Uitslag CSIT Swimming Championships 2018

101 - 200m wisselslag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:59.03 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:03:00.05 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:03:01.96 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:42.74 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:55.68 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:55.07 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:56.15 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:56.36 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
201 - 200m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:03:13.44 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:03:28.25 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
16 t/m 17
1 00:03:44.66 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:03:03.14 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
301 - 200m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:57.22 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
2 00:03:01.67 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:02:43.25 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:44.16 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:03:08.46 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:51.67 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:53.65 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:02:59.31 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
401 - 200m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:02:33.36 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:02:40.83 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:02:54.45 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
16 t/m 17
1 00:02:25.71 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:39.52 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:02:41.93 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:26.60 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:02:28.52 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
102 - 200m wisselslag man
14 t/m 15
1 00:02:36.55 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:44.62 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
16 t/m 17
1 00:02:24.73 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:35.84 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:42.11 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:18.16 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:23.28 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
3 00:02:37.27 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
202 - 200m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:02:51.05 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:02:26.97 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
18 t/m 99
1 00:02:22.85 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:02:40.97 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
302 - 200m rugslag man
14 t/m 15
1 00:02:40.21 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:42.81 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:02:29.81 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:37.85 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:44.40 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:29.04 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:39.10 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
402 - 200m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:02:20.45 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:26.49 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
3 00:02:31.36 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:02:06.35 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:02:20.98 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:02:24.85 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:01.88 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:02:09.14 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
103 - 50m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:41.22 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:00:41.69 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:00:38.23 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:44.98 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:38.50 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
203 - 400m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:05:28.34 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:05:44.19 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
3 00:05:48.86 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:05:05.41 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:05:55.42 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:05:18.67 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:05:37.76 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
3 00:05:49.89 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
303 - 100m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:26.53 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:27.85 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:01:39.93 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:21.30 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
403 - 50m vlinderslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:36.08 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:37.35 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
16 t/m 17
1 00:00:35.57 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:42.46 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:33.77 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:35.59 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:35.98 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
104 - 50m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:00:32.66 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:35.99 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:00:38.60 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:00:35.16 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:33.26 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:35.26 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
204 - 400m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:04:54.03 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:05:31.20 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
3 00:05:35.90 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:04:28.67 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:05:21.12 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:05:21.40 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:04:29.53 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
304 - 100m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:01:07.96 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:22.16 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:01:04.51 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:15.81 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:59.41 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:03.49 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
3 00:01:04.35 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
404 - 50m vlinderslag man
14 t/m 15
1 00:00:29.75 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:33.17 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:00:35.06 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:00:31.14 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:32.02 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:26.31 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
2 00:00:27.32 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:00:27.83 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
-1 00:00:00.00 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
105 - 100m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:09.34 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:01:14.53 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
3 00:01:15.05 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:01:05.05 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:08.92 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:13.01 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:14.70 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:05.71 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:07.44 Michelle van Dijk (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:07.55 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
4 00:01:10.99 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
205 - 50m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:36.17 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:00:35.20 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:40.86 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:40.99 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:34.70 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:36.41 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:37.98 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
305 - 50m vrije slag vrouw
14 t/m 15
1 00:00:31.82 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
2 00:00:33.22 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
16 t/m 17
1 00:00:33.08 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:34.54 Lysanne Jansen (Tilburgse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:29.20 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:00:32.06 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:33.02 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
405 - 100m rugslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:20.58 Emma de Haan (Deurnese Watervrienden)
2 00:01:24.18 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:26.97 Sydney Celie (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:01:14.97 Lysanne Thielen (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:16.62 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:16.28 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
2 00:01:18.73 Jennifer Daniëls (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:21.15 Celeste Kromkamp (Pijnackerse Watervrienden)
106 - 100m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:01:02.80 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:03.46 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
3 00:01:07.24 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:00:56.61 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:02.17 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
3 00:01:02.92 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
4 00:01:04.48 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:55.37 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:58.50 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
3 00:01:00.16 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
206 - 50m rugslag man
14 t/m 15
1 00:00:33.67 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
2 00:00:35.19 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
16 t/m 17
1 00:00:31.34 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
2 00:00:33.91 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
3 00:00:34.69 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:31.05 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:00:31.61 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
306 - 50m vrije slag man
14 t/m 15
1 00:00:29.54 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
2 00:00:29.88 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
16 t/m 17
1 00:00:28.16 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
2 00:00:28.53 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:00:25.21 Rik Hofland (Watervrienden IJmuiden)
2 00:00:25.58 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
406 - 100m rugslag man
14 t/m 15
1 00:01:14.42 Bart de Waard (Watervrienden IJmuiden)
2 00:01:16.04 Jorrit Smeets (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:01:09.01 Wessel Stupers (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:11.70 Remco Naudin ten Cate (Apeldoornse Watervrienden)
3 00:01:16.05 Rick Ermens (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:07.93 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
-1 00:00:00.00 Bjorn Portengen (Watervrienden Hoofddorp)
107 - 100m wisselslag vrouw x 4
14 t/m 15
1 00:05:31.14 Meisjes D
16 t/m 17
1 00:05:30.68 Meisjes E
18 t/m 99
1 00:05:15.50 Dames F
207 - 100m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:01:31.92 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:01:32.99 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:01:25.89 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
2 00:01:29.32 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:24.54 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
307 - 200m schoolslag vrouw
14 t/m 15
1 00:03:14.52 Evi Meuleman (Watervrienden Valkenswaard)
2 00:03:22.10 Lizzy Langen (W.V. Neptunus Born)
16 t/m 17
1 00:03:06.04 Lara van Cuijk (Helmondse Watervrienden)
2 00:03:07.19 Mandy Boetzkes (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:03:06.63 Ilse Noorlander (Pijnackerse Watervrienden)
407 - 50m vrije slag vrouw x 4
14 t/m 15
1 00:02:09.88 Meisjes D
16 t/m 17
1 00:02:08.15 Meisjes E
18 t/m 99
1 00:02:04.04 Dames F
108 - 100m wisselslag man x 4
14 t/m 15
1 00:04:54.19 Jongens D
16 t/m 17
1 00:05:35.25 Jongens E
18 t/m 99
1 00:04:20.78 Heren F
208 - 100m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:01:13.77 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:21.38 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:01:19.98 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:01:14.00 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
2 00:01:16.38 Marco Driessen (Deurnese Watervrienden)
308 - 200m schoolslag man
14 t/m 15
1 00:02:50.21 Wietse Vijfvinkel (Eindhovense Watervrienden)
2 00:02:57.19 Lars van Wingerden (Watervrienden Almere)
16 t/m 17
1 00:03:04.49 Xander Janse (Helmondse Watervrienden)
18 t/m 99
1 00:02:43.03 Emile Manni (Eindhovense Watervrienden)
408 - 50m vrije slag man x 4
14 t/m 15
1 00:01:53.81 Jongens D
16 t/m 17
1 00:01:48.08 Jongens E
18 t/m 99
-1 00:00:00.00 Heren F
209 - 50m wisselslag vrouw x 4
14 t/m 15
1 00:02:25.88 Meisjes D
16 t/m 17
1 00:02:21.17 Meisjes E
18 t/m 99
1 00:02:18.85 Dames F
309 - 100m vrije slag vrouw x 4
14 t/m 15
1 00:04:51.91 Meisjes D
16 t/m 17
1 00:04:46.96 Meisjes E
18 t/m 99
1 00:04:36.44 Dames F
210 - 50m wisselslag man x 4
14 t/m 15
1 00:02:09.29 Jongens D
16 t/m 17
1 00:01:59.22 Jongens E
18 t/m 99
1 00:01:56.24 Heren F
310 - 100m vrije slag man x 4
14 t/m 15
1 00:04:17.10 Jongens D
16 t/m 17
1 00:04:03.30 Jongens E
18 t/m 99
-1 00:00:00.00 Heren F
Licentiehouder ABC:
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven