Uitslag Strieperbokaal 2017

1 - 50m vrije slag man x 4
16 t/m 99
1 00:01:53.70 Helmondse Watervrienden 8
2 00:01:55.60 Eindhovense Watervrienden 7
3 00:01:57.70 Watervrienden Valkenswaard 3
4 00:02:03.80 Vrije Zwemmers Tienen 1
2 - 50m vrije slag vrouw x 4
16 t/m 99
1 00:02:04.90 Helmondse Watervrienden 16
2 00:02:07.50 Watervrienden Valkenswaard 10
3 00:02:10.80 Vrije Zwemmers Tienen 5
4 00:02:13.70 Tilburgse Watervrienden 6
5 00:02:31.90 Eindhovense Watervrienden 14
3 - 25m schoolslag man
1 t/m 11
1 00:00:25.20 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:26.10 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:28.10 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
-1 00:00:28.00 Michel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
4 - 25m schoolslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:31.60 Meysam Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
2 00:00:31.70 Annelie Batenburg (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:38.00 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
5 - 50m rugslag man
10 t/m 11
1 00:00:49.90 Idde van Pelt (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:54.10 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:58.10 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:05.10 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
6 - 50m rugslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:43.80 Fien Derwael (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:00:50.50 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:51.40 Jesse Luijben (Helmondse Watervrienden)
-1 00:00:50.40 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
7 - 100m vrije slag man
12 t/m 13
1 00:01:09.40 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:18.80 Denis Puissant (Vrije Zwemmers Tienen)
3 00:01:32.90 Daan Wilde (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:41.70 Arne Copier (Helmondse Watervrienden)
8 - 100m vrije slag vrouw
11 t/m 13
1 00:01:22.20 Vianne Kalut (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:27.40 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:42.30 Anna Christiaans (Tilburgse Watervrienden)
4 00:01:44.80 Jil Jones (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:44.90 Anouk Ermens (Helmondse Watervrienden)
9 - 50m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:00:35.80 Remco Coenen (Vrije Zwemmers Tienen)
1 00:00:35.80 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:39.00 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:44.60 Stan de Rooij (Eindhovense Watervrienden)
10 - 50m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:36.50 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:37.00 Emma Degraeve (Vrije Zwemmers Tienen)
3 00:00:40.50 Jessica Canoa (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:43.10 Liza Saaed (Tilburgse Watervrienden)
5 00:00:46.80 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
11 - 100m schoolslag man
16 t/m 17
1 00:01:21.90 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:42.40 Gijs Dijkhoff (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:01:42.30 Ostap Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
12 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:29.30 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:30.10 Lien Knaepen (Vrije Zwemmers Tienen)
3 00:01:35.20 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:44.40 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
5 00:02:06.20 Cléo Dorel-Watson (Eindhovense Watervrienden)
13 - 50m vlinderslag man
18 t/m 99
1 00:00:29.00 Steven Defoin (Vrije Zwemmers Tienen)
1 00:00:29.00 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:31.40 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:00:32.60 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
5 00:00:37.20 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
14 - 50m vlinderslag vrouw
18 t/m 99
1 00:00:32.00 Annelies Fonteyn (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:00:35.00 Judith van Kemenade (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:36.20 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:37.60 Patricia van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:00:42.30 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
15 - 25m vrije slag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:15.60 Watervrienden Valkenswaard 2
2 00:01:42.90 Helmondse Watervrienden 1
3 00:01:58.00 Eindhovense Watervrienden 2
16 - 25m vrije slag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:01:48.60 Helmondse Watervrienden 10
2 00:01:48.90 Eindhovense Watervrienden 10
17 - 25m schoolslag man x 4
12 t/m 13
1 00:01:32.20 Helmondse Watervrienden 4
-1 00:01:40.00 Eindhovense Watervrienden 3
18 - 25m schoolslag vrouw x 4
12 t/m 13
1 00:01:30.20 Tilburgse Watervrienden 2
2 00:01:32.00 Helmondse Watervrienden 12
3 00:01:34.20 Eindhovense Watervrienden 12
-1 00:01:36.00 Watervrienden Valkenswaard 6
19 - 25m vlinderslag man x 4
13 t/m 16
1 00:01:08.20 Vrije Zwemmers Tienen 3
2 00:01:11.40 Helmondse Watervrienden 6
3 00:01:13.50 Eindhovense Watervrienden 5
20 - 25m vlinderslag vrouw x 4
14 t/m 15
1 00:01:08.30 Watervrienden Valkenswaard 8
2 00:01:12.60 Helmondse Watervrienden 14
3 00:01:14.90 Tilburgse Watervrienden 4
21 - 100m rugslag man
16 t/m 17
1 00:01:13.90 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:16.70 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:23.70 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
22 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:15.60 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:20.70 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:24.30 Aniek Donders (Tilburgse Watervrienden)
4 00:01:26.50 Lien Knaepen (Vrije Zwemmers Tienen)
5 00:01:40.50 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
23 - 100m vrije slag man
18 t/m 99
1 00:00:56.30 Steven Defoin (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:04.10 Jan Vriens (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:04.30 Arno Borgers (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:05.20 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
5 00:01:10.50 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
24 - 100m vrije slag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:04.20 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:05.90 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:06.20 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:12.50 Annelies Fonteyn (Vrije Zwemmers Tienen)
5 00:01:20.30 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
25 - 25m rugslag man
1 t/m 10
1 00:00:24.40 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:30.30 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:31.90 Gannon Stanukinas (Eindhovense Watervrienden)
4 00:00:33.20 Fabian Socha (Helmondse Watervrienden)
26 - 25m rugslag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:28.10 Meysam Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
2 00:00:29.00 Robynn Harks (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:34.40 Zézette Janssen (Eindhovense Watervrienden)
27 - 50m vrije slag man
10 t/m 11
1 00:00:42.00 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:49.70 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:51.70 Yasarkaan Ekiz (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:19.70 Myron Bachynskyy (Eindhovense Watervrienden)
28 - 50m vrije slag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:36.70 Fien Derwael (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:00:45.80 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:48.80 Jesse Luijben (Helmondse Watervrienden)
4 00:00:50.90 Ines Keijzers (Eindhovense Watervrienden)
29 - 100m schoolslag man
12 t/m 13
1 00:01:35.20 Seth Vandersmissen (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:38.70 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:40.10 Bart van de Heide (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:57.70 Joris van Hulst (Eindhovense Watervrienden)
30 - 100m schoolslag vrouw
10 t/m 13
1 00:01:42.20 Vianne Kalut (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:47.40 Anna Christiaans (Tilburgse Watervrienden)
3 00:01:47.90 Fieke Verhiel (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:02:08.60 Marit Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Amy van de Pol (Helmondse Watervrienden)
31 - 100m rugslag man
14 t/m 15
1 00:01:14.30 Remco Coenen (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:14.90 Josua Sprengers (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:27.40 Tristan Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
-1 00:01:44.30 Thymen Broeders (Eindhovense Watervrienden)
32 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:23.10 Emma Degraeve (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:26.70 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
3 00:01:27.40 Yara Copier (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:31.00 Marlijn van Bijsterveldt (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:34.20 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
33 - 100m vrije slag man
16 t/m 17
1 00:01:01.60 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:04.00 Joey Heijmans (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:08.20 Sil Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
34 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 17
1 00:01:06.40 Linda de Laat (Tilburgse Watervrienden)
2 00:01:10.40 Lien Knaepen (Vrije Zwemmers Tienen)
3 00:01:12.80 Nathalie van der Donk (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:13.10 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
5 00:01:25.70 Loes Wilde (Eindhovense Watervrienden)
35 - 100m wisselslag man
18 t/m 99
1 00:01:05.40 Steven Defoin (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:01:12.40 Richard Doensen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:16.50 Pim van den Akker (Eindhovense Watervrienden)
4 00:01:18.30 Julien Duclos (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:20.50 Bart Mallon (Tilburgse Watervrienden)
36 - 100m wisselslag vrouw
18 t/m 99
1 00:01:13.30 Elke Tonneijk (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:16.50 Denise de Vries (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:21.10 Julia Hoeben (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:22.10 Annelies Fonteyn (Vrije Zwemmers Tienen)
5 00:01:30.40 Angelique Husson (Tilburgse Watervrienden)
37 - 25m schoolslag man x 4
1 t/m 11
1 00:01:44.30 Watervrienden Valkenswaard 1
2 00:01:52.50 Helmondse Watervrienden 2
3 00:02:24.10 Eindhovense Watervrienden 1
38 - 25m schoolslag vrouw x 4
1 t/m 11
1 00:02:03.80 Eindhovense Watervrienden 9
2 00:02:07.40 Helmondse Watervrienden 9
39 - 100m rugslag man
12 t/m 13
1 00:01:20.80 Gijs van de Ven (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:34.40 Denis Puissant (Vrije Zwemmers Tienen)
3 00:01:48.20 Bart van den Heuvel (Helmondse Watervrienden)
-1 00:01:38.00 Thomas Stribos (Eindhovense Watervrienden)
40 - 100m rugslag vrouw
12 t/m 13
1 00:01:27.30 Lena Sandmeier (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:32.40 Vianne Kalut (Vrije Zwemmers Tienen)
3 00:01:36.30 Meike Jansen (Tilburgse Watervrienden)
4 00:01:45.60 Lynn van den Heuvel (Watervrienden Valkenswaard)
5 00:01:55.00 Vianne van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
41 - 100m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:01:28.20 Daan Menge (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:32.20 Nick Beijerbacht (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:40.60 Niels Vandermaesen (Vrije Zwemmers Tienen)
4 00:01:44.40 Victor van der Made (Watervrienden Valkenswaard)
42 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:27.10 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:27.50 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:30.60 Emma Degraeve (Vrije Zwemmers Tienen)
4 00:01:33.30 Marjolein de Laat (Tilburgse Watervrienden)
5 00:01:49.10 Janna Beijer (Eindhovense Watervrienden)
43 - 50m wisselslag man x 4
16 t/m 99
1 00:02:07.80 Helmondse Watervrienden 7
2 00:02:18.60 Watervrienden Valkenswaard 4
3 00:02:20.30 Vrije Zwemmers Tienen 2
4 00:02:24.40 Eindhovense Watervrienden 8
44 - 50m wisselslag vrouw x 4
14 t/m 99
1 00:02:26.60 Helmondse Watervrienden 15
2 00:02:31.50 Watervrienden Valkenswaard 9
3 00:02:31.70 Vrije Zwemmers Tienen 6
4 00:02:42.30 Tilburgse Watervrienden 5
5 00:03:07.50 Eindhovense Watervrienden 13
45 - 25m vrije slag man
1 t/m 11
1 00:00:20.00 Joep van Casteren (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:20.50 Mika van Bijnen (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:00:25.40 Amir Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
4 00:00:30.70 Gannon Stanukinas (Eindhovense Watervrienden)
46 - 25m vrije slag vrouw
1 t/m 9
1 00:00:31.70 Meysam Kartioui (Tilburgse Watervrienden)
2 00:00:35.20 Kiki Gnodde (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:38.50 Brenda van de Heide (Helmondse Watervrienden)
47 - 50m schoolslag man
10 t/m 11
1 00:00:54.60 Cas Goossens (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:57.60 Raoul Karamat Ali (Tilburgse Watervrienden)
3 00:00:59.80 Kieran van der Heijde (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:12.90 Marcel Rooijackers (Eindhovense Watervrienden)
48 - 50m schoolslag vrouw
10 t/m 11
1 00:00:49.20 Fien Derwael (Vrije Zwemmers Tienen)
2 00:00:56.30 Fabiola Gruyters (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:56.60 Aniek Schoones (Watervrienden Valkenswaard)
4 00:01:02.30 Suzanne Mol (Eindhovense Watervrienden)
49 - 25m vrije slag man x 4
12 t/m 13
1 00:01:17.00 Eindhovense Watervrienden 4
2 00:01:21.10 Helmondse Watervrienden 3
50 - 25m vrije slag vrouw x 4
12 t/m 13
1 00:01:11.30 Tilburgse Watervrienden 1
2 00:01:14.60 Eindhovense Watervrienden 11
3 00:01:15.80 Watervrienden Valkenswaard 5
4 00:01:18.40 Helmondse Watervrienden 11
51 - 25m vrije slag man x 4
14 t/m 15
1 00:01:00.60 Vrije Zwemmers Tienen 4
2 00:01:01.50 Eindhovense Watervrienden 6
3 00:01:02.60 Helmondse Watervrienden 5
52 - 25m vrije slag vrouw x 4
14 t/m 15
1 00:01:03.00 Helmondse Watervrienden 13
2 00:01:03.30 Watervrienden Valkenswaard 7
-1 00:00:00.00 Tilburgse Watervrienden 3
53 - 25m vrije slag gemixt x 12
1 t/m 99
1 00:03:24.80 Watervrienden Valkenswaard 12
2 00:03:46.00 Helmondse Watervrienden 18
3 00:03:54.90 Tilburgse Watervrienden 8
4 00:04:01.40 Eindhovense Watervrienden 15
54 - 25m vrije slag gemixt x 4
Trainersestafette
1 00:00:56.50 Eindhovense Watervrienden 16
2 00:00:59.90 Helmondse Watervrienden 17
3 00:01:01.60 Watervrienden Valkenswaard 11
4 00:01:02.10 Tilburgse Watervrienden 7
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven