Agenda
vrijdag 29 maart
Agenda
Goede vrijdag: geen zwemmen
zondag 31 maart
t/m maandag 1 april
Agenda
Pasen: Geen zwemmen
vrijdag 5 april
t/m zondag 7 april
Agenda
Watervrienden kamp: Geen zwemmen
Activiteit
Jungle Kamp 2024!
19:00 -
De Stevert (Steensel)
Heeft u onze App al?
Zwemtijden
Zwemtijden per soort activiteit
In de hieronder weergegeven tabel staan globaal onze zwemmomenten per soort activiteit. Een gedetailleerd overzicht per groep is onder de tabel te vinden.
Wanneer | Waar | Wat |
---|---|---|
Zondagochtend | ||
09:00 – 10:00 | Doelgroepenbad | Baby- & Peuterzwemmen |
10:00 – 10:30 | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 1, 2 en 3 |
10:30 – 11:00 | Wedstrijdbad | Keuzepakketten zwemvaardigheden (*) |
11:00 – 12:30 | Wedstrijdbad | Diplomazwemmen A, B en C (**) |
11:45 – 12:30 | Wedstrijdbad | Trim-zwemmen |
10:00 – 12:30 | Doelgroepenbad | Aanleren zwemslagen (***) |
Maandagavond | ||
18:30 – 20:30 | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmen |
Dinsdagavond | ||
18:30 – 20:00 | Doelgroepenbad | Aanleren zwemslagen (***) |
18:30 – 19:30 | Wedstrijdbad | Diplomazwemmen A, B en C |
19:30 – 20:00 | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 1, 2 en 3 |
20:00 – 20:30 | Wedstrijdbad | Keuzepakketten zwemvaardigheden (*) |
20:00 – 20:30 | Doelgroepenbad | Aqua-Fitness (Aquajogging & Aquarobbics) |
20:30 – 21:30 | Wedstrijdbad | Volwassenen zwemmen (recreatief + les) |
Donderdagavond | ||
19:00 – 21:30 | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmen |
Vrijdagavond | ||
18:15 – 19:15 | Wedstrijdbad | Aanleren zwemslagen (***) |
18:15 – 20:00 | Wedstrijdbad | Diplomazwemmen A, B en C(****) |
19:20 – 21:15 | Wedstrijdbad | Reddingsbrigade (**) |
20:00 – 20:30 | Wedstrijdbad | Volwassenen zwemmen (recreatief) |
(*) Oneven weken: Survival & Wereldzwemslagen / Even weken: Snorkelen & Waterpolo
(**) 45 minuten per zwemles(***) 30 minuten per zwemles
(****) A: 18.15 uur - 19.15 uur; B+C 19.20 uur - 20.00 uur
Zwemtijden per groep
Selecteer hieronder een dag en eventueel een subcategorie om de zwemtijden per groep/onderdeel te bekijken.
Aanleren zwemslagen | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
dinsdag | 18:30 - 19:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Di 18:30-19:00 | |
dinsdag | 18:30 - 19:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Di 18:30-19:00 | |
dinsdag | 18:30 - 19:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Di 18:30-19:00 | |
dinsdag | 18:30 - 19:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Di 18:30-19:00 | |
dinsdag | 19:00 - 19:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Di 19:00-19:30 | |
dinsdag | 19:00 - 19:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Di 19:00-19:30 | |
dinsdag | 19:00 - 19:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 5 - Badje 5 - Di 19:00-19:30 | |
dinsdag | 19:00 - 19:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Di 19:00-19:30 | |
dinsdag | 19:00 - 19:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Di 19:00-19:30 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Di 19:30-20:00 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Di 19:30-20:00 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Di 19:30-20:00 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Di 19:30-20:00 | |
vrijdag | 18:15 - 18:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 3 - Badje 3 - Vr 18:15-18:45 | |
vrijdag | 18:15 - 18:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 1 - Badje 1 - Vr 18:15-18:45 | |
vrijdag | 18:15 - 18:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 4 - Badje 4 - Vr 18:15-18:45 | |
vrijdag | 18:15 - 18:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 2 - Badje 2 - Vr 18:15-18:45 | |
vrijdag | 18:45 - 19:15 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 3 - Badje 3 - Vr 18:45-19:15 | |
vrijdag | 18:45 - 19:15 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 1 - Badje 1 - Vr 18:45-19:15 | |
vrijdag | 18:45 - 19:15 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 4 - Badje 4 - Vr 18:45-19:15 | |
vrijdag | 18:45 - 19:15 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Badje 2 - Badje 2 - Vr 18:45-19:15 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 10:40 - 11:10 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Zo 10:40-11:10 | |
zondag | 10:40 - 11:10 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Zo 10:40-11:10 | |
zondag | 10:40 - 11:10 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Zo 10:40-11:10 | |
zondag | 10:40 - 11:10 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Zo 10:40-11:10 | |
zondag | 11:20 - 11:50 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Zo 11:20-11:50 | |
zondag | 11:20 - 11:50 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 5 - Badje 5 - Zo 11:20-11:50 | |
zondag | 11:20 - 11:50 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Zo 11:20-11:50 | |
zondag | 11:20 - 11:50 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Zo 11:20-11:50 | |
zondag | 11:20 - 11:50 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Zo 11:20-11:50 | |
zondag | 12:00 - 12:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 3 - Badje 3 - Zo 12:00-12:30 | |
zondag | 12:00 - 12:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 2 - Badje 2 - Zo 12:00-12:30 | |
zondag | 12:00 - 12:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 1 - Badje 1 - Zo 12:00-12:30 | |
zondag | 12:00 - 12:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Badje 4 - Badje 4 - Zo 12:00-12:30 |
Zwem-ABC / Zwemvaardigheden | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Haakbaan - Haakbaan - Di 18:30-19:30 | |
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma A - Diploma A - Di 18:30-19:30 | |
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma B - Diploma B - Di 18:30-19:30 | |
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma C - Diploma C - Di 18:30-19:30 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 1 - Zwemvaardigheid 1 - Di 19:30-20:00 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 2 - Zwemvaardigheid 2 - Di 19:30-20:00 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 3 - Zwemvaardigheid 3 - Di 19:30-20:00 | |
dinsdag | 19:30 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 4 - Zwemvaardigheid 4 - Di 19:30-20:00 | |
vrijdag | 18:15 - 18:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Haakbaan - Haakbaan - Vr 18:15-18:45 | |
vrijdag | 18:15 - 19:15 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma A - Diploma A - Vr 18:15-19:15 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma B - Diploma B - Vr 19:20-20:00 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma C - Diploma C - Vr 19:20-20:00 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 2 - Zwemvaardigheid 2 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 3 - Zwemvaardigheid 3 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 10:00 - 10:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 4 - Zwemvaardigheid 4 - Zo 10:00-10:30 | |
zondag | 11:00 - 11:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemvaardigheid 1 - Zwemvaardigheid 1 - Zo 11:00-11:45 | |
zondag | 11:00 - 11:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma B - Diploma B - Zo 11:00-11:45 | |
zondag | 11:00 - 11:45 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma C - Diploma C - Zo 11:00-11:45 | |
zondag | 11:45 - 12:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma B - Diploma B - Zo 11:45-12:30 | |
zondag | 11:45 - 12:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Haakbaan - Haakbaan - Zo 11:45-12:30 | |
zondag | 11:45 - 12:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma A - Diploma A - Zo 11:45-12:30 (1) | |
zondag | 11:45 - 12:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Diploma A - Diploma A - Zo 11:45-12:30 (2) |
Keuzepakketten | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wereldzwemslagen 2 - Wereldzwemslagen 2 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Waterpolo 3 - Waterpolo 3 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Snorkelen 1 - Snorkelen 1 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wereldzwemslagen 3 - Wereldzwemslagen 3 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Survival 1 - Survival 1 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Snorkelen 2 - Snorkelen 2 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Survival 2 - Survival 2 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Snorkelen 3 - Snorkelen 3 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Survival 3 - Survival 3 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Waterpolo 1 - Waterpolo 1 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wereldzwemslagen 1 - Wereldzwemslagen 1 - Di 20:00-20:30 | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Waterpolo 2 - Waterpolo 2 - Di 20:00-20:30 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wereldzwemslagen 2 - Wereldzwemslagen 2 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Waterpolo 3 - Waterpolo 3 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Snorkelen 1 - Snorkelen 1 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wereldzwemslagen 3 - Wereldzwemslagen 3 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Survival 1 - Survival 1 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Snorkelen 2 - Snorkelen 2 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Survival 2 - Survival 2 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Snorkelen 3 - Snorkelen 3 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Survival 3 - Survival 3 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Waterpolo 1 - Waterpolo 1 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wereldzwemslagen 1 - Wereldzwemslagen 1 - Zo 10:30-11:00 | |
zondag | 10:30 - 11:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Waterpolo 2 - Waterpolo 2 - Zo 10:30-11:00 |
Volwassenen zwemmen | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
dinsdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Aquajoggen - Aquajoggen | |
dinsdag | 20:30 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Leren zwemmen - Volwassenen zwemles (16+) | |
dinsdag | 20:30 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Recreatief - Dinsdagavond volwassenen | |
vrijdag | 20:00 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Recreatief - Vrijdagavond volwassenen | |
zondag | 11:45 - 12:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Recreatief - Zondagmorgen volwassenen |
Baby- en Peuterzwemmen | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Normale les/training | Doelgroepenbad | Baby- en Peuterzwemmen - Baby- en Peuterzwemmen |
Reddingsbrigade | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemmend redder - Zwemmend redder 1 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Junior redder - Junior redder 1 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemmend redder - Zwemmend redder 2 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Junior redder - Junior redder 2 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemmend redder - Zwemmend redder 3 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Junior redder - Junior redder 3 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Zwemmend redder - Zwemmend redder 4 | |
vrijdag | 19:20 - 20:00 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Junior redder - Junior redder 4 | |
vrijdag | 20:00 - 20:50 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Life saver - Life Saver 2 | |
vrijdag | 20:00 - 20:50 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Life saver - Life Saver 3 | |
vrijdag | 20:00 - 20:50 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Life saver - Life Saver 3+ | |
vrijdag | 20:00 - 20:50 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Life saver - Life Saver 1 | |
vrijdag | 20:50 - 21:15 | Normale les/training | Wedstrijdbad | EHaD - Eerste Hulp aan Drenkelingen |
Wedstrijdzwemmen | |||||
dag | tijd | type | Bad | team | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie F | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie A | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie G | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie B | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie H | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie C | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Proefzwemmers | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie D | |
maandag | 18:30 - 20:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie E | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie F | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie A | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie G | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie B | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie H | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie C | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Proefzwemmers | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie D | |
donderdag | 19:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie E | |
donderdag | 20:00 - 21:30 | Normale les/training | Wedstrijdbad | Recreatieve zwemmers - Recreatieve zwemmers | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie F | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie A | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie G | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie B | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie H | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie C | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie D | |
zondag | 09:00 - 10:00 | Zondagochtendtraining | Wedstrijdbad | Wedstrijdzwemmers - Wedstrijdzwemmers - Leeftijdscategorie E |
© 1965 - 2024 Helmondse Watervrienden & Reddingsbrigade Helmond
Alle informatie op is onder voorbehoud van typefouten. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Lees hier ons Privacy Statement
Alle informatie op is onder voorbehoud van typefouten. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Lees hier ons Privacy Statement