Uitslag WVNL Nederlandse Zwemkampioenschappen, dag 1

1 - 200m schoolslag vrouw
18 t/m 20
1 00:03:00.30 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:03:13.00 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:03:00.70 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
24 t/m 99
1 00:02:59.20 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:03:01.20 Grith Sigsgaard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:03:01.50 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
4 00:03:27.00 Kelly de Vries (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
2 - 100m schoolslag man
18 t/m 20
1 00:01:12.20 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:14.90 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:18.90 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:20.90 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
5 00:01:24.60 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nigel Knoben (W.V. Neptunus Born)
21 t/m 23
1 00:01:15.00 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:16.20 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:01:26.80 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
24 t/m 99
1 00:01:08.60 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:14.10 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:16.00 Dennis Stegerhutte (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:21.70 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
3 - 200m wisselslag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:38.00 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:02:38.90 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:40.80 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:52.20 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
5 00:03:00.40 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
6 00:03:11.00 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 - 100m wisselslag man
16 t/m 17
1 00:01:07.50 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:09.00 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:09.00 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:12.90 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
5 00:01:14.80 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:15.50 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:20.30 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:15.60 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:19.90 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:20.00 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:21.00 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:01:21.00 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
5 00:01:28.10 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
6 00:01:28.80 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:35.90 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:42.20 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
6 - 200m vlinderslag man
14 t/m 15
7 - 100m vlinderslag vrouw
18 t/m 20
1 00:01:12.20 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:12.90 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:24.70 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:32.80 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:01:10.10 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:01:16.70 Simone Poelman (Watervrienden Lisse)
3 00:01:21.10 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
4 00:01:21.70 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:01:14.30 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:14.60 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Katja Cardol (Watervrienden Lisse)
8 - 200m vlinderslag man
18 t/m 20
1 00:02:17.50 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:40.20 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
21 t/m 23
24 t/m 99
1 00:02:40.00 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
9 - 100m schoolslag vrouw
16 t/m 17
1 00:01:23.20 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:23.90 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:25.30 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:25.60 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:26.90 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
6 00:01:34.00 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:01:34.00 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
8 00:01:36.60 Katja Lindenaar (Watervrienden Almere)
10 - 200m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:03:02.60 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:14.00 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:03:08.60 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
11 - 200m wisselslag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:49.40 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:49.90 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
3 00:02:58.90 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
4 00:03:01.10 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:03.60 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:03:05.90 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
7 00:03:14.90 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
-1 00:03:13.90 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
12 - 100m wisselslag man
14 t/m 15
1 00:01:06.80 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:09.10 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:10.30 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:12.30 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:14.50 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:14.90 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
7 00:01:15.00 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
8 00:01:15.10 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
9 00:01:15.20 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:15.70 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:15.90 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
12 00:01:16.90 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
13 00:01:21.40 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
13 00:01:21.40 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
15 00:01:23.90 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
16 00:01:25.20 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Jort Mijnders (Watervrienden Lisse)
13 - 200m rugslag vrouw
18 t/m 20
1 00:02:41.10 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:43.40 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:03:00.00 Mayra Helmers (Watervrienden Almere)
4 00:03:00.20 Stephanie Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:03:04.30 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
21 t/m 23
1 00:02:43.80 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:02:39.00 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
2 00:02:40.60 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
14 - 100m rugslag man
18 t/m 20
1 00:01:05.30 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
2 00:01:11.20 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:12.20 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:01:04.60 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
2 00:01:05.30 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:06.30 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
4 00:01:08.60 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
5 00:01:11.90 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:01:02.40 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:03.60 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:04.60 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
4 00:01:11.60 Simon van Oorschot (Watervrienden Lisse)
5 00:01:12.60 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:14.30 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
15 - 200m vrije slag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:19.20 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:20.10 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:29.10 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:02:34.50 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:40.10 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
6 00:02:58.60 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
16 - 100m vrije slag man
16 t/m 17
1 00:00:55.80 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:00.10 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:00.50 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:01:00.80 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:03.80 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
6 00:01:04.70 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:05.30 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:05.90 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
9 00:01:07.40 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
17 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:18.30 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:19.60 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:21.00 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:26.50 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:26.90 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
6 00:01:27.00 Anouk van Esch (Tilburgse Watervrienden)
7 00:01:27.40 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:28.00 Femke Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:01:28.60 Frederica Gervacio (Watervrienden Almere)
10 00:01:28.90 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
11 00:01:29.60 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:31.20 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:32.20 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
18 - 200m rugslag man
14 t/m 15
1 00:02:31.00 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:34.40 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:41.80 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
4 00:02:47.10 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:55.40 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
6 00:03:00.00 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
19 - 100m wisselslag vrouw
18 t/m 20
1 00:01:15.20 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:01:18.00 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:21.00 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:23.80 Renuka van Lith (Watervrienden Almere)
5 00:01:25.80 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:01:11.80 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:01:16.80 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:18.70 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:19.60 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:01:11.80 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:14.80 Anneke van Oorschot (Watervrienden Lisse)
3 00:01:15.70 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
4 00:01:15.80 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:23.30 Kelly de Vries (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Katja Cardol (Watervrienden Lisse)
20 - 200m wisselslag man
18 t/m 20
1 00:02:19.70 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:26.50 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
3 00:02:28.70 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
4 00:02:29.90 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:35.00 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
21 t/m 23
1 00:02:14.20 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:23.30 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
3 00:02:41.50 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:02:18.10 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:21.20 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:29.40 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:30.40 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
5 00:02:43.20 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
21 - 100m rugslag vrouw
16 t/m 17
1 00:01:10.30 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:12.90 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:15.80 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:16.80 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
5 00:01:19.50 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
6 00:01:20.80 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
7 00:01:23.40 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:26.40 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:28.90 Fabienne Venhuizen (Watervrienden Lisse)
10 00:01:29.70 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
22 - 200m rugslag man
16 t/m 17
1 00:02:24.40 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:33.30 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:39.60 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:43.00 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:02:47.80 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
23 - 200m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:29.60 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:02:36.10 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:02:39.80 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
4 00:02:40.50 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:02:42.30 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:43.90 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
7 00:02:44.40 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:47.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
9 00:02:48.10 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:51.80 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
11 00:02:52.80 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
12 00:02:53.30 Masha Lindenaar (Watervrienden Almere)
13 00:02:54.60 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
14 00:03:00.30 Femke Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
24 - 100m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:00:59.60 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:59.80 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:01:02.90 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:03.10 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:05.00 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:06.00 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
7 00:01:06.60 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:01:07.00 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:01:07.50 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
10 00:01:07.80 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:07.90 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:09.90 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
13 00:01:10.40 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
14 00:01:10.90 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
15 00:01:11.90 Nikola Djapic (Pijnackerse Watervrienden)
16 00:01:16.50 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:14.30 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Jort Mijnders (Watervrienden Lisse)
25 - 200m vrije slag vrouw
18 t/m 20
1 00:02:19.90 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:22.00 Denise Veldhuisen (Watervrienden Almere)
3 00:02:24.70 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:02:44.50 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:02:25.50 Kyah Kloof (Watervrienden Almere)
2 00:02:28.80 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
3 00:02:48.10 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:02:19.20 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:02:29.90 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:02:32.40 Kelly de Vries (Watervrienden Lisse)
26 - 100m vrije slag man
18 t/m 20
1 00:00:54.20 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:59.40 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
3 00:01:00.40 Rens Smits (Deurnese Watervrienden)
4 00:01:18.40 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:00:53.10 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:56.70 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
3 00:00:57.30 Sven Blom (Watervrienden Lisse)
4 00:00:57.80 Dennis van Wingerden (Watervrienden Almere)
5 00:01:05.10 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:00:56.20 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
2 00:00:57.90 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:02.50 Simon van Oorschot (Watervrienden Lisse)
4 00:01:03.30 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:05.00 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:03.00 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:00.00 Ivan Timmers (Eindhovense Watervrienden)
27 - 200m vlinderslag vrouw
16 t/m 17
1 00:02:53.30 Naomi Veldhuisen (Watervrienden Almere)
2 00:03:07.30 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
28 - 100m vlinderslag man
16 t/m 17
1 00:01:02.50 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:13.10 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:14.30 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:15.70 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
5 00:01:16.60 Vadim Iurov (Watervrienden Almere)
29 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:24.40 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:29.10 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:29.90 Anouk van Esch (Tilburgse Watervrienden)
4 00:01:33.40 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
5 00:01:33.70 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:33.90 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
7 00:01:34.40 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:36.40 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
9 00:01:38.00 Iris de Vreugd (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:38.40 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
11 00:01:40.60 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
12 00:01:41.40 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:45.30 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:41.90 Anouk Bruggeman (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
30 - 200m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:02:45.60 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:02:47.10 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:57.20 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
4 00:03:05.50 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
5 00:03:06.20 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
6 00:03:09.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
7 00:03:16.10 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Jort Mijnders (Watervrienden Lisse)
31 - 100m wisselslag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:04:46.50 Watervrienden Almere 2
2 00:05:02.40 Helmondse Watervrienden 3
3 00:05:08.00 Watervrienden Lisse 2
4 00:05:35.10 Watervrienden Almere 3
5 00:05:40.30 Helmondse Watervrienden 4
6 00:05:43.10 Tilburgse Watervrienden 1
-1 00:00:00.00 Helmondse Watervrienden 5
-1 00:00:00.00 Watervrienden Lisse 3
32 - 100m vrije slag man x 4
14 t/m 99
1 00:03:51.60 Watervrienden Almere 1
2 00:03:55.60 Eindhovense Watervrienden 1
3 00:03:59.00 Helmondse Watervrienden 1
4 00:04:08.40 Watervrienden IJmuiden 1
5 00:04:09.20 Watervrienden Lisse 1
6 00:04:23.40 Helmondse Watervrienden 2
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven