:01:42.10 Tibbe Wolters (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:47.30 Steven Koenis (Watervrienden Almere)
10 00:01:55.00 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:34.50 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
19 - 100m wisselslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:14.30 Jennifer Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:16.60 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
3 00:01:17.10 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:21.00 Pien de Haan (Watervrienden Almere)
5 00:01:22.40 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:32.80 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:34.30 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:01:38.70 Veronique uit den Bogaard (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:44.40 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:41.90 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:50.80 Lynn van der Loo (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
20 - 100m schoolslag gemixt x 4
14 t/m 99
1 00:05:20.50 Eindhovense Watervrienden 8
2 00:05:26.60 Helmondse Watervrienden 8
3 00:05:29.10 Watervrienden Almere 8
4 00:05:38.70 Watervrienden Almere 16
5 00:05:46.40 Helmondse Watervrienden 15
6 00:05:56.80 Apeldoornse Watervrienden 6
21 - 50m schoolslag man
7 t/m 11
1 00:00:44.60 Ario Mirza (Watervrienden Almere)
2 00:00:46.70 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
3 00:00:51.30 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
4 00:00:55.50 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:00:56.70 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:56.80 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:57.40 Ronin Broekhuijse (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:02.70 Andrei Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:03.00 Dante Wolters (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:09.60 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:08.70 Rick van de Laar (Helmondse Watervrienden)
22 - 50m schoolslag vrouw
7 t/m 11
1 00:00:46.50 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:46.80 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:47.60 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:48.70 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:50.90 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
6 00:00:51.40 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:51.80 Jeantine Recappé (Watervrienden Almere)
8 00:00:52.50 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:00:52.70 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
10 00:00:53.20 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:57.50 Maura van Kooten (Apeldoornse Watervrienden)
12 00:01:05.20 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
23 - 100m rugslag man
12 t/m 15
1 00:01:16.20 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:16.30 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:16.70 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
4 00:01:20.60 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:23.20 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:01:26.20 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:27.70 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:01:28.10 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:30.30 Jordi Mahyudin (Watervrienden Almere)
10 00:01:35.90 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:29.10 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
24 - 100m rugslag vrouw
12 t/m 15
1 00:01:22.00 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:01:24.80 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:25.60 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:27.10 Josefine Roelofs (Watervrienden Almere)
5 00:01:27.80 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:28.00 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:01:28.60 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:46.70 Astrid van den Berg (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:48.20 Lieve Gort (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:01:49.90 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Kim Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
25 - 50m schoolslag gemixt x 4
10 t/m 13
1 00:02:56.20 Helmondse Watervrienden 4
2 00:02:58.70 Watervrienden Almere 3
3 00:03:09.30 Watervrienden Almere 11
4 00:03:14.30 Eindhovense Watervrienden 3
5 00:03:20.20 Apeldoornse Watervrienden 7
-1 00:03:26.20 Helmondse Watervrienden 11
-1 00:00:00.00 Eindhovense Watervrienden 11
26 - 25m vrije slag gemixt x 8
7 t/m 99
1 00:01:54.90 Watervrienden Almere 7
2 00:02:05.20 Helmondse Watervrienden 1
3 00:02:06.10 Eindhovense Watervrienden 7
4 00:02:10.10 Watervrienden Almere 15
5 00:02:10.70 Apeldoornse Watervrienden 8
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven