Uitslag limietwedstrijd 13 dec 2018

1 - 100m schoolslag vrouw
1 t/m 99
1 00:01:23.70 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:33.90 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:35.30 Aniek Ketelaars (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:40.10 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:41.00 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:43.90 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:51.00 Astrid Smit (Eindhovense Watervrienden)
8 00:02:01.20 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
2 - 100m schoolslag man
1 t/m 99
1 00:01:22.70 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:24.40 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:30.90 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:32.10 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
3 - 100m vlinderslag vrouw
1 t/m 99
1 00:01:19.80 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:32.70 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:24.80 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
4 - 100m vlinderslag man
1 t/m 99
1 00:01:06.80 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:10.50 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:22.40 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:23.30 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:25.20 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:28.20 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:47.80 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:17.30 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
5 - 200m vlinderslag vrouw
1 t/m 99
1 00:02:45.10 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:24.90 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
6 - 200m vlinderslag man
1 t/m 99
-1 00:00:00.00 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
7 - 25m rugslag vrouw
1 t/m 99
1 00:00:26.70 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
8 - 25m rugslag man
9 - 50m vrije slag vrouw
1 t/m 99
1 00:00:33.20 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:54.60 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
10 - 50m vrije slag man
1 t/m 99
1 00:01:00.20 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
11 - 50m schoolslag vrouw
1 t/m 99
1 00:00:48.40 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:49.20 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
12 - 50m schoolslag man
13 - 200m schoolslag vrouw
1 t/m 99
1 00:03:13.30 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:27.80 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:31.20 Aniek Ketelaars (Eindhovense Watervrienden)
4 00:03:41.00 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
5 00:04:01.70 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
14 - 200m schoolslag man
1 t/m 99
1 00:02:49.90 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:10.60 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
15 - 25m vlinderslag vrouw
16 - 25m vlinderslag man
1 t/m 99
1 00:00:28.70 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
17 - 50m vlinderslag vrouw
1 t/m 99
1 00:01:03.00 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
18 - 50m vlinderslag man
19 - 200m rugslag vrouw
20 - 200m rugslag man
1 t/m 99
1 00:02:45.50 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:54.70 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
21 - 100m wisselslag vrouw
1 t/m 99
1 00:01:17.80 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:20.60 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:20.60 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:23.40 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:23.50 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:27.80 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:36.10 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:36.40 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
22 - 100m wisselslag man
1 t/m 99
1 00:01:08.40 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:09.60 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:11.40 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:14.90 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
23 - 100m rugslag vrouw
1 t/m 99
1 00:01:12.00 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:21.70 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:24.20 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:53.30 Danya Meeldijk (Helmondse Watervrienden)
24 - 100m rugslag man
1 t/m 99
1 00:01:10.70 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:11.70 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:11.70 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:18.30 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:24.00 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:24.60 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:40.30 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
25 - 200m vrije slag vrouw
1 t/m 99
1 00:02:44.50 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:49.70 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
3 00:03:09.90 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:11.70 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
26 - 200m vrije slag man
1 t/m 99
1 00:02:18.60 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:36.50 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
27 - 100m vrije slag vrouw
1 t/m 99
1 00:01:04.70 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:08.80 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:10.80 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:26.60 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:28.80 Astrid Smit (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:30.60 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:31.60 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
28 - 100m vrije slag man
1 t/m 99
1 00:00:58.40 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:01.20 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:04.20 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:04.80 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:07.50 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:11.70 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
29 - 200m wisselslag vrouw
1 t/m 99
1 00:02:39.00 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:10.20 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
30 - 200m wisselslag man
1 t/m 99
1 00:02:47.50 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:49.80 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
31 - 400m wisselslag vrouw
1 t/m 99
1 00:05:35.80 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
32 - 400m wisselslag man
1 t/m 99
1 00:05:31.90 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:05:33.30 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
33 - 100m vrije slag vrouw x 4
34 - 100m vrije slag man x 4
1 t/m 99
1 00:04:27.90 Helmondse Watervrienden 1
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven