Uitslag WVNL Lange baan wedstrijden 2019 - Deel 1

1 - 50m rugslag man
7 t/m 9
1 00:00:44.05 Tim Meeuwissen (WV Lisse)
2 00:00:44.15 Donnie Cevat (Watervrienden Almere)
3 00:00:50.01 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:54.24 Jasper Cox (WV Almere)
5 00:00:54.27 Dylano van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:54.66 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:58.99 Twan Boere (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:00:59.15 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:01.00 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
10 00:01:08.69 Miguel Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
11 00:01:09.87 Rick van de Laar (Helmondse Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:42.59 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
2 00:00:47.52 Tim Boerefijn (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:00:48.55 Bruno Wuisman (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:49.40 Tuur Strijkers (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:50.11 Floris van Zanten (Watervrienden IJmuiden)
6 00:00:51.58 Fintan Labrujere (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:51.86 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:54.14 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:55.68 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:59.05 Quinten van der Meer (Pijnackerse Watervrienden)
12 t/m 13
1 00:00:38.53 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:39.42 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:40.76 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
4 00:00:43.59 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:45.17 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
6 00:00:47.72 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
7 00:00:48.04 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:48.20 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:48.41 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
10 00:00:50.99 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:01:13.47 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:32.71 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:33.36 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:00:35.19 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
4 00:00:35.84 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
5 00:00:36.16 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:00:36.47 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:37.25 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:38.24 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:00:38.36 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
10 00:00:39.90 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
11 00:00:48.06 Jabiir Said (Eindhovense Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:00:29.39 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:31.58 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:00:33.24 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:34.11 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:35.41 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:36.10 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:36.54 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:00:30.71 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
2 00:00:31.41 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
3 00:00:32.72 Mark Barg (WV IJmuiden)
4 00:00:36.76 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:00:39.03 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
24 t/m 99
1 00:00:30.59 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:31.08 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
3 00:00:36.80 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
4 00:00:41.29 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
5 00:00:42.10 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
6 00:00:42.61 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
7 00:00:43.24 Ad Warmerdam (Watervrienden Almere)
8 00:00:49.21 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
2 - 50m schoolslag vrouw
7 t/m 9
1 00:00:52.38 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:53.26 Esmée de Ruijter (Watervrienden Lisse)
3 00:00:53.77 Rosalie van Beek (WV IJmuiden)
4 00:00:54.19 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:54.74 Aoife Mcmahon (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:56.04 Isabel Poesiat (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:56.55 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:58.03 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
9 00:00:58.83 Muireann Mcmahon (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:00:59.84 Benthe Smits (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:59.99 Tess de Waard (WV IJmuiden)
12 00:01:01.68 Allison Kuijpers (Tilburgse Watervrienden)
13 00:01:02.55 Charey-Ann van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
14 00:01:05.75 Shada Krizi (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:59.92 Britt Boere (Pijnackerse Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:44.16 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:44.72 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
3 00:00:47.20 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:47.66 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:48.29 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
6 00:00:48.61 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:48.98 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:49.14 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
9 00:00:49.21 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
10 00:00:49.85 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
11 00:00:49.98 Anna van Arkel (Watervrienden Almere 2)
12 00:00:50.70 Sarah Torsoh (Haagse Watervrienden)
13 00:00:50.85 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
14 00:00:51.70 Caitlin Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
15 00:00:51.75 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:52.35 Fleur de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
17 00:00:54.04 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
18 00:00:54.08 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
19 00:00:54.90 Nina Wesselink (WV Haarlem)
20 00:00:56.12 Myrthe Boere (Pijnackerse Watervrienden)
21 00:00:56.15 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
22 00:00:57.16 Lotte Brouwer (Watervrienden Lisse)
23 00:00:58.57 Sanne Pool (Watervrienden IJmuiden)
24 00:00:58.95 Rosa Hoekstra (Watervrienden Lisse)
25 00:00:59.10 Ymkje Weerman (Watervrienden IJmuiden)
26 00:00:59.74 Xandra van Rooden (Watervrienden Lisse)
27 00:00:59.83 Nina Spit (Haagse Watervrienden)
28 00:01:05.85 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
29 00:01:08.44 Yaëla van Tilborg (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:51.76 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
-1 00:01:01.22 Emily Kuijpers (Tilburgse Watervrienden)
12 t/m 13
1 00:00:39.52 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:00:41.27 Femke Mellebeek (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:42.55 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:00:42.59 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:43.91 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
6 00:00:46.18 Elise van Woensel (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:46.86 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
8 00:00:47.44 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
9 00:00:48.63 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
10 00:00:48.85 Rebecca van der Velde (Watervrienden IJmuiden)
11 00:00:49.03 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
12 00:00:49.91 Laura Baks (Watervrienden Almere)
13 00:00:50.64 Emma Verkade (Watervrienden Lisse)
14 00:00:52.15 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
15 00:00:53.03 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
16 00:00:53.76 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
17 00:00:55.12 Julia Scheelings (Watervrienden IJmuiden)
18 00:00:55.14 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
19 00:00:56.06 Henrike Wesselink (WV Haarlem)
20 00:00:56.42 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
21 00:00:58.92 Isa Lemmens (W.V. Neptunus Born)
22 00:01:15.76 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:02.39 Anne Zethof (Watervrienden Lisse)
14 t/m 15
1 00:00:41.83 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
2 00:00:43.68 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:45.03 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
4 00:00:45.09 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
5 00:00:45.65 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
6 00:00:46.48 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:49.51 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
8 00:00:50.63 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
9 00:00:52.35 Sophie van Moorten (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:00:38.53 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:42.04 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:43.62 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:45.63 Katja Lindenaar (Watervrienden Almere)
5 00:00:46.73 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
6 00:00:47.70 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:49.58 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
8 00:00:51.87 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:00:43.22 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:00:38.88 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:42.65 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
3 00:00:46.13 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:00:37.90 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:40.88 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:47.15 Hanne Ong (Haagse Watervrienden)
4 00:00:47.33 Elvina Reeuwijk (WV Lisse)
3 - 200m vlinderslag man
12 t/m 13
14 t/m 15
1 00:03:21.81 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
2 00:03:30.83 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:03:02.69 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:02:19.58 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:47.10 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:02:24.28 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
24 t/m 99
1 00:02:35.88 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
2 00:02:52.26 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
4 - 200m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:02:41.40 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:02:57.75 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:03:06.81 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
4 00:03:11.18 Isabel Cox (Watervrienden Almere)
14 t/m 15
1 00:02:51.06 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:55.04 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:57.73 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
4 00:02:57.85 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
5 00:03:15.24 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:02:38.24 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:40.81 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:02.66 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:02:53.41 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:14.21 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
21 t/m 23
24 t/m 99
1 00:02:53.68 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
2 00:03:21.35 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
5 - 100m schoolslag man
10 t/m 11
1 00:01:37.66 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
2 00:01:46.61 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
3 00:01:47.89 Floris van Zanten (Watervrienden IJmuiden)
4 00:01:58.84 Tim Boerefijn (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:02:00.07 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:02:03.91 Tuur Strijkers (W.V. Neptunus Born)
7 00:02:11.16 Jay Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
8 00:02:25.59 Quinten van der Meer (Pijnackerse Watervrienden)
12 t/m 13
1 00:01:33.85 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:40.51 Twan Nigten (Watervrienden Lisse)
3 00:01:41.40 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:48.07 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
5 00:01:48.94 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
6 00:01:50.61 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:01:50.87 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
8 00:01:56.38 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
-1 00:02:08.26 Stan van de Laar (Helmondse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:18.73 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:01:26.44 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:26.62 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
4 00:01:26.65 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:32.33 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:38.74 Lucas de Kuyper (Watervrienden Lisse)
7 00:01:38.81 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:31.35 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:01:18.87 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:26.52 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:27.87 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:31.22 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:01:17.12 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:21.72 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:24.34 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
21 t/m 23
1 00:01:30.76 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
2 00:01:32.91 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
24 t/m 99
1 00:01:17.70 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:30.20 Frans van Oorschot (Watervrienden Lisse)
3 00:01:34.99 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
4 00:01:36.86 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
5 00:01:47.02 Wiclef Poesiat (Pijnackerse WV)
6 00:02:09.69 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
6 - 100m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:01:11.24 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:01:13.33 Evy Knops (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:23.45 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:23.91 Anna van Arkel (Watervrienden Almere 2)
5 00:01:25.20 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
6 00:01:27.20 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:01:28.29 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
8 00:01:28.61 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:30.28 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
10 00:01:30.41 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
11 00:01:30.49 Fleur van Steijn (Watervrienden Lisse)
12 00:01:31.24 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
13 00:01:32.40 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
14 00:01:33.63 Ymkje Weerman (Watervrienden IJmuiden)
15 00:01:34.39 Isis Drost (Watervrienden Lisse)
16 00:01:44.69 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
17 00:01:48.66 Caitlin Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
18 00:01:49.65 Myrthe Boere (Pijnackerse Watervrienden)
19 00:01:52.04 Sanne Pool (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:00.00 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
-1 00:00:00.00 Emily Kuijpers (Tilburgse Watervrienden)
12 t/m 13
1 00:01:07.64 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:01:08.04 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.30 Nienke Stupers (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:13.86 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:01:15.72 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
6 00:01:16.26 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:16.82 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
8 00:01:18.55 Femke Mellebeek (W.V. Neptunus Born)
9 00:01:21.98 Rebecca van der Velde (Watervrienden IJmuiden)
10 00:01:22.24 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
11 00:01:22.89 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
12 00:01:25.80 Pola Jedrzejak (Watervrienden Lisse)
13 00:01:26.78 Elise van Woensel (Apeldoornse Watervrienden)
14 00:01:27.75 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
15 00:01:29.75 Emma Verkade (Watervrienden Lisse)
16 00:01:30.80 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
17 00:01:34.47 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
18 00:01:35.05 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
19 00:01:35.39 Laura Baks (Watervrienden Almere)
20 00:01:35.57 Lynn van der Loo (Apeldoornse Watervrienden)
21 00:01:38.60 Julia Scheelings (Watervrienden IJmuiden)
22 00:01:41.09 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
23 00:01:43.39 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
24 00:01:45.61 Angela van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
25 00:01:45.82 Anna Osseweijer (Watervrienden Lisse)
26 00:01:49.29 Isa Lemmens (W.V. Neptunus Born)
27 00:02:01.19 Loïs Brummel (Eindhovense Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:09.72 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:01:13.85 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:01:14.13 Nikki Wols (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:14.35 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:01:16.15 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
6 00:01:16.75 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
7 00:01:17.43 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
8 00:01:19.06 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
9 00:01:25.72 Femke Keijzer (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:01:26.95 Sophie van Moorten (Watervrienden Lisse)
11 00:01:38.80 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
-1 00:01:32.20 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
16 t/m 17
1 00:01:05.90 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:07.55 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:11.49 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:01:13.76 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
5 00:01:15.00 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
6 00:01:20.54 Katja Lindenaar (Watervrienden Almere)
7 00:01:27.87 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
8 00:01:30.56 Lisanne de Winter (Watervrienden Lisse)
18 t/m 20
1 00:01:05.95 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:10.90 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:12.16 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
21 t/m 23
1 00:01:10.07 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:10.53 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:10.90 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:01:10.20 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:17.46 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
3 00:01:18.07 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
4 00:01:18.84 Elvina Reeuwijk (WV Lisse)
5 00:01:29.65 Jamie Epker (Haagse Watervrienden)
7 - 200m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:02:37.62 Mike Tjepkema (Watervrienden IJmuiden)
2 00:03:31.35 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:02:12.76 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:27.10 Danyal Özcan (Watervrienden IJmuiden)
3 00:02:27.40 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
4 00:02:30.25 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
5 00:02:42.94 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:02:56.52 Stijn Zethof (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:02:05.67 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:24.45 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:51.68 Bjorn Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:02:17.09 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
21 t/m 23
24 t/m 99
1 00:02:12.44 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
2 00:02:25.02 Dennis de Waard (Watervrienden IJmuiden)
3 00:02:44.36 André van den Berg (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:03:04.04 Ad Warmerdam (Watervrienden Almere)
8 - 200m schoolslag vrouw
12 t/m 13
1 00:03:16.05 Femke Mellebeek (W.V. Neptunus Born)
2 00:03:22.53 Ella Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:03:27.41 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:03:40.60 Isabel Cox (Watervrienden Almere)
14 t/m 15
1 00:03:19.36 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:03:24.32 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
3 00:03:32.55 Quinty Wemmers (Helmondse Watervrienden)
4 00:03:49.14 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
5 00:03:57.45 Isabel de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:03:04.17 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:28.58 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
3 00:03:48.84 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:03:49.13 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
18 t/m 20
21 t/m 23
1 00:03:37.15 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:03:15.83 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
9 - 50m vlinderslag man
7 t/m 9
1 00:00:49.45 Niels Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:49.70 Tim Meeuwissen (WV Lisse)
3 00:00:50.49 Donnie Cevat (Watervrienden Almere)
4 00:01:05.36 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:03.16 Milan Peters (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:04.58 Dylano van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:01:11.59 Twan Boere (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:01:15.43 Jasper Cox (WV Almere)
-1 00:01:25.03 Miguel Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Collin Lemmens (W.V. Neptunus Born)
10 t/m 11
1 00:00:45.58 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
2 00:00:50.16 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:57.91 Tristan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
12 t/m 13
1 00:00:35.14 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:37.30 Jeroen Langenveld (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:42.96 Micha Lindenaar (Watervrienden Almere)
4 00:00:43.74 Teun van Loon (Watervrienden Haarlem)
5 00:00:47.45 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:49.18 Jordy Hendriks (Helmondse Watervrienden)
7 00:00:54.43 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
8 00:00:54.54 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:55.34 Ryan Kinsey (Pijnackerse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:32.44 Ruben Stucky (Haagse Watervrienden)
2 00:00:33.36 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:00:33.83 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
4 00:00:34.90 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:35.10 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
6 00:00:37.49 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
7 00:00:38.46 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:00:27.19 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:30.94 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:31.71 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:32.66 Maik Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:35.34 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
18 t/m 20
1 00:00:26.18 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:27.30 Matthew Dullemond (Haagse Watervrienden)
3 00:00:29.59 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:29.98 Mark Barg (WV IJmuiden)
5 00:00:33.46 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
21 t/m 23
1 00:00:27.21 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
24 t/m 99
1 00:00:28.27 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:29.03 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
3 00:00:29.30 Roel Rademaker (Watervrienden Almere)
4 00:00:37.08 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
-1 00:00:37.70 Gerard Brussaard (Watervrienden IJmuiden)
10 - 50m vrije slag vrouw
7 t/m 9
1 00:00:38.61 Senna Dreessen (WaterVrienden Geleen)
2 00:00:44.49 Floor Emaus (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:44.72 Indy Kerste (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:45.20 Mirthe Griens (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:45.87 Tess de Waard (WV IJmuiden)
6 00:00:46.38 Esmée de Ruijter (Watervrienden Lisse)
7 00:00:49.21 Rosalie van Beek (WV IJmuiden)
8 00:00:49.28 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:49.92 Britt Boere (Pijnackerse Watervrienden)
10 00:00:52.28 Muireann Mcmahon (Pijnackerse Watervrienden)
11 00:00:52.72 Benthe Smits (Pijnackerse Watervrienden)
12 00:00:55.09 Isabel Poesiat (Pijnackerse Watervrienden)
13 00:00:56.13 Allison Kuijpers (Tilburgse Watervrienden)
14 00:01:07.55 Shada Krizi (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:48.99 Aoife Mcmahon (Pijnackerse Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Charey-Ann van Rijn (Eindhovense Watervrienden)
10 t/m 11
1 00:00:32.21 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
2 00:00:34.86 Sarah Torsoh (Haagse Watervrienden)
3 00:00:37.19 Maud Kerste (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:37.60 Fleur de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:37.73 Juno Steinbusch (W.V. Neptunus Born)
6 00:00:38.10 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:38.29 Tess Kroese (Watervrienden Almere)
8 00:00:38.39 Anna van Arkel (Watervrienden Almere 2)
9 00:00:39.54 Yvana Bloem (Apeldoornse Watervrienden)
10 00:00:39.62 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:39.73 Fleur van Steijn (Watervrienden Lisse)
12 00:00:40.20 Lysette Sturm (Tilburgse Watervrienden)
13 00:00:40.84 Sherlita Flohr (Helmondse Watervrienden)
14 00:00:40.94 Loena Stassen (W.V. Neptunus Born)
15 00:00:41.64 Ymke van Loon (W.V. Neptunus Born)
16 00:00:41.66 Esmee Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
17 00:00:42.15 Amy van Drogenbroek (Haagse Watervrienden)
18 00:00:42.74 Ymkje Weerman (Watervrienden IJmuiden)
19 00:00:42.97 Isis Drost (Watervrienden Lisse)
20 00:00:45.00 Lotte Brouwer (Watervrienden Lisse)
21 00:00:46.80 Inara Ettaniri (Helmondse Watervrienden)
22 00:00:46.96 Xandra van Rooden (Watervrienden Lisse)
23 00:00:47.85 Rihab Krizi (Tilburgse Watervrienden)
24 00:00:48.72 Nina Spit (Haagse Watervrienden)
25 00:00:51.31 Kim Harteveld (WaterVrienden Geleen)
26 00:00:51.50 Emily Kuijpers (Tilburgse Watervrienden)
27 00:00:51.53 Lin van der Putten (Helmondse Watervrienden)
28 00:00:51.76 Rosa Hoekstra (Watervrienden Lisse)
29 00:00:52.34 Nina Wesselink (WV Haarlem)
30 00:00:55.96 Sanne Pool (Watervrienden IJmuiden)
31 00:01:10.51 Yaëla van Tilborg (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:39.54 Cheyenne Kocken (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:41.83 Tessa Dreessen (WaterVrienden Geleen)
12 t/m 13
1 00:00:30.47 Suzanne van den Brink (Watervrienden Almere)
2 00:00:30.82 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:33.36 Nienke Stupers (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:33.42 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
5 00:00:34.22 Isa Smeets (WaterVrienden Geleen)
6 00:00:34.47 Manon Bouwer (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:00:34.90 Bieke Langen (W.V. Neptunus Born)
8 00:00:36.15 Isabel Cox (Watervrienden Almere)
9 00:00:36.28 Femke Mellebeek (W.V. Neptunus Born)
10 00:00:36.74 Jolijn de Groot (Apeldoornse Watervrienden)
11 00:00:37.00 Milou Ran (Watervrienden Haarlem)
12 00:00:37.03 Rebecca van der Velde (Watervrienden IJmuiden)
13 00:00:37.64 Juul de Haan (Deurnese Watervrienden)
14 00:00:38.60 Pola Jedrzejak (Watervrienden Lisse)
15 00:00:39.16 Nicole Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
16 00:00:39.52 Elise van Woensel (Apeldoornse Watervrienden)
17 00:00:39.84 Meike Kruger (Haagse Watervrienden)
18 00:00:40.78 Alayla Valentin (Watervrienden Lisse)
19 00:00:42.13 Lotte Hulskamp (Helmondse Watervrienden)
20 00:00:42.72 Laura Baks (Watervrienden Almere)
21 00:00:42.92 Sanne Harteveld (WaterVrienden Geleen)
22 00:00:43.54 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
23 00:00:44.99 Henrike Wesselink (WV Haarlem)
24 00:00:45.29 Anna Osseweijer (Watervrienden Lisse)
25 00:00:45.34 Angela van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
26 00:00:46.17 Aaliyah Leurs (WaterVrienden Geleen)
27 00:00:47.31 Julia Scheelings (Watervrienden IJmuiden)
28 00:00:47.66 Anne Zethof (Watervrienden Lisse)
29 00:00:47.86 Isa Lemmens (W.V. Neptunus Born)
-1 00:00:41.17 Lynn van der Loo (Apeldoornse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:00:32.28 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:00:32.45 Annabel Jansen (Watervrienden Lisse)
3 00:00:32.80 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
4 00:00:33.72 Jill Jennissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:00:33.83 Annemay Gielens (Deurnese Watervrienden)
6 00:00:33.85 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
7 00:00:34.11 Esther Linders (Deurnese Watervrienden)
8 00:00:34.47 Kenza Gammoun (Helmondse Watervrienden)
9 00:00:34.90 Laura Wiewel (Watervrienden Almere)
10 00:00:35.16 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
11 00:00:35.77 Nikita Hagenbeek (Watervrienden Lisse)
12 00:00:37.18 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
13 00:00:42.32 Lidewij Tuik (WaterVrienden Geleen)
14 00:00:44.52 Samantha van Leeuwen (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:00:29.81 Loes Kolenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:32.42 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:32.80 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:33.74 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:34.74 Katja Lindenaar (Watervrienden Almere)
6 00:00:36.28 Manon Drenth (Apeldoornse Watervrienden)
7 00:00:38.25 Emelie van den Elst (Tilburgse Watervrienden)
8 00:00:38.48 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
9 00:00:40.00 Lisanne de Winter (Watervrienden Lisse)
18 t/m 20
1 00:00:31.39 Angela Cozijn (Watervrienden Lisse)
2 00:00:32.46 Isa van der Heijden (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:34.62 Mariska Loeffen (Watervrienden Lisse)
21 t/m 23
1 00:00:30.85 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:32.16 Andrea van de Zwet (Watervrienden IJmuiden)
24 t/m 99
1 00:00:28.87 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:29.66 Sarina Wijnhout (Watervrienden Lisse)
3 00:00:34.74 Ilse Meeuwsen (Watervrienden Haarlem)
4 00:00:37.71 Brenda Mol-Spang (Haagse WV)
5 00:00:38.34 Hanne Ong (Haagse Watervrienden)
11 - 100m rugslag man
10 t/m 11
1 00:01:36.26 Luuk Hommen (Watervrienden Almere)
2 00:01:38.46 Michael Kroese (Watervrienden Almere)
3 00:01:41.12 Tim Boerefijn (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:43.96 Bruno Wuisman (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:49.81 Milan Dekkers (W.V. Neptunus Born)
6 00:01:50.33 Fintan Labrujere (Pijnackerse Watervrienden)
7 00:01:51.70 Floris van Zanten (Watervrienden IJmuiden)
8 00:01:59.17 Rene Shi Schüler (W.V. Neptunus Born)
12 t/m 13
1 00:01:28.32 Koen Woudenberg (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:36.90 Twan Nigten (Watervrienden Lisse)
3 00:01:45.25 Damian Bas (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:48.31 Stijn Meulenbeek (WaterVrienden Geleen)
-1 00:01:26.93 Daan Jorna (Watervrienden Lisse)
-1 00:00:00.00 Timo Munsters (Eindhovense Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:12.47 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:18.66 Cas Baltes (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:20.41 Ivo Frantzen (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:20.65 Valentino Schuurman (Watervrienden Almere)
5 00:01:26.91 Remco Laarman (Apeldoornse Watervrienden)
6 00:01:27.70 Rens Rekko (WaterVrienden Geleen)
7 00:01:32.76 Lucas de Kuyper (Watervrienden Lisse)
16 t/m 17
1 00:01:12.14 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:01:16.26 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:18.98 Matthijs Frantzen (WaterVrienden Geleen)
4 00:01:22.24 Massimo Heijnsdijk (Eindhovense Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:01:08.26 Calvin de Kleijn (Watervrienden Almere)
2 00:01:13.81 Mark Barg (WV IJmuiden)
3 00:01:27.16 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
21 t/m 23
-1 00:01:25.62 Erné Smeets (WaterVrienden Geleen)
24 t/m 99
1 00:01:06.48 Sven van Etten (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:38.28 Ad Warmerdam (Watervrienden Almere)
3 00:01:58.42 Ed Kaak (Apeldoornse WV)
12 - 100m vlinderslag vrouw
10 t/m 11
1 00:01:30.16 Nomi Olivier (Watervrienden Almere)
12 t/m 13
1 00:01:20.34 Michelle de Klerk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:38.69 Mila Eric (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:01:48.04 Suze Kuipers (Pijnackerse Watervrienden)
14 t/m 15
1 00:01:23.19 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:01:24.13 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:40.67 Aimée van Loon (W.V. Neptunus Born)
4 00:01:43.48 Isabel de Vette (Pijnackerse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:01:17.84 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:29.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:01:19.40 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
21 t/m 23
1 00:01:27.53 Liesbeth Vink (Haagse Watervrienden)
24 t/m 99
1 00:01:15.98 Nadine Willems (W.V. Neptunus Born)
2 00:01:19.34 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:22.33 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:40.30 Fernanda van der Velde (Haagse Watervrienden)
13 - 200m wisselslag man
12 t/m 13
14 t/m 15
1 00:02:39.15 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:02:41.51 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:02:48.10 Reno van der Spoel (Helmondse Watervrienden)
4 00:02:51.84 Timo Thissen (W.V. Neptunus Born)
5 00:02:56.34 Rowan Jansen (Apeldoornse Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:37.89 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:41.93 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:47.54 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 20
1 00:02:25.42 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:30.29 Nicky Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:34.26 Jorn Blom (Watervrienden Lisse)
4 00:02:45.79 Danny Koumans (W.V. Neptunus Born)
21 t/m 23
1 00:02:20.37 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:03:08.70 Tom Loeffen (Watervrienden Lisse)
24 t/m 99
1 00:02:34.64 Richard Daalen van (Watervrienden Haarlem)
2 00:03:28.77 Cor Vink (Haagse Watervrienden)
14 - 50m vrije slag x 4
7 t/m 99
1 00:01:53.60 Watervrienden Almere 1
2 00:01:54.31 Helmondse Watervrienden 2
3 00:01:55.78 Helmondse Watervrienden 3
4 00:01:57.62 W.V. Neptunus Born 1
5 00:02:02.61 Haagse Watervrienden 2
6 00:02:08.89 Helmond 3
7 00:02:09.17 W.V. Neptunus Born 2
8 00:02:09.40 Watervrienden Lisse 1
9 00:02:11.39 Eindhovense Watervrienden 1
10 00:02:12.79 Pijnackerse Watervrienden 1
11 00:02:14.09 Lisse 3
12 00:02:23.82 Apeldoornse Watervrienden 1
13 00:02:30.14 Pijnackerse Watervrienden 2
14 00:02:50.71 Haagse Watervrienden 1
15 00:02:56.77 Apeldoornse Watervrienden 2
-1 00:02:12.20 Watervrienden Almere 2
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven