Uitslag ZUIDCOMPETITIE 2018/2019 DEEL 2

1 - 100m vlinderslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:13.80 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:14.20 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:21.80 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:22.10 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:22.30 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:29.00 Thymara van Kuringen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:29.40 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:34.50 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
2 - 100m vlinderslag man
16 t/m 99
1 00:01:02.80 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:06.10 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:14.30 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:14.80 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:15.00 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:21.50 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:22.50 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:24.70 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:27.10 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
3 - 25m rugslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:21.20 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:22.50 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:23.30 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:23.30 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:24.80 Charey-Ann van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:24.80 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:26.60 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:27.10 Karlijn Haagmans (WaterVrienden Geleen)
4 - 25m rugslag man
1 t/m 9
1 00:00:23.40 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:23.90 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:28.90 Noah Kraimi (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:29.10 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:30.90 Sjoerd Heitlager (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:31.20 Rens van Liempd (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:33.00 Imre Stouten (Helmondse Watervrienden)
5 - 50m schoolslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:42.90 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:48.80 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:51.90 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:52.40 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:52.80 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:53.60 Freija van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:05.50 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:51.20 Mara van Gulik (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:59.80 Lotte Haagmans (WaterVrienden Geleen)
6 - 50m schoolslag man
10 t/m 11
1 00:00:51.20 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:52.90 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:53.90 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:57.20 Adam Baiomy (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:00.00 Qaseem Moge (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:01.90 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
7 00:01:03.50 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:04.00 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:58.30 Teun Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
7 - 50m wisselslag vrouw x 4
12 t/m 13
1 00:02:54.20 Helmondse Watervrienden 6
2 00:03:07.50 Eindhovense Watervrienden 5
-1 00:03:05.70 WaterVrienden Geleen 3
-1 00:03:12.60 Watervrienden Valkenswaard 5
-1 00:03:17.90 W.V. Neptunus Born 6
8 - 50m wisselslag man x 4
12 t/m 13
1 00:02:39.20 W.V. Neptunus Born 2
2 00:03:14.00 Helmondse Watervrienden 2
3 00:03:14.40 Eindhovense Watervrienden 2
-1 00:03:06.40 Watervrienden Valkenswaard 2
9 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:09.90 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:12.80 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:12.80 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:12.90 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:14.10 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:16.00 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:22.30 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:26.70 Evi van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
9 00:01:29.40 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
10 - 100m vrije slag man
12 t/m 15
1 00:01:01.30 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:03.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:04.30 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:05.80 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:09.20 Axel Thomas (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:13.20 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
7 00:01:18.20 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:27.50 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:32.10 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
11 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:12.50 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:22.30 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:22.90 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:27.60 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:32.10 Sara Hanusch (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:01:35.50 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:38.00 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:48.00 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
12 - 100m rugslag man
14 t/m 17
1 00:01:10.60 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:15.30 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:17.20 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:18.10 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:20.60 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:27.40 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
13 - 100m rugslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:13.60 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:16.00 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:19.50 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:24.20 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:27.80 Romée Marchand (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:28.40 Thymara van Kuringen (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:31.80 Sabina Hendrikx (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:34.30 Aniek van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
14 - 100m rugslag man
16 t/m 99
1 00:01:04.70 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:09.00 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.80 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:16.30 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:17.30 Thijs van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:18.30 Vladimir Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:19.70 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:20.90 Hans Douben (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:21.00 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
15 - 25m schoolslag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:38.40 W.V. Neptunus Born 5
2 00:01:45.90 Watervrienden Valkenswaard 4
3 00:01:51.70 Helmondse Watervrienden 5
4 00:02:03.10 WaterVrienden Geleen 2
16 - 25m schoolslag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:50.40 Eindhovense Watervrienden 1
2 00:01:59.40 W.V. Neptunus Born 1
3 00:02:00.10 Helmondse Watervrienden 1
-1 00:01:57.70 Watervrienden Valkenswaard 1
17 - 100m schoolslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:31.20 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:38.70 Nienke Stupers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:43.80 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:49.00 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:53.20 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:55.50 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:58.10 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:02:03.20 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
9 00:02:13.00 Isa Lemmens (W.V. Neptunus Born)
10 00:02:57.60 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
18 - 100m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:01:36.90 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:38.70 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:40.80 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:51.40 Tom Swinkels (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:59.40 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:02:03.30 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:38.40 Gilvanio Slijger (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:40.10 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:49.30 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
19 - 50m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:35.50 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:37.90 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:38.20 Bobby Kronieger (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:38.80 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:40.30 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:40.30 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:40.80 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:47.50 Evi van Ratingen (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:49.10 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
20 - 50m vlinderslag man
12 t/m 15
1 00:00:32.30 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:32.50 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:33.20 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:33.80 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:37.30 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:43.50 Mattei van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:45.90 Bart van de Wetering (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:42.80 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
21 - 50m wisselslag vrouw x 4
16 t/m 99
1 00:02:28.00 W.V. Neptunus Born 8
2 00:02:38.90 Watervrienden Valkenswaard 7
3 00:02:42.40 Eindhovense Watervrienden 7
-1 00:02:18.40 Helmondse Watervrienden 8
22 - 50m wisselslag man x 4
16 t/m 99
1 00:02:07.30 Helmondse Watervrienden 4
2 00:02:10.90 W.V. Neptunus Born 4
3 00:02:18.30 Watervrienden Valkenswaard 3
4 00:02:22.20 Eindhovense Watervrienden 4
23 - 25m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:23.60 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
1 00:00:23.60 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:23.70 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:25.70 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:29.10 Reza van den Meijdenberg (Watervrienden Valkenswaard)
6 00:00:29.50 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:30.60 Charey-Ann van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:37.30 Suzanne de Loos (WaterVrienden Geleen)
24 - 25m schoolslag man
1 t/m 9
1 00:00:25.00 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:27.50 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:27.90 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:30.90 Sjoerd Heitlager (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:35.80 Mayson Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:38.90 Imre Stouten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:33.70 Jelle Otten (Watervrienden Valkenswaard)
25 - 50m rugslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:39.40 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:45.50 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:48.50 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:49.50 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:49.90 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:54.70 Mara van Gulik (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:00:56.10 Anne van Veenendaal (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:00:58.10 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:01.80 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Laura Bastiaanse (Eindhovense Watervrienden)
26 - 50m rugslag man
10 t/m 11
1 00:00:47.50 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:53.00 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:55.60 Ruben Shrestha (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:56.20 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:56.70 Jason Ariëns (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:00.00 Qaseem Moge (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:09.20 Lars Heitlager (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:00:58.60 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:00.00 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
27 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:09.10 Miruna Delfgou (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:14.40 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
3 00:01:22.00 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:22.80 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:24.40 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:28.60 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:32.50 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
8 00:01:36.30 Benthe Cuijpers (Watervrienden Valkenswaard)
9 00:01:48.90 Sara Baiomy (WaterVrienden Geleen)
10 00:02:05.30 Jamely Damen (Watervrienden Valkenswaard)
28 - 100m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:01:04.30 Yorn Maassen (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:10.40 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.60 Wadiah Ibrahim (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:20.60 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:30.80 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:33.00 Tim van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
7 00:01:50.00 Jasper Schiebaan (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:02:03.00 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:06.80 Hazem Elrayes (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Nousayer Elmamouni (WaterVrienden Geleen)
29 - 50m schoolslag vrouw x 4
12 t/m 15
1 00:02:50.10 W.V. Neptunus Born 7
2 00:03:06.60 Eindhovense Watervrienden 6
3 00:03:07.10 Helmondse Watervrienden 7
4 00:03:27.80 WaterVrienden Geleen 4
-1 00:03:30.70 Watervrienden Valkenswaard 6
30 - 50m schoolslag man x 4
14 t/m 15
1 00:02:45.10 W.V. Neptunus Born 3
-1 00:03:00.80 WaterVrienden Geleen 1
-1 00:03:19.50 Eindhovense Watervrienden 3
-1 00:00:00.00 Helmondse Watervrienden 3
31 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:09.40 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:10.40 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:15.20 Jennifer Zeegers (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:18.50 Sara Hanusch (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:20.80 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:23.60 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:01:23.70 Marieke Mesman (Watervrienden Valkenswaard)
8 00:01:26.80 Nathania van der Meeren (Eindhovense Watervrienden)
32 - 100m vrije slag man
14 t/m 17
1 00:01:00.90 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:01.00 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:06.70 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:06.70 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:08.80 Jip Crombag (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:12.80 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
8 x zweedse estafette
1 t/m 99
1 00:06:08.90 W.V. Neptunus Born 9
2 00:06:34.60 Helmondse Watervrienden 9
3 00:07:01.40 WaterVrienden Geleen 5
4 00:07:04.30 Eindhovense Watervrienden 8
5 00:07:25.50 Watervrienden Valkenswaard 8
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven