Uitslag Clubkampioenschappen 2019-2020 deel 1

1 - 25m vrije slag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:19.90 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:20.10 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:27.30 Wictoria Socha (Helmondse Watervrienden)
2 - 25m vrije slag man
1 t/m 9
1 00:00:34.80 Jari van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:37.30 Imre Stouten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Adam Hejna (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
3 - 50m rugslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:52.90 Rowen Schouten (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:53.40 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:54.00 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:59.60 Eflin Ekiz (Helmondse Watervrienden)
4 - 50m rugslag man
10 t/m 11
1 00:00:48.50 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:05.90 Rick van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:56.70 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
5 - 100m vlinderslag vrouw
12 t/m 99
1 00:01:12.90 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:14.60 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:16.60 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:18.10 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:21.50 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:23.30 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:27.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:28.30 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:39.60 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:43.00 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:44.50 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:46.80 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:54.00 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
14 00:01:55.50 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
15 00:01:56.00 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:58.00 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
17 00:01:58.30 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
18 00:02:06.90 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
19 00:02:07.40 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:09.80 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
6 - 100m vlinderslag man
12 t/m 99
1 00:01:04.80 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:07.00 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.40 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.40 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:17.60 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:19.00 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:19.60 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:22.00 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:23.80 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
10 00:01:26.10 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
11 00:01:26.20 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
12 00:01:31.20 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:42.70 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
14 00:01:44.80 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
15 00:01:46.90 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
16 00:01:54.30 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
17 00:01:55.50 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
18 00:01:58.60 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
19 00:02:04.50 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
20 00:02:05.00 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
21 00:02:12.60 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
22 00:02:17.50 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:51.10 Qaseem Moge (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
7 - 50m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:55.70 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:05.80 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:07.90 Wictoria Socha (Helmondse Watervrienden)
8 - 50m schoolslag man
1 t/m 9
1 00:01:10.60 Jari van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:23.40 Imre Stouten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Adam Hejna (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
9 - 100m schoolslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:43.00 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:43.80 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:45.20 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:51.20 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:59.30 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:02.90 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:18.50 Rowen Schouten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:00.80 Florine Haagh (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:12.50 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:51.40 Eflin Ekiz (Helmondse Watervrienden)
10 - 100m schoolslag man
10 t/m 13
1 00:01:45.10 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:52.20 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:53.60 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:59.70 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:08.70 Qaseem Moge (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:09.20 Jan Witasik (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:18.00 Rick van de Laar (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:47.70 Lars Sijbers (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:56.70 Olaf Dijk (Helmondse Watervrienden)
-1 00:02:16.00 Jelte Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
11 - 200m rugslag vrouw
14 t/m 99
1 00:02:31.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:36.80 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:41.70 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:43.20 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:50.70 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:56.10 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:59.40 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
8 00:03:00.20 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
9 00:03:02.20 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
10 00:03:21.40 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
11 00:03:23.70 Elise van de Burgt (Helmondse Watervrienden)
12 00:03:25.90 Bo Harks (Helmondse Watervrienden)
13 00:03:26.50 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
14 00:03:27.10 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
15 00:03:33.10 Kayleigh Vrijken (Helmondse Watervrienden)
16 00:03:53.90 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
17 00:03:57.80 Nadine van der Krieken (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
12 - 200m rugslag man
14 t/m 99
1 00:02:30.50 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:31.60 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:32.50 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:37.30 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
5 00:02:37.40 Jeroen Doensen (Helmondse Watervrienden)
6 00:02:37.80 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
7 00:02:43.60 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
8 00:02:43.90 Diederik van Lieshout (Helmondse Watervrienden)
9 00:02:49.00 Werner Doensen (Helmondse Watervrienden)
10 00:02:58.70 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
11 00:03:00.20 Mattie Harks (Helmondse Watervrienden)
12 00:03:00.30 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
13 00:03:19.20 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
14 00:03:19.70 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
15 00:03:31.70 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:03:29.00 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
-1 00:03:37.20 Sikko Harks (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Niels Doensen (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Sander Doensen (Helmondse Watervrienden)
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven