Uitslag WVNL Master ZwemKampioenschappen 2019

1 - 200m wisselslag man
20 t/m 24
1 00:02:43.20 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:02:15.90 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:43.80 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
30 t/m 34
1 00:02:36.50 Edwin Willemsen (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:02:38.90 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:02:59.00 Reinier Lissenberg (Watervrienden Haarlem)
40 t/m 44
1 00:03:05.40 Tim van der Wiel (Watervrienden Haarlem)
45 t/m 49
1 00:02:51.90 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:02:42.70 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:03:14.60 Jeroen Berkhout (Haagse WV)
55 t/m 59
1 00:03:09.40 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
2 00:03:49.30 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
1 00:03:12.10 René Janssen (Watervrienden IJmuiden)
65 t/m 69
70 t/m 74
1 00:04:15.80 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
2 - 200m wisselslag vrouw
20 t/m 24
1 00:03:22.40 Elvina Reeuwijk (WV Lisse)
2 00:03:36.80 Dorien de Haan (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:02:44.20 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:02:44.50 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
3 00:03:31.90 Marian Zarges (Apeldoornse Watervrienden)
30 t/m 34
1 00:02:46.30 Susan Tabor (Deurnese Watervrienden)
2 00:04:12.70 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
35 t/m 39
40 t/m 44
1 00:03:24.30 Ester van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
45 t/m 49
1 00:02:57.20 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
50 t/m 54
1 00:03:27.30 Edith Brendel (Apeldoornse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
3 - 50m rugslag man
20 t/m 24
25 t/m 29
1 00:00:31.70 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
30 t/m 34
-1 00:00:00.00 Dennis Stegerhutte (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:00:36.90 Robbert Jan Haberkorn (Watervrienden Almere)
2 00:00:38.90 Pieter Harks (Helmondse Watervrienden)
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:00:35.50 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:35.60 Marcel Eikelenboom (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:00:37.80 Martin Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:00:39.30 Johan Pol (Watervrienden Almere)
2 00:00:45.50 Peter Anker (Watervrienden Haarlem)
55 t/m 59
1 00:00:41.30 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:43.00 Arjen Reumer (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
4 - 50m rugslag vrouw
20 t/m 24
1 00:00:34.50 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:00:35.30 José van der Geugten-Adema (Apeldoornse Watervrienden)
30 t/m 34
1 00:00:42.90 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
35 t/m 39
1 00:00:47.60 Charlotte Haberkorn (Watervrienden Almere)
40 t/m 44
1 00:00:42.70 Marijenne van der Gaag (Watervrienden Almere)
2 00:00:45.90 Mirella van Schoonhoven-Elzinga (Apeldoornse Watervrienden)
45 t/m 49
1 00:00:39.10 Ellen van Wingerden (Watervrienden Almere)
50 t/m 54
1 00:00:41.90 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
2 00:00:43.60 Sandra Soffers van Maanen (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nicole Schalken (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
5 - 200m rugslag man
20 t/m 24
-1 00:00:00.00 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
25 t/m 29
1 00:02:59.50 Milan Bangma (Watervrienden Haarlem)
30 t/m 34
1 00:03:05.40 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:02:34.80 Marcel van den Assem (Eindhovense Watervrienden)
40 t/m 44
1 00:02:44.60 Erwin Zuijdervelt (Watervrienden IJmuiden)
45 t/m 49
50 t/m 54
55 t/m 59
60 t/m 64
1 00:03:16.50 Ad Warmerdam (Watervrienden Almere)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
6 - 200m rugslag vrouw
20 t/m 24
25 t/m 29
30 t/m 34
1 00:04:10.00 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
35 t/m 39
40 t/m 44
1 00:03:19.10 Marijenne van der Gaag (Watervrienden Almere)
2 00:03:25.40 Rebecca Hill (Haagse Watervrienden)
3 00:03:44.80 Mirella van Schoonhoven-Elzinga (Apeldoornse Watervrienden)
45 t/m 49
50 t/m 54
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
7 - 100m vlinderslag man
20 t/m 24
1 00:01:05.10 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
2 00:01:12.80 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
25 t/m 29
30 t/m 34
1 00:01:12.00 Edwin Willemsen (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:24.50 Sander van der Ven (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:00:59.80 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:14.10 Remco van de Bruinhorst (Apeldoornse Watervrienden)
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:01:15.30 Jaco Koning (Watervrienden IJmuiden)
50 t/m 54
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
8 - 100m vlinderslag vrouw
20 t/m 24
1 00:01:13.10 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:01:20.50 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:01:23.30 Kelly van Zadel (Watervrienden Haarlem)
30 t/m 34
1 00:01:06.50 Pauline Gouwens (Watervrienden Almere)
35 t/m 39
40 t/m 44
1 00:01:28.10 Nely Bouma-Kollerie (Apeldoornse Watervrienden)
45 t/m 49
50 t/m 54
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
9 - 100m schoolslag man
20 t/m 24
1 00:01:18.60 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
25 t/m 29
1 00:01:28.20 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
30 t/m 34
1 00:01:33.20 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:01:21.30 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
40 t/m 44
1 00:01:24.20 Richard van Kampen (Watervrienden Lisse)
2 00:01:28.40 Arjan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:36.20 Tim van der Wiel (Watervrienden Haarlem)
45 t/m 49
1 00:01:25.50 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:26.10 Marcel Eikelenboom (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:36.30 André van den Berg (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:01:37.60 Ron Celie (Watervrienden Almere)
50 t/m 54
1 00:01:19.60 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:21.40 Michel van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:01:34.40 Jeroen Berkhout (Haagse WV)
4 00:01:44.70 Peter Anker (Watervrienden Haarlem)
55 t/m 59
1 00:01:34.40 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:36.30 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
1 00:01:28.10 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:01:37.00 Harry Claassen (Haagse Watervrienden)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
10 - 100m schoolslag vrouw
20 t/m 24
1 00:01:24.50 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:35.60 Aniek Ketelaars (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:47.40 Michelle de Frankrijker (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:01:51.30 Noëlle van Kamp (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:01:31.20 Mariska Barendtszen (Watervrienden Lisse)
2 00:01:47.80 Marian Zarges (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:36.60 Sabrina de Lange (Haagse Watervrienden)
30 t/m 34
35 t/m 39
-1 00:00:00.00 Chrissie Schoonhoven (Eindhovense Watervrienden)
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:01:33.00 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
50 t/m 54
1 00:01:37.00 Edith Brendel (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:48.00 Gerdien Proper (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Christa van de Weerdhof (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
-1 00:01:46.60 Tineke van Lieshout (Haagse Watervrienden)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
11 - 50m vrije slag man
20 t/m 24
-1 00:00:00.00 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
25 t/m 29
1 00:00:28.80 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
2 00:00:31.90 Milan Bangma (Watervrienden Haarlem)
30 t/m 34
1 00:00:26.20 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Bouke de Loos (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Dennis Stegerhutte (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:00:25.40 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:31.90 Robbert Jan Haberkorn (Watervrienden Almere)
3 00:00:32.00 Pieter Harks (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:32.90 Reinier Lissenberg (Watervrienden Haarlem)
40 t/m 44
1 00:00:28.10 Erwin Zuijdervelt (Watervrienden IJmuiden)
45 t/m 49
1 00:00:32.10 Martin Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:35.10 Jeroen van der Meulen (Eindhovense Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:00:31.30 Johan Pol (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
55 t/m 59
1 00:00:30.50 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:29.70 Jan Vermeulen (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:32.20 Arjen Reumer (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
1 00:00:31.70 René Janssen (Watervrienden IJmuiden)
65 t/m 69
70 t/m 74
1 00:00:43.80 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
12 - 50m vrije slag vrouw
20 t/m 24
1 00:00:28.50 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:00:30.90 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:33.30 Esmée de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:36.80 Dorien de Haan (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:00:42.30 Noëlle van Kamp (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:00:29.20 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:30.10 José van der Geugten-Adema (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:00:31.20 Kelly van Zadel (Watervrienden Haarlem)
4 00:00:31.90 Katja Cardol (Watervrienden Lisse)
5 00:00:33.50 Mariska Barendtszen (Watervrienden Lisse)
30 t/m 34
1 00:00:30.20 Susan Tabor (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:34.40 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
3 00:00:37.40 Hanne Ong (Haagse Watervrienden)
4 00:00:44.50 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
35 t/m 39
-1 00:00:00.00 Chrissie Schoonhoven (Eindhovense Watervrienden)
40 t/m 44
1 00:00:38.10 Marijenne van der Gaag (Watervrienden Almere)
2 00:00:42.20 Mirella van Schoonhoven-Elzinga (Apeldoornse Watervrienden)
45 t/m 49
50 t/m 54
-1 00:00:00.00 Christa van de Weerdhof (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
13 - 200m vlinderslag man
20 t/m 24
25 t/m 29
1 00:02:18.60 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
30 t/m 34
35 t/m 39
40 t/m 44
45 t/m 49
50 t/m 54
55 t/m 59
-1 00:00:00.00 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
14 - 200m vlinderslag vrouw
20 t/m 24
25 t/m 29
1 00:02:52.70 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
30 t/m 34
35 t/m 39
40 t/m 44
45 t/m 49
50 t/m 54
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
15 - 50m wisselslag man x 4
80 t/m 99
100 t/m 119
1 00:02:06.50 Helmondse Watervrienden 2
120 t/m 159
1 00:02:26.70 Watervrienden Haarlem - hoofddorp 2
-1 00:00:00.00 Eindhovense Watervrienden 1
160 t/m 199
1 00:02:18.20 Pijnackerse Watervrienden 1
2 00:02:30.10 Watervrienden Almere 2
3 00:02:32.20 Apeldoornse Watervrienden 3
-1 00:00:00.00 Watervrienden IJmuiden 2
200 t/m 239
240 t/m 279
16 - 50m wisselslag vrouw x 4
80 t/m 99
100 t/m 119
120 t/m 159
160 t/m 199
1 00:02:51.80 Apeldoornse Watervrienden 4
200 t/m 239
240 t/m 279
17 - 50m wisselslag x 4
80 t/m 99
100 t/m 119
-1 00:02:47.50 Haagse Watervrienden 6
120 t/m 159
1 00:02:26.90 Watervrienden Lisse 1
2 00:02:55.40 Apeldoornse Watervrienden 1
160 t/m 199
1 00:02:31.10 Watervrienden IJmuiden 4
2 00:02:46.00 Haagse Watervrienden 5
-1 00:02:51.60 Watervrienden Almere 5
200 t/m 239
1 00:02:41.30 Haagse Watervrienden 3
240 t/m 279
18 - 200m vrije slag man
20 t/m 24
1 00:02:09.20 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
25 t/m 29
30 t/m 34
1 00:02:18.40 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:50.20 Sander van der Ven (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:52.90 Bouke de Loos (Haagse Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:02:21.30 Remco van de Bruinhorst (Apeldoornse Watervrienden)
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:02:22.30 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:28.70 Marcel Eikelenboom (Pijnackerse Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:02:28.30 Michel van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:02:29.20 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:03:00.10 Peter Anker (Watervrienden Haarlem)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
19 - 200m vrije slag vrouw
20 t/m 24
1 00:02:29.80 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
25 t/m 29
1 00:02:31.90 Kelly de Vries (Watervrienden Lisse)
2 00:03:08.10 Jamie Epker (Haagse Watervrienden)
30 t/m 34
1 00:02:57.30 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
2 00:03:54.90 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
35 t/m 39
40 t/m 44
1 00:02:41.30 Nely Bouma-Kollerie (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:02:52.00 Rebecca Hill (Haagse Watervrienden)
3 00:02:58.20 Ester van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Marijenne van der Gaag (Watervrienden Almere)
45 t/m 49
1 00:02:34.20 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:46.00 Ellen van Wingerden (Watervrienden Almere)
50 t/m 54
1 00:02:50.60 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
2 00:02:56.30 Jacqueline Hasenbos (Watervrienden Almere)
3 00:03:13.50 Gerdien Proper (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
20 - 100m rugslag man
20 t/m 24
1 00:01:09.60 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:12.00 Jeroen Berkhoff (Eindhovense Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:01:14.00 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
30 t/m 34
35 t/m 39
40 t/m 44
1 00:01:15.80 Erwin Zuijdervelt (Watervrienden IJmuiden)
45 t/m 49
1 00:01:16.60 Jaco Koning (Watervrienden IJmuiden)
50 t/m 54
1 00:01:34.50 Jeroen Berkhout (Haagse WV)
55 t/m 59
60 t/m 64
1 00:01:30.30 Ad Warmerdam (Watervrienden Almere)
-1 00:01:36.80 René Janssen (Watervrienden IJmuiden)
65 t/m 69
70 t/m 74
1 00:01:57.30 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
21 - 100m rugslag vrouw
20 t/m 24
1 00:01:20.70 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:01:13.60 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:01:20.00 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:38.40 Marian Zarges (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:01:39.50 Brenda Mol-Spang (Haagse WV)
30 t/m 34
1 00:01:08.80 Pauline Gouwens (Watervrienden Almere)
35 t/m 39
1 00:01:42.60 Charlotte Haberkorn (Watervrienden Almere)
40 t/m 44
1 00:01:46.00 Mirella van Schoonhoven-Elzinga (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:36.50 Marijenne van der Gaag (Watervrienden Almere)
45 t/m 49
50 t/m 54
1 00:01:37.40 Sandra Soffers van Maanen (Apeldoornse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
22 - 50m vlinderslag man
20 t/m 24
1 00:00:27.80 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Koen Zanders (Watervrienden Almere)
25 t/m 29
1 00:00:37.60 Milan Bangma (Watervrienden Haarlem)
30 t/m 34
1 00:00:28.20 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:40.10 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:00:26.80 Tjarco Koppenaal (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:29.60 Marcel van den Assem (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:37.30 Pieter Harks (Helmondse Watervrienden)
40 t/m 44
1 00:00:32.50 Richard van Kampen (Watervrienden Lisse)
2 00:00:35.30 Tim van der Wiel (Watervrienden Haarlem)
45 t/m 49
1 00:00:33.40 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:34.90 Martin Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
50 t/m 54
55 t/m 59
1 00:00:39.40 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
23 - 50m vlinderslag vrouw
20 t/m 24
1 00:00:31.60 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:00:34.90 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:45.30 Dorien de Haan (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:00:51.40 Michelle de Frankrijker (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:00:34.10 Kelly van Zadel (Watervrienden Haarlem)
2 00:00:35.10 Katja Cardol (Watervrienden Lisse)
3 00:00:38.50 Sabrina de Lange (Haagse Watervrienden)
4 00:00:41.60 Jamie Epker (Haagse Watervrienden)
30 t/m 34
1 00:00:33.30 Susan Tabor (Deurnese Watervrienden)
35 t/m 39
40 t/m 44
45 t/m 49
50 t/m 54
1 00:00:47.30 Gerdien Proper (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nicole Schalken (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
24 - 200m schoolslag man
20 t/m 24
1 00:02:54.60 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
25 t/m 29
30 t/m 34
-1 00:00:00.00 Dennis Stegerhutte (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:03:02.10 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:03:06.50 Reinier Lissenberg (Watervrienden Haarlem)
40 t/m 44
1 00:03:21.60 Arjan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
45 t/m 49
1 00:03:27.60 André van den Berg (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:03:51.10 Jeroen van der Meulen (Eindhovense Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:02:58.50 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
55 t/m 59
1 00:03:44.60 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
2 00:03:45.30 Arjen Reumer (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
1 00:03:18.70 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:03:33.70 Harry Claassen (Haagse Watervrienden)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
25 - 200m schoolslag vrouw
20 t/m 24
1 00:03:32.90 Esmée de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:03:41.00 Elvina Reeuwijk (WV Lisse)
25 t/m 29
30 t/m 34
35 t/m 39
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:03:12.80 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
50 t/m 54
1 00:03:38.40 Edith Brendel (Apeldoornse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
26 - 100m wisselslag man
20 t/m 24
25 t/m 29
1 00:01:17.90 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:28.30 Milan Bangma (Watervrienden Haarlem)
30 t/m 34
1 00:01:12.90 Edwin Willemsen (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:24.80 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:01:23.20 Robbert Jan Haberkorn (Watervrienden Almere)
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:01:13.30 Jaco Koning (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:16.30 Marcel Eikelenboom (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:39.50 Ron Celie (Watervrienden Almere)
50 t/m 54
1 00:01:26.10 Johan Pol (Watervrienden Almere)
55 t/m 59
1 00:01:22.50 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
-1 00:01:22.80 Jan Vermeulen (Watervrienden IJmuiden)
60 t/m 64
-1 00:00:00.00 Ad Warmerdam (Watervrienden Almere)
65 t/m 69
70 t/m 74
1 00:01:55.50 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
27 - 100m wisselslag vrouw
20 t/m 24
1 00:01:17.90 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:19.90 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
3 00:01:29.50 Aniek Ketelaars (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:39.00 Dorien de Haan (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:01:22.50 Katja Cardol (Watervrienden Lisse)
2 00:01:24.50 Kelly van Zadel (Watervrienden Haarlem)
30 t/m 34
1 00:01:31.50 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
2 00:01:34.90 Hanne Ong (Haagse Watervrienden)
35 t/m 39
40 t/m 44
1 00:01:34.10 Rebecca Hill (Haagse Watervrienden)
2 00:01:46.10 Mirella van Schoonhoven-Elzinga (Apeldoornse Watervrienden)
45 t/m 49
1 00:01:26.80 Ellen van Wingerden (Watervrienden Almere)
50 t/m 54
1 00:01:28.70 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
2 00:01:38.30 Sandra Soffers van Maanen (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nicole Schalken (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
28 - 50m schoolslag man
20 t/m 24
25 t/m 29
1 00:00:37.40 Florian Reumer (Watervrienden Almere)
30 t/m 34
1 00:00:41.00 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:41.20 Sander van der Ven (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:00:44.20 Pieter Harks (Helmondse Watervrienden)
40 t/m 44
45 t/m 49
1 00:00:37.10 Marc Nederlof (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:40.20 Martin Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:00:36.80 Thijs Geurts (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
55 t/m 59
1 00:00:41.20 Jan Vermeulen (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:42.70 Kees Splinter (Watervrienden Almere)
60 t/m 64
1 00:00:44.40 Harry Claassen (Haagse Watervrienden)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
29 - 50m schoolslag vrouw
20 t/m 24
1 00:00:42.10 Esmée de Bruin (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:48.80 Michelle de Frankrijker (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:00:50.70 Noëlle van Kamp (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:00:40.90 Mariska Barendtszen (Watervrienden Lisse)
2 00:00:45.10 Kelly de Vries (Watervrienden Lisse)
3 00:00:51.30 Marian Zarges (Apeldoornse Watervrienden)
30 t/m 34
35 t/m 39
-1 00:00:00.00 Chrissie Schoonhoven (Eindhovense Watervrienden)
40 t/m 44
45 t/m 49
50 t/m 54
-1 00:00:00.00 Nicole Schalken (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Christa van de Weerdhof (Haagse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
30 - 100m vrije slag man
20 t/m 24
1 00:00:58.90 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
25 t/m 29
30 t/m 34
1 00:00:58.50 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:12.70 Stephan Jaspers (Eindhovense Watervrienden)
35 t/m 39
1 00:00:59.70 Marcel van den Assem (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:09.10 Alex Jongkind (Apeldoornse Watervrienden)
40 t/m 44
1 00:01:01.50 Richard van Kampen (Watervrienden Lisse)
2 00:01:14.10 Tim van der Wiel (Watervrienden Haarlem)
45 t/m 49
1 00:01:04.10 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:12.70 André van den Berg (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:26.60 Ron Celie (Watervrienden Almere)
-1 00:01:07.40 Marcel Eikelenboom (Pijnackerse Watervrienden)
50 t/m 54
1 00:01:18.60 Peter Anker (Watervrienden Haarlem)
-1 00:00:00.00 Leo van Overmeeren (Watervrienden IJmuiden)
55 t/m 59
1 00:01:22.00 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
60 t/m 64
-1 00:01:13.70 René Janssen (Watervrienden IJmuiden)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
31 - 100m vrije slag vrouw
20 t/m 24
1 00:01:04.00 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:01:10.10 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:39.10 Noëlle van Kamp (Apeldoornse Watervrienden)
25 t/m 29
1 00:01:03.40 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:01:06.70 José van der Geugten-Adema (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:08.10 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:20.00 Sabrina de Lange (Haagse Watervrienden)
5 00:01:24.40 Brenda Mol-Spang (Haagse WV)
30 t/m 34
1 00:01:06.40 Susan Tabor (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:45.80 Willie Agterkamp (Watervrienden Haarlem)
35 t/m 39
1 00:01:39.70 Charlotte Haberkorn (Watervrienden Almere)
40 t/m 44
1 00:01:11.20 Nely Bouma-Kollerie (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:21.60 Ester van der Wiel (Pijnackerse Watervrienden)
45 t/m 49
1 00:01:12.30 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
50 t/m 54
1 00:01:17.90 Jacqueline Hasenbos (Watervrienden Almere)
2 00:01:24.00 Edith Brendel (Apeldoornse Watervrienden)
55 t/m 59
60 t/m 64
1 00:01:33.70 Tineke van Lieshout (Haagse Watervrienden)
65 t/m 69
70 t/m 74
75 t/m 79
80 t/m 84
85 t/m 89
90 t/m 99
32 - 50m vrije slag man x 4
80 t/m 99
100 t/m 119
1 00:01:58.30 Helmondse Watervrienden 1
120 t/m 159
1 00:02:00.00 Apeldoornse Watervrienden 2
2 00:02:10.90 Watervrienden Haarlem - hoofddorp 1
160 t/m 199
1 00:02:02.50 Watervrienden Almere 3
-1 00:00:00.00 Watervrienden IJmuiden 1
200 t/m 239
1 00:02:24.30 Watervrienden Almere 1
240 t/m 279
33 - 50m vrije slag vrouw x 4
80 t/m 99
100 t/m 119
1 00:02:15.40 Watervrienden Lisse 2
120 t/m 159
160 t/m 199
1 00:02:37.00 Haagse Watervrienden 1
200 t/m 239
240 t/m 279
34 - 50m vrije slag x 4
80 t/m 99
100 t/m 119
1 00:01:51.10 Watervrienden Almere 4
2 00:01:59.60 Eindhovense Watervrienden 2
3 00:02:27.80 Haagse Watervrienden 4
120 t/m 159
1 00:02:01.20 Watervrienden Lisse 3
2 00:02:02.60 Eindhovense Watervrienden 3
3 00:02:05.40 Pijnackerse Watervrienden 2
160 t/m 199
1 00:02:08.00 Watervrienden IJmuiden 3
2 00:02:18.90 Haagse Watervrienden 2
3 00:02:35.80 Apeldoornse Watervrienden 5
200 t/m 239
240 t/m 279
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven